KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Paide Linnameeskond - Pärnu JK Vaprus
Kuupäev: 04.11.2017
Kellaaeg: 13:00
Staadion: Paide linnastaadion - Kooli 1, Paide
Väljakukohtunik: Joonas Jaanovits
Abikohtunikud:Martin Lember, Riivo Stolts
4. kohtunik:Sander Saga
Inspektor:Einar Lillo
Kohtunike vaatleja:Alik Säde
PAIDE LINNAMEESKOND PÄRNU JK VAPRUS
Värvid
Särgid Tumesinine-Sinine Särgid Kollane
Püksid Tumesinine Püksid Must
Põlvikud Tumesinine Põlvikud Kollane
Väravavahi värvid
Särgid Punane Särgid Roheline
Püksid Punane Püksid Roheline
Põlvikud Punane Põlvikud Roheline
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Jaanus Pruuli Nimi Taavi Midenbritt
Telefon 5033145 Telefon 55524204
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Vjatšeslav Zahovaiko: Väga raske ja õpetlik hooaeg on läbi saamas. Eelkõige soovin omalt poolt tänada kõiki meie poolehoidjaid ja toetajaid. Imetlen teie lojaalsust ja usku meisse. Just selline kokkuhoidev jalgpallipere peabki olema! Kogu südamest, Suur, Suur Aitäh! Oleme viimasel ajal näidanud head ja tulemuslikku stabiilsust. Soovin,et meeskond jätkaks seda joont ka viimases mängus. Austame vastast ja valmistume eelolevaks kohtumiseks tõsiselt! Peatreener Marko Lelov: Viimases Premium liiga mängus on tabeli ülemises otsas kõik juba selge. Hoopis põnevust jagub alumisse otsa, kuidas kohad jagatakse. Õnneks saab ka JK Vaprus selles põnevuses kaasa lüüa. Kuigi Pärnu koht kõrgemas seltskonnas oli juba ammu selge, siis ei oleks midagi paremat kui selle aasta viimases Premium liiga mängus ka meile punkte jagub.
Mängija Andre Frolov: Ongi aeg otsad kokku tõmmata. Üldjoontes ei saa kindlasti hooajaga rahul olla, aga kindlasti väga pettunud me ka ei ole. Kogutud punktide arv peegeldab reaalsust sellel hooajal. Usun, et panime korraliku aluse järgmiseks aastaks ja siit on väga hea edasi minna. Viimasel mängul tahaks kindlasti veel palju publikut näha ja meie omalt poolt anname oma parima, et tabelis tõusta! Eraldi õnnitleks veel vanasid sõpru florakaid, kes igati teenitult selle ürituse kinni panid! Mõnusat hooaja lõppu kõigile! Mängija Rocco Mõtt: Paide on hea vastane ja nendega on meil tulised mängud olnud, seekord tahaks võtta rohkemat kui punkti. Samuti on see hooaja viimane mäng ja me anname tiimiga endast parima et see lõpetada võiduga.
Täiendav teave
Lisateave Paide LM kodulehekülg: http://www.paidelinnameeskond.ee/ Paide LM Facebooki leht: https://www.facebook.com/PaideLinnameeskond/ Paide LM Instagramis: https://www.instagram.com/paidelinnameeskond/ Lisateave www.vaprus.ee * https://www.facebook.com/ParnuJalgpalliklubiVaprus/ * https://www.instagram.com/jkparnuvaprus/ * https://twitter.com/jkparnuvaprus
Korraldava klubi vastutav ametnik: Jaanus Pruuli
Piletiinfo: Täispilet: 3 EUR, õpilased ja üliõpilased: 1 EUR, klubikaardi omanikele, alla 12-aastastele lastele ja pensionäridele sissepääs TASUTA!
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.