Esiliigale pannakse punkt pühapäeval
Eesti jalgpalli Esiliigale pannakse punkt pühapäeval, 7. novembril, kui selgub lõplik paremusjärjestus, seal hulgas teine otse väljalangeja.

Hetkel 9. kohta hoidev Rakvere FC Flora võõrustab esikoha kindlustanud FC Levadia II-te teades, et Valga Warriorist, keda hetkeseisuga ootavad üleminekumängud, lahutab vaid üks punkt.

Warrior on vastamisi Esiliigas teise koha saanud FC Flora duubelrivistusega. Teistes mängudes lähevad vastamisi JK Tallinna Kalev – Pärnu JK Vaprus, Jõhvi JK Orbiit – Lasnamäe FC Ajax ning Tallinna JK Legion – Kiviõli Tamme Auto.

Kõik Esiliiga 36. vooru kohtumised algavad kell 13.00.

Esiliiga XXXVI vooru mängud. Pühapäev, 7. november

kell 13.00 Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak (Staadioni 3, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV – PÄRNU JK VAPRUS

JK Tallinna Kalevi peatreener Sergei Ratnikov: "Hooaja viimane mäng, anname loomulikult endast parima. Täname kõiki vastaseid, jalgpalliliitu ning loodetavasti kohtume järgmisel hooajal jälle."

JK Vapruse peatreener Gert Olesk: "Eesmärk on saada kokku võistkond kes tahab mängida ja anda endast kõik et saada hea tulemus."

Peakohtunik: Ain Karutoom
Abikohtunikud: Roland Meritee, Denis Petrov


kell 13.00 Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
JÕHVI JK ORBIIT – LASNAMÄE FC AJAX

JK Orbiidi peatreener Aleksandr Marašov: "Viimane mäng ei anna meile midagi, aga mängime väärikalt ja lõpetame hooaja positiivsel lainel."

Mängija Deniss Kulikov: "Mängime meie viimase Esiliiga mängu viimase minutini ja ei anna alla."

FC Ajaxi peatreener Andrei Borissov: "Meil on probleemid koosseisuga - mitu põhimängijat ei saa mängida. Siiski usun, et suudame võita."

Mängija Maksim Mamutov: "Viimane hooaja mäng - proovime ikkagi võita ja lõpetada hooaja positiivselt."

Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Silver Sepp, Andreas Vaks


kell 13.00 Rakvere kunstmuruväljak (Võidu 67, Rakvere)
RAKVERE FC FLORA – TALLINNA FC LEVADIA II

Rakvere FC Flora peatreener Jan Važinski: "Kahjuks ei sõltu kõik enam meist, sest peame pühapäeval lootma ka Warriori vääratusele. Rakveres läheme me aga platsile kindla teadmisega, et kui võidame, oleme endast maksimumi välja pannud ja teinud kõik võimaliku."

Mängija Taavi Trasberg: "Oleme viimasel ajal näidanud head hoogu, mis loodetavasti ka viimases voorus kodupubliku ees ei rauge. Peame kõvasti võitlema, et saada meile vajalik tulemus."

FC Levadia II peatreener Mati Pari: "Üritame panna ilusale aastale väärilise punkti!"

Mängija Jevgeni Gurtšioglujants: "Meeskond täitis oma eesmärgi ja võitis viiendat aastat järjest Esiliiga. Tahame hooaja võidukalt lõpetada ning hea tundega talvepuhkusele siirduda."

Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Toomas Nõmmiste


kell 13.00 Wismari staadion (Wismari 15a, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION – KIVIÕLI TAMME AUTO

TJK Legioni peatreener Viktor Passikuta: "Kui meie kodumängudel on olnud teadustajana Boriss Fedorenko, me ei kaotanud ühtegi mängu. Aga kui tõsine olla, tahame viimase kohtumise mängida nii, et lõpetada Esiliiga hea tujuga."

Mängija Maksim Kisseljov: "Viimases mängus tuleb mängida nii, et hea tujuga banketile minna."

Tamme Auto peatreener Erik Šteinberg: "Hooaja viimase vooru kohtumise tulemus ei muuda tabeliseisu - seega saame pingevabalt mängida."

Mängija Sergei Kostin: "Mäng, mis ei otsusta kummagi meeskonna jaoks enam midagi, kuid kindlasti üritame võidu nimel pingutada."

Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Aron Härsing, Joonas Jaanovits


kell 13.00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
VALGA FC WARRIOR – TALLINNA FC FLORA II

FC Warriori peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Peame mängima võiduni, sest kaotus võiks meid lausa teise liigasse kukutada. "

FC Flora II peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Me ei oota kergeid punkte, aga läheme enesekindlalt platsile."

Peakohtunik: Boriss Šipunov
Abikohtunikud: Kaur Lillipuu, Lauri Salei

05.11.2010 06:42