Esiliiga eelviimase vooru eelvaated
Esiliiga 35. voorus olulisemas mängus võõrustab Kiviõli Tamme Auto kell 19:00 Jõhvi JK Orbiiti ja võidu korral tagavad nad endale pääsu Meistriliiga üleminekumängudele.

Ülejäänud mängudes kohtub Lasnamäe FC Ajax JK Tallinna Kaleviga, Pärnu JK Vaprus Valga FC Warrioriga ja Tallinna FC Flora II Rakvere FC Floraga. Need mängud algavad kell 14:00.

Kell 17:00 lähevad vastamisi Tallinna FC Levadia II ja Tallinna JK Legion.

Esiliiga XXXV vooru mängud. Pühapäev, 31. oktoober

kell 14.00 FC Ajaxi kunstmuruväljak (Võidujooksu 8a, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX – JK TALLINNA KALEV 

FC Ajaxi peatreener Andrei Borissov: "Kuna hooaja eesmärk on täidetud, proovime eelseisvas mängus erinevaid taktikaskeeme ja neid mängijaid, kes said vähem mänguaega. Peame tulevikule mõtlema."

Mängija Maksim Mamutov: "On jäänud ainult kaks mängu, milles üritame mängida kontsentreeritult ja need kaks mängu võita."

JK Tallinna Kalevi peatreener Sergei Ratnikov: "Mängime hooaja lõpuni nii hästi kui oskame ja vaatame, mis edasi saab. Hetkel on veel ka teoreetiline võimalus Meistriliiga üleminekumängudele jõuda."

Peakohtunik: Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Miko Pupart


kell 14.00 Pärnu kunstmuruväljak (Mai 3, Pärnu)
PÄRNU JK VAPRUS – VALGA FC WARRIOR 

JK Vapruse peatreener Gert Olesk: "Pole tükk aega võidurõõmu saanud tunda. Kui tahame kuuendale kohale tagasi saada peame ka võitma, loodan et suudame Warriori seljatada ja kolm punkti koju jätta."

FC Warriori peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Peame Pärnus korralikult mängima ja usun, et suudame ka kolm punkti endaga kaasa viia. "

Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Andreas Vaks, Vallo Lokko


kell 14.00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA II – RAKVERE FC FLORA 

FC Flora II peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Läheme mängu võitma ning kolme punkti püüdma, kuid vastast ei alahinda."

Rakvere FC Flora peatreener Jan Važinski: "Pärast ellujäämislootuse tärkamist on meeskond leidnud uue hingamise ning hakanud näitama omale võimetekohast taset. Liigas teist kohta hoidev FC Flora duubelmeeskond on küll väga kõva pähkel pureda, ent meil on siht selge - võit ja ainult võit."

Mängija Mikk Rajaver: "Pühapäeval peame endasse ja oma võimetesse kõvasti uskuma, sest viimased mängud on näidanud, et me oleme võimelised kõigiga edukalt mängima. Tuleb kindlasti raske lahing, aga kui suudame kõik jõud mobiliseerida, oleme võitmiseks valmis."

Peakohtunik: Silver Kõiv
Abikohtunikud: Andrei Karhu, Ago Kärtmann


kell 17.00 Maarjamäe kunstmuruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II – TALLINNA JK LEGION 

FC Levadia II peatreener Mati Pari: "Esiliiga üldvõit on kindlustatud ja üritame hooaja liiga parimale meeskonnale kohaselt lõpetada."

Mängija Aleksandr Kovaltšuk: "Mängime võidule!"

TJK Legioni peatreener Viktor Passikuta: "Hooaja lõpus tekkisid meil probleemid füüsilise vormiga. Järgmise hooja ettevalmistamisel võtame selle arvesse."

Mängija Mihhail Lavrentjev: "Eelmiste mängude põhjal võib öelda, et teised poolajad mängime palju raskemalt, kui esimesed. Peame võtma selle arvesse ja selle mängu teisel poolajal mängima veel rohkem kontsentreeritult, siis suudame saavutada positiivse tulemuse."

Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Pille Raadik, Aron Härsing


kell 19.00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
KIVIÕLI TAMME AUTO – JÕHVI JK ORBIIT 

Tamme Auto peatreener Erik Šteinberg: "Kõik mängijad mõistavad eelseisva kohtumise tähtsust ning annavad endast parima, et soovitav tulemus välja võidelda."

Mängija Sergei Kostin: "Otsustav mäng, et kindlustada oma positsiooni üleminekumängudele. Sel hooajal oleme neid kolm korda kindlalt võitnud ja loodame, et pühapäeval võidame neljandat korda."

JK Orbiidi peatreener Aleksandr Marašov: "Hooaja lõpp on raske. Jälle kunstmuru ja sellega kaasnevad probleemid. Kuigi on see eelviimane mäng ei too meile suurt muudatust tabeliseisus, lähme ikka võitlema."

Mängija Boriss Gritsjuk: "Meie saatus on juba selgunud, kuid tahame siiski hooaja väärikalt lõpetada."

Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Marto Kiisk, Marger Pormann

29.10.2010 22:14