Ajax võib Levadia II vastu kindlustada koha Meistriliigas

Eesti jalgpalli Esiliigas saavad pühapäeval, 26. septembril mängitavas 31. voorus kokku liider Tallinna FC Levadia II ja Meistriliigasse liikuv Lasnmäe FC Ajax.

Enne 31. vooru mänge on kolmandal kohal asuva Ajaxi edu lähima jälitaja JK Tallinna Kalevi ees 17 punkti ehk võit Levadia II üle tähendaks ka tulevaks hooajaks Meistriliiga koha kindlustamist. Levadia II ja Ajax kohtuvad kell 17.00 Maarjamäe staadionil.

Kell 14.00 algavates mängudes lähevad vastamisi Tallinna JK Legion – Jõhvi JK Orbiit, Rakvere FC Flora – JK Tallinna Kalev ja Kiviõli Tamme Auto – Valga FC Warrior.

Tallinna FC Flora II ja Pärnu JK Vapruse 31. vooru mäng on edasi lükatud 20. oktoobrile.

Foto: Catherine Kõrtsmik

Esiliiga XXXI vooru mängud. Pühapäev, 26. september

kell 14.00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI TAMME AUTO – VALGA FC WARRIOR 

Tamme Auto peatreener Erik Šteinberg: "Oleme viimastes mängudes halvasti mänginud kaitses, seega edu võti järgmiseks mänguks on kaitsetöö."

Mängija Sergei Kostin: "Viimase vooru mängu tulemus on vaja unustada ja minna edasi ning kodus kindlasti võita."

FC Warriori peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Selliseid eksimusi ei saa enam lubada nagu oleme viimastes mängudes sisse lasknud. Kiviõlist loodame naasta kolme punktiga."

Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Danel Udu


kell 14.00 Rakvere linnastaadion (Kastani pst. 12)
RAKVERE FC FLORA – JK TALLINNA KALEV

Rakvere FC Flora peatreener Jan Važinski: "Alles kolmapäeval pidasime Sillamäel maha raske ja valusa lõpuga karikamängu ning peame nüüd keskenduma meistrivõistlustel toimuvale. Tallinna Kalev on meeskond, kes ihkab pääseda Meistriliigasse, kuid koduväljakul anname endast maksimumi, et vastaste elu keeruliseks teha ja ise punktilisa teenida."

Mängija Reijo Kuusik: "Tallinna Kalevi korraldatud kontserdile ma kahjuks ei jõudnud, kuid nüüd tulevad nad meile külla ja saame pealinlastele ise löödud väravate näol kontserdi pakkuda."

JK Tallinna Kalevi peatreener Sergei Ratnikov: "Iga mäng on nagu viimane, mängime ainult võidu peale. Eksimisruumi pole enam kellelgi!"

Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Andreas Vaks, Ain Alev


kell 14.00 Wismari staadion (Wismari 15a, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION – JÕHVI JK ORBIIT

TJK Legioni peatreener Viktor Pasikuta: "Vaatamata sellele, et vastane asub tabelis meist allpool, ei tähenda, et nad ei oska mängida. Võidu saame ainult juhul, kui mängime sama pühendunult nagu viimastes mängudes."

Mängija Dmitry Popov: "Viimased mängud olid meie jaoks väga meeldivad. Loodan, et see tuleb sama meeldiv nii mängu kvaliteedilt kui ka tulemuselt."

JK Orbiidi peatreener Aleksandr Marašov: "Legion on kõva vastane, kellega on raske mängida. Nende eelis on kunstmuru. Proovime väljaku tingimustega kohaneda."

Mängija Valter Vaškevitš: "Panime ennast raskesse olukorda. Nüüd peame väljapääsu otsima. Sõidame võitlema ainult kolme punkti eest."

Peakohtunik: Taavi Tüvist
Abikohtunikud: Aivar Gutmann, Juri Artamonov


kell 17.00 Maarjamäe kunstmuruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II – LASNAMÄE FC AJAX

FC Levadia II peatreener Mati Pari: "Hooaeg hakkab lõppema ja igal punktil on väga suur kaal. FC Ajax on kukesammu kaugusel Meistriliiga kohast ning kindlasti üritavad nad meie vastu oma eesmärgi kindlustada. Meie omakorda üritame kolm punkti koju jätta ning liikuda kindlal kursil Esiliiga üldvõidu poole."

Mängija Artur Rättel: "Tahan lüüa Ajaxi vastu väravaid ja aidata oma meeskonna järjekordsele võidule. Kindlasti tuleb väga raske ja võitluslik mäng."

FC Ajaxi peatreener Andrei Borissov: "Meistriliigasse pääsemiseks vajame ainult ühte võitu. Anname oma parima, et selles mängus tagada endale pääs kõrgemasse seltskonda. Seda enam, et alati on meeldivam võita meie liiga liidrit, keda sellel hooajal ei ole õnnestunud veel võita."

Mängija Vladimir Gerassimov: "Eelmises voorus Flora duubli vastu mängisime väga halvasti ning kaotasime teenitult, kuigi nad ei mänginud kõige tugevama koosseisuga. Selles mängus proovime parandada selle vea."

Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Juri Frischer, Pille Raadik

25.09.2010 11:46