Esiliiga 28. vooru eelvaated

Esiliiga neljanda ringi avavoorus pühapäeval jätkab Infonet esikoha kindlustamist, võõrustades kell 14:00 Kiviõli Tamme Autot. Samal ajal kohtub teisele kohale ja ühtlasi Meistriliiga üleminekumängudele pürgiv Rakvere JK Tarvas Pärnu Linnameeskonnaga.

Tarvast visalt jälitav Tartu SK 10 võtab samuti kell 14 vastu Tartu JK Tammeka duublit. Kell 14 kohtuvad veel Kohtla-Järve FC Lootus ja Tallinna FC Levadia II.

Viimases mängus algusega kell 17:00 võõrustab samuti teisele kohale, kuid mitte Meistriliiga üleminekumängudele pürgiv Tallinna FC Flora FC Puumat.

Esiliiga XXVIII vooru mängud 16. septembril

16. septembril kell 14:00 Lasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmuru (Punane tn. 45)
FC INFONET - KIVIÕLI TAMME AUTO 

FC Infoneti tegevjuht Aleksandr Altosar: "Eelmine kohtumine enne väikest puhkusepausi oli meil sama meeskonnaga, kellega kohtume tuleval pühapäeval. Võõrsil mäng sujus hästi ning suutsime väga kindlalt võita. Peale seda mängis aga Tamme Auto kohtumise FC Puumaga, kus nad võitsid väga suureskooriliselt. See teeb ettevaatlikuks. Pisike puhkus on läinud asja ette ning läheme uute jõududega edasi. Meeskond on heas meelestatuses ning nagu alati - läheme vaid võitma."

Mängija Manucho: "Eelmine kohtumine oli meil Kiviõli Tamme Autoga ning mul õnnestus saada hakkama kübaratrikiga. Võitsime kindlalt läbi tulise võitluse. Kavatseme jätkata samaga, kui Tamme Auto meil külas mängib. Minu eesmärk on ilma ütlematagi selge - lüüa nii palju väravaid, kui ma suudan ning aidata meeskonnal võita. Liigume kindlalt Meistriliiga suunas ning ei soovi mitte ühtegi tagasilööki tundmaks end kindlalt sellel teel."

Tamme Auto peatreener Erik Šteinberg: "Vastaseks on väga tugev meeskond, kuid sellegi poolest loodan, et meeskond suudab ennast kokku võtta ja näidata tugevat vastupanu."

Mängija Tõnis Starkopf: "Võõral väljakul on alati raske mängida, kuid sellegi poolest tahame teha tubli mängu."

Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Martin Lember, Roland Meritee


16. septembril kell 14:00 Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion (Spordi 4)
KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS - TALLINNA FC LEVADIA II 

FC Lootuse peatreener Andrei Škaleta: "Pärast väikest pausi algab viimane ring. Üritame selle edukalt läbida."

Mängija Artjom Kovalev (Kavaliou): "Mängime koduväljakul - annan oma parima, et meeskonnale kasulik olla, realiseerida tekkinud võimalused ja võidu koju jätta."

FC Levadia II peatreener ARGO ARBEITER: "Eelmises omavahelises mängus saime suure võidu. Sellelgi korral loodame kolm punkti kaasa võtta."

Mängija ANTON CHUIKOV: "Eesmärgiks on järjekordne võit ja seeläbi tabelikoha parandamine."

Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Danel Udu


16. septembril kell 14:00 Rakvere linnastaadion (Kastani pst. 12)
RAKVERE JK TARVAS - PÄRNU LINNAMEESKOND 

JK Tarva peatreener Reijo Kuusik: "Pikk mängupaus on selja taga. Oleme treeninud ja valmistunud järgmiseks tsükliks. Anname endast kõik ja loodame fänne rõõmustada!"

Mängija Joonas Ljaš: "Esiliigas on kõik mängud väga rasked ja võitluslikud. Võidab see, kes suudab lõpuni vigadest hoiduda ja oma tahte peale suruda. Tuleb võidelda kõik 90 minutit ja anda endast maksimum, siis tuleb ka tulemus."

Pärnu LM tegevjuht Gert Olesk: "Algab viimane ring ja ma loodan, et kutid unustavad ära eilse karikamängu Navi Vutiseltsiga (au nendele meestele) ja keskenduvad nii, nagu viimati Infoneti vastu. Iga punkt on tähtis."

Mängija Anton Issakov: "Siin pole vaja pikalt kirjutada, selles mängus rahuldab meid vaid võit!"

Peakohtunik: Hannes Kaasik
Abikohtunikud: Gunnar Nuuma, Veiko Mõtsnik


16. septembril kell 14:00 Tartu Tamme staadion (Kungla 1a, Tartu)
TARTU SK 10 - TARTU JK TAMMEKA II 

SK 10 peatreener Andrei Tjunin: "Eelmine mäng näitas, et kõik meie omavahelised mängud on väga rasked. Arvan, et pühapäevane mäng ei ole erand. Meil tuleb kolmas mäng nädalas, aga arvan, et saame selle mängude tempoga hakkama."

Mängija Aleksei Mamontov: "Tammeka II meeskond on alati raske vastane - noored mängijad alati jooksevad palju nagu hobused. Aga me vajame kolm punkti, et säilitada lootused Meistriliigasse pääsemiseks."

JK Tammeka II peatreener Ivan O'Konnel-Bronin: "Viimases omavahelises kohtumises näitasime ilusat mängu, aga ei saanud punkte. Loodame see kord sama hea mänguga midagi ka tabelisse juurde lisada."

Mängija Taavi Haljak: "Loodame ikka Tartu derby võita. Mängijad on valmis selleks raskeks mänguks ning teame, mis meid ees ootab. Peame ründes väga tugevad olema ja oma võimalused ära lahendama, eelmises mängus jäi meil sellest puudu. Oleme treeningutel juba vigade parandust teinud ja tahame kindlalt võtta 3 punkti."

Peakohtunik: Tomi Rahula
Abikohtunikud: Tiit Pruuli, Egerd Pajustik


16. septembril kell 17:00  A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA II - FC PUUMA 

FC Flora II peatreener Norbert Hurt: "FC Puumaga mängud on olnud väga tasavägised ja võitluslikud. Peale karikamängu on meil kõige olulisem taastumine. Oluline on korralik häälestus ja organism valmis seada tugevaks mänguks, et olla edukas."

Mängija Sander Lootus: "Oleme viimased 2 mängu dramaatiliselt võitnud ning läheme mängule väga hea emotsiooniga. Mäng Puuma vastu tuleb kõike muud kui kerge, sest nad on näidanud head ja südikat mängu. Sellest mängust on tähtis 3 punkti kätte saada, sest sellises hooaja faasis on iga võit kulla hinnaga. Läheme mängule täie keskendatusega ning oleme valmis endast kõike väljakule jätma, et mäng võita."

FC Puuma treener Dmitri Krasilnikov: "Pärast ebaõnnestunud viimast mängu tahaks rehabiliteerida ennast - järeldused on pärast viimast mängu tehtud."

Mängija Mark Dubinin: "Viimasel ajal on mul piisavalt mängupraktikaat, loodan et mäng kujuneb resultatiivseks ja edukaks."

Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Reelika Turi, Joonas Jaanovits

14.09.2012 19:53