Triobet saaliliigas alistas Augur Enemat liidrite lahingus Narva Unitedi

Triobet saaliliigas toimus kolmapäeva õhtul neli kohtumist, kui väljakul käisid kõik kaheksa kõrgliigameeskonda. Liidrite lahingus alistas Tallinna SK Augur Enemat võõrsil 3:2 Narva Unitedi.

Kuigi Augur läks Aleksandr Starodubi väravast matši 1:0 juhtima, mindi vaheajale Narva üheväravalises eduseisus, kui kahel korral oli täpne Vitaly Andreev. Teise poolaja alguses suutis Vladislav Tšurilkin mänguseisu 2:2-le viigistada ning Auguri võiduvärav sündis 1:51 enne kohtumise lõppu, mil täpne oli Rasmus Munskind.

Teistes kohtumistes alistas FC Rinopal 6:3 FC Cosmose ja Nõmme BSC Olybet oli 7:4 parem FC Ararat TTÜ-st. Sillamäe siseheitluses leppisid FC Molycorp Silmet - JK Dina enam kui 300 pealtvaataja ees 1:1 viiki.

Augur Enematil on nüüd liidrina kirjas 22 punkti, Narval ja FC Rinopalil on koos vastavalt 19 ja 17 punkti (kõigil üheksast mängust). FC Cosmos on neljas 12 punktiga (8), 12 punkti (9) on teeninud ka FC Molycorp Silmet. Nõmme on nüüd kuue punktiga (8) kuues, Dina hõivab tabeli seitsmenda rea viie punktiga (8), viimasel kohal on Ararat TTÜ kolme punktiga (8).

29.12.2016 09:45