KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGU PROTOKOLL (S. ML)
S. Tallinna FC Ararat TTÜ - S. Rummu Dünamo 7:14 (3:8)
S. TALLINNA FC ARARAT TTÜ S. RUMMU DÜNAMO
Põhikoosseis
11Nikolai Pulkkinen13Stanislav Hmeljov
30Silvestr Belozjorov 16Jevgeni Tšigrinov
19Aleksandr Tkatšuk12Aleksandr Kalinin
21Egert Peljo 32Dmitri Sui
20Kirill Dmitrijev4Roman Maršev
14Margo Parkala18Sergei Komarov
9Targo Parkala34Konstantyn Logvin
11Taavi Kaarmaa14Šahrijar Abdullajev
18Jevgeni Markse 5Peeter Gross
10Leo Kuuse 3Vadim Talama
15Vaagn Arutjunjan
7Avetis Harutjunjan
Vahetusmängijad
Väljakul käinud mängijate keskmine vanus
23 a. 2 k. 27 a. 1 k.

Mäng: 09.11.2013 17:00, Kiili Spordihoone - KiiliPealtvaatajaid: 37
Kohtunikud: Neeme Neemlaid,
3. kohtunik: Vladimir Zahharov
Aeg (m:s) Sündmus Nr. Nimi Meeskond
02:00 1:0 21 Egert Peljo
Söötja:Kirill Dmitrijev
S. Tallinna FC Ararat TTÜ
03:00 1:1 16 Jevgeni Tšigrinov
Söötja:Aleksandr Kalinin
S. Rummu Dünamo
06:00 2:1 30 Silvestr Belozjorov
Söötja:Vaagn Arutjunjan
S. Tallinna FC Ararat TTÜ
08:00 3:1 10 Leo Kuuse
Söötja:Silvestr Belozjorov
S. Tallinna FC Ararat TTÜ
10:00 3:2 4 Roman Maršev
Söötja:Stanislav Hmeljov
S. Rummu Dünamo
11:00 3:3 4 Roman Maršev
Söötja:Jevgeni Tšigrinov
S. Rummu Dünamo
16:00 3:4 16 Jevgeni Tšigrinov S. Rummu Dünamo
18:00 3:5 16 Jevgeni Tšigrinov
Söötja:Stanislav Hmeljov
S. Rummu Dünamo
18:00 3:6 3 Vadim Talama
Söötja:Jevgeni Tšigrinov
S. Rummu Dünamo
19:00 3:7 4 Roman Maršev S. Rummu Dünamo
19:00 3:8 4 Roman Maršev
Söötja:Peeter Gross
S. Rummu Dünamo
21:00 3:9 4 Roman Maršev S. Rummu Dünamo
22:00 3:10 16 Jevgeni Tšigrinov S. Rummu Dünamo
23:00 4:10 15 Vaagn Arutjunjan
Söötja:Silvestr Belozjorov
S. Tallinna FC Ararat TTÜ
24:00 4:11 13 Stanislav Hmeljov S. Rummu Dünamo
25:00 4:12 14 Šahrijar Abdullajev S. Rummu Dünamo
28:00 4:13 16 Jevgeni Tšigrinov S. Rummu Dünamo
28:00 14 Šahrijar Abdullajev S. Rummu Dünamo
30:00 5:13 30 Silvestr Belozjorov
Söötja:Avetis Harutjunjan
S. Tallinna FC Ararat TTÜ
31:00 5:14 16 Jevgeni Tšigrinov
Söötja:Stanislav Hmeljov
S. Rummu Dünamo
38:00 6:14 30 Silvestr Belozjorov
Söötja:Avetis Harutjunjan
S. Tallinna FC Ararat TTÜ
39:00 7:14 21 Egert Peljo S. Tallinna FC Ararat TTÜ
39:00 10 Leo Kuuse S. Tallinna FC Ararat TTÜ
40:00 18 Jevgeni Markse S. Tallinna FC Ararat TTÜ

kollane kaart punane kaart vahetus sisse     välja
värav omavärav penalti realiseerimata penalti
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.