Esiliiga 32. vooru eelvaated
Tabelijuht Tallinna Kalev üritab kindlustada oma positsioone Kiviõlis, kohtudes sealse Tamme Autoga. FC Infonet võõrustab Valga FC Warriori, Pärnu Linnameeskond FC Puumat ja Tallinna JK Legion Tallinna FC Flora duublit.

Kõik need mängud algavad kell 14:00. Vooru viimane mäng Tallinna FC Levadia ja Kohtla-Järve FC Lootuse vahel algab kell 17:00.

Esiliiga XXXII vooru mängud. Pühapäev, 2. oktoober

2. oktoobril kell 14:00 Lasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmuru (Punane tn. 45)
FC INFONET - VALGA FC WARRIOR 

FC Infoneti peatreener Andrei Borissov: "Kaotasime väga olulises mängus ning püüame end kokku võtta ja häälestada end liiga teisele kohale jäämisele. Puuma astub kandadel ning ootab meie libastumist. Järgmine mäng toimub Warrioriga, noore ja ambitsioonika meeskonnaga, kes tahab võita igas kohtumises ning näitab kogenud treeneri abil väga head mängu. Kuna suur hulk põhimängijaid on vigastuste tõttu mängust eemal, siis püüame anda praktikat noormängijatele. Ootame põnevat kohtumist ning tahame rõõmustada kaasaelajaid võiduga peale kahetsusväärset kaotust."

Mängija Aleksandr Kulatšenko: "Kahjuks jäi minu väravast eelmises mängus väheseks, et lõpetada mäng positiivselt. Valmistume järgmiseks mänguks tavapärases režiimis ning mõistetavatel põhjustel me vähema, kui võiduga ei rahuldu. Mina koos kogu meeskonnaga anname endast maksimumi kindla võidu nimel."

FC Warriori peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Vastaseks on järjekordselt väga tugev meeskond, kes mängib oma kodus. Peame andma endast kõik, et tuleks põnev kohtumine."

Mängija Mihkel Gull: "Mängijad tahavad näidata, et meis on veel tugevust, et hooaja lõpus mõned punktid noppida."

Peakohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud: Veiko Mõtsnik, Marto Kiisk


2. oktoobril kell 14:00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI TAMME AUTO - JK TALLINNA KALEV   

Tamme Auto peatreener Erik Šteinberg: "Vastas on tabeliliider, tuleb kindlasti raske mäng. Kui võistkond suudab kolmapäevasest pettumust valmistanud tulemusest üle olla ja meele värskena hoida, siis tuleb ka positiivne tulemus."

Mängija Sergei Kostin: "Ees on ääretult raske mäng, kuid hea õnne ja fännide toetusel pole miski võimatu."

JK Tallinna Kalevi peatreener Sergei Ratnikov: "Pühapäeval ootab meid ees samasugune raske mäng nagu kolmapäeval. Tegu on meie jaoks üle aastate ühe kõige raskema vastasega, aga katsume anda endast parima. Katsume hoida enda värava puutumatuna ja kui see õnnestub, siis on meil head šansid võiduks."

Mängija Sean Whalen: "Taaskord pean enne mängu jalad alla saama, aga usun, et olen pühapäeval mänguvalmis. Kolmapäevane võit andis juurde head emotsiooni, mille pealt on hea Kiviõli vastu mängima minna. Eesmärk on nii selge, et seda pole vaja väljagi öelda."

Peakohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Sergei Makarov, Oleg Grasman


2. oktoobril kell 14:00 Pärnu Kalevi staadion (Ranna pst 2, Pärnu)
PÄRNU LINNAMEESKOND - FC PUUMA 

Pärnu LM peatreener Kalev Pajula: “Eesmärk on mängida võitluslikult, teha vähem vigu ja võita.“

Mängija Margus Põldsaar: “Kõik kolm mängu Puumaga on olnud võrdsed, kuid siiski on vastased peamiselt oma tahtmise peale surunud. Üritame kodus fännide toetusel tabelisse 3 punkti juurde saada!"

FC Puuma peatreener Dmitri Krasilnikov: "Peame unustama kaotuse Levadia II-le. Punktide kaotamine tähendab, et meie võimalused Meistriliigasse pääseda aina vähenevad. Kuid kuni võimalused säilivad, peame maksimaalselt pingutama."

Mängija Ilja Antonov: "Pärnu on ettearvamatu vastane, kes mängib alati lõpuni. Kõik eelmised meievahelised mängud olid pingelised. Kui mängime oma mängu, siis võidame."

Peakohtunik: Urmo Visnapuu
Abikohtunikud: Ago Kärtmann, Andrei Karhu


2. oktoobril kell 14:00 Wismari kunstmurustaadion (Wismari 15a, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION - TALLINNA FC FLORA II

TJK Legioni peatreener Viktor Passikuta: "Üritame lüüa värava esimesena - kui lööme esimesena, siis on lootust, et võidame!"

Mängija Aleksei Latõnin: "Mängin väravas ning annan oma parima, et puuri puhtana hoida."

FC Flora II peatreener Norbert Hurt: "Meeskond hakkab kohanema tugevate koormustega, mida näitas ka viimane mäng, kus suutsime võidukalt lõpuni võidelda. Me teame, millises mängu osas me peame hetkel tööd tegema, et viia oma mäng järgmisele tasemele."

Mängija Vadim Gurnik: "Legioni vastu peame kindlasti minema võidu mõtetega. Punktid peame sellest mängust koju tooma."

Peakohtunik: Raul Koppelmaa
Abikohtunikud: Reigo Teearu, Aron Härsing


2. oktoobril kell 17:00 Maarjamäe kunstmuru (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS

FC Levadia II peatreener MATI PARI: "Viimastes mängudes saavutatud võitudega kerkisime tabelis kolmandaks ja nüüd võtame sihikule teise koha püüdmise. Ka nimekas vastane on oma mängu leinud ja nii võime oodata huvitavat kohtumist."

Mängija ILJA MONAKOV: "Tahame koduplatsil Lootust võita. Kui mängin pühapäeval duubli eest, siis kindlasti üritan lüüa väravaid ja seeläbi meeskonda võidule aidata."

FC Lootuse peatreener Andrei Škaleta: "Ees on raske mäng, kus vastaseks on üks Esiliiga liidritest. Üritame anda maksimumi, et kasvõi punkti koju viia."

Mängija Anton Semjonov: "Võistluste lõpus on vaja veel rohkem konntsentreeritult mängida, et punkte mitte kaotada."

Peakohtunik: Ain Karutoom
Abikohtunikud: Martin Lember, Lauri Salei

30.09.2011 18:36