Esiliiga VII vooru eelvaade

Eesti jalgpalli Esiliiga VII voor mängitakse pühapäeval, 11. aprillil, kui viiest kavas olevast kohtumisest neli peetakse Tallinnas ja üks Rakveres.

Rakvere FC Flora võõrustab kell 14.00 kohalikul kunstmuruväljakul Valga FC Warriorit. Samal ajal pannakse pall mängu kohtumistes Tallinna FC Levadia II - Jõhvi JK Orbiit Maarjamäe staadionil ja Tallinna FC Flora II - Tallinna JK Legion Sportland Arenal.

Kell 17.00 alustavad Kiviõli Tamme Auto ja JK Tallinna Kalev samuti Sportland Arenal ning Lasnamäe FC Ajax - Pärnu JK Vaprus Ajaxi kunstmurul.

Esiliiga VII voor. Pühapäev, 11. aprill:

kell 14.00 Rakvere kunstmuruväljak  (Võidu 67, Rakvere)
RAKVERE FC FLORA – VALGA FC WARRIOR

Rakvere FC Flora peatreener Jan Važinski: "Tabeli alumise otsa derbi viimase ja eelviimase vahel. Väga tähtis mäng ja üritame selleks korralikult valmistuda."

Mängija Rait Hansen: "Viimane mäng tuleb nüüd väga kiiresti peast kustutada ja on aeg end kokku võtta, sest lähikonkurentide käest saadud kolm punkti on vahel magusamadki kui liidrite käest. Tabelis tuleb kord majja lüüa."

FC Warriori peatreener Zaur Tšilingarašvili: “Peame selle mängu võitma ja olema platsil enesekindlamad."

Mängija Mairo Astur: "Tahame liigatabelis ülespoole liikuda ja seepärat tuleb võit kindlasti koju tuua."

Peakohtunik Bruno Rammo
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Jaanus Nilp


kell 14.00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA II – TALLINNA JK LEGION

FC Flora II peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Mängime ikka oma mängu. Eelmises voorus oli näha, et Legion oskab väravaid lüüa, meie ülesanne on nad peatada ja ise väravaid lüüa."

Mängija Silver Lätt: "Eelmised mängud on suured pettumused valmistanud, seekord oleks aeg võita. Legion näitas eelmises voorus oma tugevat rünnet. Tahame selle ära nullida.

TJK Legioni peatreener Viktor Passikuta: "Tähtis on mängida oma mängu ja mitte eelmisest suureskoorilisest võidust liiga pilvede peale unistama jääda. Loodame anda Tallinna Florale võitlusliku lahingu."

Mängija Pavel Rubel: "Hetkel oleme suurepärases hoos, kuid see Tallinna FC Flora II, kellega me nüüd mängime on hoopis teisest mastist, kui oli seda Rakvere FC Flora."

Peakohtunik Eiko Saar
Abikohtunikud: Margus Kröönström, Rein Pajunurm


kell 14.00 Maarjamäe kunstmuruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II – JÕHVI JK ORBIIT

FC Levadia II peatreener Aleksandr Puštov: "Ees ootab kohtumine Esiliigas uue ja huvitava meeskonnaga. Kindlasti tuleb võitluslik mäng ja meie eesmärgiks on võit."

Mängija Andreas Raudsepp: "Üritame võita! Loodetud tulemuse saavutamiseks ei tohi kaitses eksida ja oma võimalused tuleb realiseerida."

JK Orbiidi peatreener Aleksandr Marašov: "Saime kaks võitu järjest. Anname endale aru, et järgmine mäng on veel pingelisem. Tabeli tipus oleva meeskonnaga on alati raske mängida. Oleme selleks valmis."

Mängija Sergei Paltsev: "Sõidame Tallinnasse mitte kõige paremas koosseisus, mõned kaitsjad on praegu vigastustega väljas. Arvan, et antud olukorrast leiame sobiva lahenduse ja näitame head mängu."

Peakohtunik Margus Kotter
Abikohtunikud: Gunnar Nuuma, Marek Lillmaa


kell 17.00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
KIVIÕLI TAMME AUTO – JK TALLINNA KALEV

Tamme Auto peatreener Erik Šteinberg: "Tean, et võiskond pole nii kehv nagu näitab praegu tabeliseis. Kui me aga oma kaitsemängu ei paranda, võime veelgi langeda. Tegemist on kuue punkti mänguga. Me vajame hädasti võitu, et praegust positsiooni parandada."

Mängija Andrei Moskaljov: "Tuleb raske mäng ja peame end tõsiselt kokku võtma, et alt tsoonist välja rabeleda."

JK Tallinna Kalevi peatreener Sergei Ratnikov: "Kui meil on tahtmist see mäng võita, siis ma ei näe põhjust, miks me seda ei suudaks. Teame vastase häid ja halbu omadusi ning proovime neid ära kasutada."

Mängija Rameš Mamedov: "Me tahame võita kõiki, nii Kiviõli, Ajaxit või ükskõik keda, et saada Meistriliigasse. Loodame, et vigastused taanduvad ja ei sega meid. Edasi-edasi-edasi KALEV."

Peakohtunik Silver Kõiv
Abikohtunikud: Tanel Kull, Pille Raadik


kell 17.00 Ajaxi kunstmuruväljak (Võidujooksu 8, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX – PÄRNU JK VAPRUS

FC Ajaxi peatreener Andrei Borissov: "Pärnuga on alati raske, kuid huvitav mängida. Arvan, et tuleb pingeline ja põnev mäng."

Mängija Sergei Ivanov: "Jätkame oma edukat seeriat ja ainult kolm punkti rahuldavad meid."

JK Vapruse peatreener Gert Olesk: "Järjekordne voor tuttava ja tugeva vastasega. Kindlasti soovime punktilisa. Kuidas tegelikult läheb, näeb pühapäeval."

Peakohtunik Urmo Visnapuu
Abikohtunikud: Tiit Kivisild, Maikel Mikson

10.04.2010 08:10