Eesti U-19 koondise treener: tegime uskumatu mängu
Eesti U-19 tüdrukte jalgpallikoondise treener Peter McGovern ütles pärast Venemaal Krasnodaris toimuva kõrgetasemelise turniiri avamängu, et tema hoolealused tegid uskumatult hea esituse - FIFA naiste edetabelis 16. kohal asuva Ukraina eakaaslastele kaotati teise poolaja lõpu penaltist 0:1.

"Olen tüdrukute üle uhke - see esitus oli fantastiline ja andis eneseusku: meil oli reaalne võimalus võita, väärisime seda. Saime positiivset vastukaja Ukraina treeneritelt, kes olid imestunud, et me sellise mängu pakkusime," selgitas McGovern.

"Mängisime 4-3-3 süsteemis. Liis Emajõe ja Katrin Loo olid rünnakul teravad, Anete Paulus tegi väga kõrgest klassist esituse, Liivi Sõrmus üllatas positiivselt, Kristel Kotkas sekkus hästi vahetusest. Kahju, et Laura Einas ja Laura Musting said vigastada ja ei saanud Venemaale kaasa sõita," lisas ta.

Homme ootab Eestit ees veelgi raskem pähkel, kui kohtutakse maailma naiste edetabelis 15. positsiooni hoidva Venemaaga. 16. märtsil on eestlannade vastaseks edetabeli liider USA.


U-19 sõpruskohtumine Krasnodaris Kuban Spring turniiril 13. märtsil:
2x40 minutit
UKRAINA - EESTI 1:0 (0:0)

Värav:
67. pen
Eesti: Getter Laar, Kätlyn Ohtla, Saskia Sonnberg, Anete Paulus, Triinu Esken (71. Kristel Kotkas), Kairi Himanen, Sirje Roops, Grete Kolbakov (41. Kadre Päri), Liis Emajõe, Katrin Loo, Liivi Sõrmus (63. Liisi Sakala).

Eesti koondise mängud:
13. märts: Ukraina - Eesti  1:0
14. märts: Eesti - Venemaa
16. märts: USA - Eesti
19. märts: Eesti - Türgi

21.-23. märts: kohamängud sõltuvalt eelmistest tulemustest
13.03.2009 15:16