Esiliiga 20. vooru eelvaade

Jalgpalli Esiliigas mängitakse pühapäeval, 11. juulil 20. vooru kohtumised, kus liider Tallinna FC Levadia II läheb võõrsil vastamisi TJK Legioniga.

Teistes kell 14.00 algavates kohtumistes heitlevad Jõhvi JK Orbiit – Kiviõli Tamme Auto, Rakvere FC Flora – Tallinna FC Flora II ning Valga FC Warrior – Pärnu JK Vaprus.

Vooru keskseks mänguks võib pidada kell 18.30 algavat vastasseisu viiendal pügalal paikneva JK Tallinna Kalevi ja kolmandal kohal asuva Lasnamäe FC Ajaxi vahel.

Esiliiga XX vooru mängud. Pühapäev, 11. juuli

kell 14.00 Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
JÕHVI JK ORBIIT – KIVIÕLI TAMME AUTO

JK Orbiidi peatreener Aleksandr Marašov: “Selles mängus kasutame kahe uue mängija jõudu ja loodame, et see toob meile edu.”

Mängija Deniss Kulikov: “Kiviõli on jõukohane vastane, aga nende rivistuses on palju kogenud mängijaid, kes valdavad hästi palli. Proovime nendega tehniliselt hakkama saada.”

Tamme Auto peatreener Erik Šteinberg: "Tabeli tagumise poole klubid lähevad igale mängule maksimaalse motivatsiooniga, aga meie ei saa endale lubada punktide kaotamist sellistele meeskondadele. Meeskonna praegune tähelepanu on koondunud väravavõimaluste paremale realiseerimisele. Kui selles osas suudame astuda sammu paremuse poole, võtame sellest mängust kindlasti 3 punkti."

Mängija Sergei Kostin: "Järjekordne mäng Orbiidiga tuleb kindlasti taaskord võitluslik ja raske, kuid vähemaga kui kolm punkti me ei lepi."

Peakohtunik: Urmo Visnapuu
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Eduard Rõžov


kell 14.00 Rakvere linnastaadion (Kastani pst. 12)
RAKVERE FC FLORA – TALLINNA FC FLORA II 

Rakvere FC Flora peatreener Jan Važinski: "Näitasime Levadia duubli vastu korralikku mängu, aga punktid jäid tulemata. Loodetavasti suudame oma potentsiaali realiseerida kodupubliku ees."

Mängija Martin Polluks: "Tahame kodusele Rakvere publikule näidata, et meie tabelikoht peaks olema palju kõrgemal!"

Tallinna FC Flora II peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Ei ole muud varianti kui võita!"

Mängija Hannes Anier: "Proovime jätkata oma võitude seeriat ja lähme toome 3 punkti ära."

Peakohtunik: Bruno Rammo
Abikohtunikud: Edgar Leht, Silver Sepp


kell 14.00 Wismari staadion (Wismari 15a, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION – TALLINNA FC LEVADIA II

TJK Legioni peatreener Viktor Passikuta: “Tuleb liiga kõige tugevam vastane. Selle mängu võitmiseks peaksime ennast ületama ja mängima veatult.”

Mängija Pavel Rubel: “Hetkel meil puudub meeskonna töö. Mängime liiga individuaalselt ning Levadia vastu nii ei saa. Mina igatahes annan endast 101%.”

FC Levadia II peatreener Aleksandr Puštov: "Oleme pidanud JK Legioniga mitmeid haaravaid kohtumisi ning samasugust mängu ootan ka pühapäeval. Kui esitame endale kohase partii ja realiseerime oma väravavõimalused, siis suudame ka võita."

Mängija Trevor Elhi: "Üritame seekord oma väravavõimalusi paremini realiseerida ning kaitses kindlamalt mängida kui viimastes kohtumistes. See ongi edu valemiks."

Peakohtunik: Boriss Šipunov
Abikohtunikud: Juri Artamonov, Kaupo Õismaa


kell 14.00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c, Tallinn)
VALGA FC WARRIOR – PÄRNU JK VAPRUS

FC Warriori peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Eelmine mäng on vaja unustada ning Pärnu vastu enda mäng jällegi käima panema. Ka neil tuli eelmises voorus kaotus, nii et kindlasti ihkavad nad paremat esitlust. Peame endast kõik andma."

JK Vapruse peatreener Gert Olesk: “Warriorit oleme korra võitnud ja korra nendega viiki mänginud. Viimases voorus kaotasime napilt ka Kalevile. Taganemisteed seega ei ole ja tuleb mäng võita.”

Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Jan Klaasen, Pille Raadik


kell 18.30 Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak (Staadioni 3, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV – LASNAMÄE FC AJAX

JK Tallinna Kalevi peatreener Sergei Ratnikov: "Uus mäng, kunstmuru, tugev vastane, osad uued poisid. Arvata on, et siin mängus pulli ei tehta!"

FC Ajaxi peatreener Andrei Borissov: "Tuleb põnev ja võitluslik mäng. Peame mängu võitmiseks rumalaid vigu vältima."

Mängija Sergei Ivanov: "Kui kasutame oma momendid ära, tuleb ka võit."

Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Rein Pajunurm, Aron Härsing

10.07.2010 12:57