Mehised mehed alustavad Tartus: Tammeka vs FCI Tallinn

Selle hooaja Premium liiga avalöök tehakse Tartus Sepa staadionil, kus kohaliku Tammeka vastaseks on valitsev meister FCI Tallinn.

Tartu JK Tammeka - FCI Tallinn
3. märtsil kell 19:00 Sepa staadionil (Sepa 15a, Tartu)
OTSE: Postimees.ee

Tartlased osalevad hooaja avamängus teist aastat järjest. Mullu võõrustati Narva Transi, kellega tehti võitluslik 2:2 viik, mis lõppes mõlema meeskonna jaoks punase kaardiga. Hooaja avavärava lõi mullu 24. minutil Transi mängija Dmitry Proshin, tartlaste poolelt oli 66. minutil täpne Rasmus Tauts.

FCI Tallinn alustas 2016. aastat Paides, kus Taavi Rähni omavärava ja Vladimir Voskoboinikovi tabamuse toel saadi 2:0 võit.

Tegemist on esimese Premium liiga mänguga värskelt ühisrahastuskampaania abil renoveeritud Sepa staadionil.

„FCI vastu peame tähelepanu pöörama eelkõige meeskondlikule tegevusele kõigis mängu momentides, sest kui laseme mängu individuaalseks, siis läheb mäng kohe kordades raskemaks,“ lausus Mario Hansi, Tammeka üks kahest peatreenerist. „Kindlasti on suur roll selles mängus ka pealtvaatajatel. Kui teid on palju, siis see on suur lisamotivatsioon mängijatele olukordades, kus on raske. Üheskoos tuleb hea tulemuse ja avavooru väärilise atmosfääri nimel pingutada!"

Tartlaste kapten Kaarel Kiidron: „Kindlasti peame rõhku pöörama üleminekutele, nii kaitsest ründesse kui ka ründest kaitsesse. Kui me suudame neis mänguelementides vastasest paremad olla, siis võtame võidu. Samuti on vaja, et pealtvaatajaid tuleks kohale suur hulk, sest Sepal mängides tekib suure publikuga võimas efekt ja annab meeskonnale jõudu juurde!“

FCI Tallinna peatreener Aleksandr Puštov: „Soovime hooaega võiduga alustada. Sõidame Tartusse kolme punkti järele!“

Ründaja Vladimir Voskoboinikov: „Esimene liigamäng. Mõte on vaid üks: võtta kolm punkti!“

Mängukeelu tõttu jätab kohtumise vahele Ofosu Appiah (FCI Tallinn). Väljakukohtunik on Grigori Ošomkov, abikohtunikud Rando Kesküla ja Egerd Pajustik, neljas kohtunik Roomer Tarajev ning kohtunike vaatleja Alik Säde.

Piletiinfo: • Tammeka hooajapiletiga tasuta! • Täispilet mängule maksab 4€ • (Üli)õpilased/pensionärid: 2€ • Facebook attend: 2€ • Alla 14-aastased lapsed ja Tammeka noormängijad: TASUTA!

Pildil Dmitri Kruglov

03.03.2017 14:27

LIIGAD
Premium liiga
03.03 19:00Tartu JK TammekaFCI Tallinn2 : 0