Saalijalgpalli liigadesse l├Ápeb registreerimine 15. septembril

Eesti saalijalgpalli meistrivõistlustele saab meeskondi registreerida 15. septembrini. Kõik vajalikud dokumendid leiab jalgpalliliidu koduleheküljelt.

Enne võistkonna registreerimist saalijalgpalli meistrivõistlustele palume teil ERISes üle vaadata klubi andmed ning esitada „Klubi kinnitus“. Klubi andmeid saab muuta ja „Klubi kinnitust“ esitada vaid ERISe peakasutaja. ERIS veebikeskkonna peakasutaja on isik, kellele on antud volitused esindada klubi kõigis jalgpalliliidu dokumentidest tulenevates ERIS veebikeskkonna kaudu teostatavates toimingutes, sh allkirjastada klubi nimel dokumente.

Lisaks klubi andmete muutmisele ja klubi kinnituse esitamisele, on klubi ERISe peakasutajal õigus kinnitada/vastu võtta ja kustutada ERISe tavakasutajaid, kinnitada uute mängijate ja ametiisikute ning treenerite klubisse registreerumise taotlusi jne.

Võistkonna registreerimine Eesti meistrivõistlustele toimub ERISe veebikeskkonna kaudu ja seda toimingut saab teostada ka klubi ERISe tavakasutaja. Võistkonna registreerimiseks peab klubi ERISe kasutaja (pea- või tavakasutaja) sisenema ERISe veebikeskkonda, valima „Võistkonnad“ – „Võistkonna ankeet“ ning seejärel valima nimekirjast registreeritava võistkonna ja vajutama nuppu „Registreeri“. Avanevad võistkonna andmed, mis tuleb üle vaadata ja vajadusel parandada/täiendada. Lõpuks tuleb andmed salvestada ning kinnitada. 

Võistkonna ankeedile saab lisada vaid treenereid, kes on EJLis registreeritud ja omavad kehtivat ametiisiku hooaja litsentsi. Samuti peavad vastavalt võistlusjuhendile olema registreeritud ning omama kehtivat ametiisiku hooaja litsentsi kõik isikud, kes tegutsevad EJLi egiidi all toimuvatel võistlustel osalevate klubide ametiisikutena ning kes mängude ajal viibivad tehnilises alas ja kelle nimed märgitakse mänguprotokolli. Treenerid ja ametiisikud saavad ennast klubisse registreerida ERISe kaudu ja registreerumist klubisse võrdsustatakse EJLis registreerimisega. Samuti saavad kõik treenerid jt ametiisikud taotleda ERISe kaudu ametiisiku hooaja litsentsi.

09.09.2016 10:14