Esiliiga 24. vooru keskses mängus vastamisi Ajax ja Levadia II (parandatud)
Jalgpalli Esiliiga 24. voorus kohtuvad pühapäeval, 8. augustil liidermeeskond Tallinna FC Levadia II ja Meistriliigasse teel olev Lasnamäe FC Ajax.

Vooru keskne kohtumine tabelis kolmandat kohta hoidva Ajaxi ja Levadia II vahel algab kell 19.30 Ajaxi staadionil. Teistes pühapäevastes Esiliiga mängudes lähevad kell 17.00 vastamisi JK Tallinna Kalev ja Rakvere FC Flora, Jõhvi JK Orbiit ja Tallinna JK Legion ning Valga FC Warrior ja Kiviõli Tamme Auto.

Pärnu JK Vapruse ja Tallinna FC Flora duubelmeeskonna mäng lükati seoses noortekoondise tegemistega edasi 25. augustile.


Esiliiga XXIV vooru mängud pühapäeval, 8. augustil:

kell 17.00 JK Tallinna Kalev – Rakvere FC Flora, Kalevi Keskstaadion
JK TALLINNA KALEV – RAKVERE FC FLORA 

JK Tallinna Kalevi peatreener Sergei Ratnikov: "Levadiaga saime ühele poole, nüüd on aeg ka Rakverele tasuda eelmise kaotuse eest! Loodame, et meid tuleb vaatama vähemalt sama palju poolehoidjaid nagu karikamängus."

Rakvere FC Flora peatreener Jan Važinski: "Hakkame oma mängu leidma, loodetavasti suudame seda veelgi parandada ning teha Kalevi vastu positiivse tulemuse."

Mängija Taavi Trasberg: "Saime viimases mängus võitmist harjutada, jätkame traditsiooni!"

Peakohtunik: Ain Karutoom
Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Miko Pupart


kell 17.00 Jõhvi linnastaadion
JÕHVI JK ORBIIT – TALLINNA JK LEGION 

JK Orbiidi peatreener Aleksandr Marašov: "Legion on tegelikult meile mugav vastane, kuid sellel hooajal oleme neile mõlemad mängud kaotanud oma vigade pärast. Nüüd peame vigu analüüsima ja õige taktika valima."

Mängija Evgeni Malahhov: "Meie probleem on selles, et me ei suuda väravaid lüüa. Loodame, et meie uued mehed, kes ühinesid meeskonnaga, hakkavad edukamalt tegutsema ja aitavad meil punkte juurde teenida."

TJK Legioni peatreener Viktor Passikuta: "Eelmise vooru mängukäik näitas, et meeskonnal on potentsiaali, aga ei ole stabiilsust. August on meie jaoks tulemuste poole pealt traditsiooniliselt raske kuu, kuid loodan, et alates tulevast mängust hakkame rikkuma seda tradtsiooni."

Mängija Maksim Kisseljov: "Eelmistes mängudes oleme väljakul teinud väga palju rumalaid vigu. Tahaks, et sellel mängul mängiksime rohkem kontsentreeritult ja väldiks suuri vigu."

Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Marko Leevand, Eduard Rõžov


kell 17.00 A. Le Coq Arena I muruväljak
VALGA FC WARRIOR – KIVIÕLI TAMME AUTO

FC Warriori peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Liigatabel ei näita meid küll favoriidina, kuid läheme mängima hea suhtumisega. Pingutame iga mängu puhul võrdselt ja anname endast parima."

Mängija Anton Hmelnitski: "Eelmine mäng oleks peaaegu punkte kaotanud, aga see kord läheme kindla võidu peale."

Tamme Auto peatreener Erik Šteinberg: "Warrior on kindlasti hetkel eriti motiveeritud, kuna nende tabeliseis nõuab hädasti võitu. Loodan, et kogu meie meeskond keskendub tõsiselt selleks mänguks ja meie mängijad leiavad piisavalt motivatsiooni kõva vastupanu osutamiseks."

Mängija Sergei Kostin: "Warrior on vaatamata positsioonile tabelis hea meeskond. Ootame rasket mängu, kuid kolm punkti on kohustuslikud."

Peakohtunik: Margus Kotter
Abikohtunikud: Juri Frischer, Juri Artamonov


kell 19.30 FC Ajaxi staadion
LASNAMÄE FC AJAX – TALLINNA FC LEVADIA II

FC Ajaxi peatreener Andrei Borissov: "Levadia II on Esiliigas kõige kõvem konkurent. Ega meiegi ole nõrgemast puust. Arvan, et pealtvaatajatele on see mäng selle vooru maiuspala."

Mängija Sergei Ivanov: "Kui võidame Levadia II siis tõestame, et oleme suutelised Meistriliigas hakkama saama."

FC Levadia II peatreener Mati Pari: "Juhendan pühapäeval esmakordselt duubelmeeskonda. See on minu jaoks uus väljakutse ning üritan võidukalt alustada. Usun, et meeskond teeb korraliku esituse."

Mängija Artjom Dmitrijev: "Üritame võita ja tabelikohta kindlustada."

Peakohtunik: Hannes Kaasik
Abikohtunikud: Aivar Gutmann, Marger Pormann

06.08.2010 13:57