Esiliiga XIV vooru tulemused
Esiliigas said võidud kirja turniiritabeli kaks esimest meeskonda, liider Tallinna FC Levadia II võitis kindlalt Tallinna FC Flora II 4:0 ja Kohtla-Järve FC Lootus raskelt, lisaminuti väravast Lasnamäe FC Ajaxi 2:1. Veel teenisid võidupunktid Kiviõli Tamme Auto ja Rakvere FC Flora. Kiviõli alistas TJK Legioni 3:0 ja Rakvere Valga FC Warriori 4:2.

Fikseeriti ka 1:1 viik. Nii lõpetasid Pärnus JK Vaprus ja Viljandi JK Tulevik II. Järgmine, 15. voor toimub 14. juunil.

Esiliiga XIV voor. Pühapäev, 31. mai

kell 17.00 Pärnu Kalevi staadion (Ranna pst 2, Pärnu)
PÄRNU JK VAPRUS - VILJANDI JK TULEVIK II  1:1 (1:1)
ametlik protokoll
Väravad
: 45. Ranet Lepik - 33. Albert Taar
Hoiatused: 22. Ivan Velikopolje, 83. Ranet Lepik, 90. Tambet Anso, 90.+1. Mihkel Tiit - 55. Karol Mets, 76. Eerik Reinsoo

JK Vaprus: 1-Pikker, 6-Saal, 21-Põldme, 3-Anso, 5-Midenbritt, 15-Gurejev (46. 8-Tiit), 20-Velikopolje, 23-Lepik, 12-Galkin (74. 16-Könninge), 7-Sõrmus, 9-Paabut (70. 13-Kaarlimäe).
Varus: 13-Kaarlimäe, 8-Tiit, 16-Könninge, 4-Aavik, 11-Tikerpe, 35-Olesk.

JK Tulevik II: 1-Lipetski, 15-Veis, 17-Jahhimovitš, 13-Sinilaid, 4-Metsa, 8-Tölpus, 9-Reinsoo, 6-Taar, 10-Melts, 7-Roman (67. 18-Kiigemägi), 2-Stern.
Varus: 18-Kiigemägi, 5-Metsa, 11-Orav.

Mänguolud: +27, päikesepaisteline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 145
Peakohtunik Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Erki Post, Timo Afanassjev


kell 17.00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI TAMME AUTO - TALLINNA JK LEGION  3:0 (0:0)
ametlik protokoll

Väravad: 49. Tõnis Starkopf, 59., 64. Stanislav Russakov
Hoiatus: 51. Aleksandr Ivanov
Eemaldamine: 89. Aleksandr Ivanov

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 17-Šelehhov, 4-Kostin, 20-Moskaljov, 7-Osmanov, 11-Burov, 6-Hepner (46. 19-Krivošein), 5-Russakov, 8-Golitsõn (78. 90-Rubtsov), 10-Šteinberg, 22-Starkopf.
Varus: 90-Rubtsov, 19-Krivošein.

TJK Legion: 1-Kirjuhhin, 8-Novikov, 3-Suvorikov, 10-Latõnin, 38-Ovsijenko, 22-Savtšenko (59. 4-Rubel), 23-Ivanov, 9-Dõmov, 2-Lipsik, 11-Titenok, 21-Pavlikhin.
Varus: 4-Rubel.

Mänguolud: +24, päikesepaisteline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 100
Peakohtunik Neeme Neemlaid
Abikohtunikud: Eduard Rõ┼żov, Martin Lember


kell 17.00 FC Ajaxi kunstmuru (Võidujooksu 8, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX - KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS  1:2 (0:1) 
ametlik protokoll

Väravad: 85. Sergei Kononov - 27. Konstantin Karin, 90.+2. Sergei Popov
Hoiatused: -
40. ei realiseerinud penaltit Mihhasev - vv. Rjabtšun tõrjus

FC Ajax: 1-Mamutov, 5-Kondratenko, 3-A. Kirpu, 2-D. Kovtun, 15-Jõgiste, 8-Suvorikov, 19-Borissov, 11-Kononov, 20-Mihhasev (46. 4-J. Kirpu), 9-Mussajev, 21-Jarjomenko (90. 7-Lagvilava).
Varus: 4-J. Kirpu, 7-Lagvilava.

FC Lootus: 99-Rjabtšun, 16-Vaštšenko, 22-J. Tarassu, 6-Zahharenkov, 13-Pozjabin (82. 15-Miller), 17-Demidovitš, 14-┼Żukov, 19-Popov, 8-Bolšakov (64. 20-Plotnikov; 90.+4. 4-Škaleta), 10-Semjonov (80. 23-Andrejev), 11-Karin (55. 18-Sojunen).
Varus: 23-Andrejev, 15-Miller, 4-Škaleta, 18-Sojunen, 3-I. Tarassu, 20-Plotnikov.

Mänguolud: +24, päikesepaisteline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik Gunnar Nuuma
Abikohtunikud: Tanel Kull, Andreas Vaks


kell 17.00 A. Le Coq Arena I muruväljakul (Asula 4c)
VALGA FC WARRIOR - RAKVERE FC FLORA  2:4 (2:3)  
ametlik protokoll
Väravad: 12., 27. Erkki Junolainen - 5. Joonas Ljaš, 29., 63. Alar Petrovits, 45.+1. Esko Brandt
Hoiatused: 45. Silver Lätt - 59. Mihkel Saar, 72. Martin Polluks

FC Warrior: 46-Rajando, 2-Gull, 3-Lätt (74. 15-Vald), 4-Rõivassepp (46. 17-Baranov), 5-Kaldoja, 6-Ottis, 7-Pent (46. 14-Tukk), 8-Kekišev, 9-Junolainen, 10-Klemmer (76. 18-Hannes Anier), 11-Liivamägi.
Varus: 12-Armas, 14-Tukk, 15-Vald, 16-Danelson, 17-Baranov, 18-Hannes Anier.

Rakvere FC Flora: 1-Sahkur, 16-Kaasik, 4-Vahero, 17-A. Tovstik, 25-K. Saar, 21-Polluks, 8-M. Saar, 22-Ljaš (83. 5-Stamm), 26-E. Tovstik, 10-Petrovits (70. 19-Hang), 11-Brandt (70. 15-Rannamäe).
Varus: 30-Susi, 19-Hang, 15-Rannamäe, 5-Stamm, 7-Klaasen.

Mänguolud: +24, päikesepaisteline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 60
Peakohtunik Margus Kotter
Abikohtunikud: Lauri Simson, Pille Raadik


kell 19.30 Maarjamäe kunstmuru (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - TALLINNA FC FLORA II  4:0 (1:0) 
ametlik protokoll
Väravad
: 35., 66. Aleks Mones, 48. pen. Yaroslav Dmitriev, 85. Trevor Elhi
Hoiatused: -

FC Levadia II: 12-Lepmets (71. 30-Kassjantšuk), 2-Gerassimov, 3-Podholjuzin, 4-Vassiljev (28. 14-Aasmäe), 6-Kulinitš, 10-Gurtšioglujants (73. 7-Boldõrev), 15-Dmirtiev (80. 9-Mäekala), 16-Mones, 17-Rõtškov (55. 8-Elhi), 19-Subbotin, 21-Artjunin.
Varus: 30-Kassjantšuk, 7-Boldõrev, 8-Elhi, 9-Mäekala, 14-Aasmäe.

FC Flora II: 1-Pedõk (46. 12-Meerits), 5-Pallo, 2-Paavo, 6-Reintam, 13-Gorohhov (73. 18-Tanvel), 20-Jelistratov (46. 14-Andres), 3-Indermitte, 10-Mööl, 8-Goldberg, 4-Aru (82. 17-Karpov), 9-Tammemägi (73. 11-Tiitsmann).
Varus: 12-Meerits, 18-Tanvel, 17-Karpov, 15-Matsina, 11-Tiitsmann, 14-Andres.

Mänguolud: +24, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 57
Peakohtunik Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Raul Koppelmaa

Esiliiga tabel:
1 Tallinna FC Levadia II 14 8 6 0 49:6 30
2 Kohtla-Järve FC Lootus 14 9 2 3 26:14 29
3 Valga FC Warrior 14 7 0 7 22:32 21
4 Pärnu JK Vaprus 14 6 3 5 24:23 21
5 Kiviõli Tamme Auto 14 7 2 5 35:28 20
6 Tallinna JK Legion 14 5 3 6 31:33 18
7 Viljandi JK Tulevik II 14 5 2 7 24:33 17
8 Tallinna FC Flora II 14 3 3 8 14:25 12
9 Lasnamäe FC Ajax 14 3 3 8 19:36 12
10 Rakvere FC Flora 14 5 0 9 21:35 9

Väravalööjate edetabel peale 14. vooru:
17
 - Yaroslav Dmitriev (FC Levadia II)
14 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
13 - Aleksandr Pavlikhin (TJK Legion)
6 - Indrek Zelinski (FC Levadia II)
- Pavel Iljuhhin (FC Ajax)
6 - Erkki Junolainen (FC Warrior)
5 - Maido Pakk (JK Vaprus)
5 - Ranet Lepik (JK Vaprus)
5 - Viktor Plotnikov (FC Lootus)
5 - Andreas Aru (FC Flora II)
5 - Aleks Mones (FC Levadia II)
5 - Konstntin Karin (FC Lootus)
5 - Esko Brandt (Rakvere FC Flora)

Meeskondade kõik väravalööjad:

Tallinna FC Levadia II: (49) -
Yaroslav Dmitriev 17, Indrek Zelinski 6, Aleks Mones 5, Jevgeni Gurtšioglujants 4, Rain Aasmäe 4, Artjom Artjunin 3, Vladimir Vassiljev 2, Andero Pebre 1, Maksim Rõtškov 1, Anton Aristov 1, Maksim Podholjuzin 1, Markus Holst 1, Marek Mäekala 1, Trevor Elhi 1
omavärav: Sergei Kondratenko (FC Ajax)

Kiviõli Tamme Auto: (35) - Tõnis Starkopf 14, Stanislav Russakov 4, Erik Šteinberg 3, Dmitri Kirilov 3, Dmitri Šelehhov 3, Sergei Kostin 2, Ilja Krivošein 1, Sergei Burov 1, Aleksei Kurotškin 1, Ilja Balitski 1, Janek Hepner 1, Konstantin Golitsõn 1

TJK Legion: (31) - Aleksandr Pavlikhin 13, Mark Švets 4, Maksim Kisseljov 3, Sergei Dõmov 2, Andrei Kostin 2, Aleksandr Tkatšuk 1, Aleksei Latõnin 1, Jevgeni Kurjanov 1, Ilja Monakov 1, Aleksandr Ivanov 1, Aleksandr Savtšenko 1, Jüri Lipsik 1

K-Järve FC Lootus: (26) - Viktor Plotnikov 5, Konstantin Karin 5, Anton Semjonov 4, Vitali Bolšakov 4, Andrei Škaleta 2, Sergei Popov 2, Aleksandr Zaharenkov 1, Aleksandr Avdeev 1, Viktor Aksjonov 1, Aleksandr Gluhno 1

Pärnu JK Vaprus: (24) - Maido Pakk 5, Ranet Lepik 5, Rauno Alliku 3, Ivan Velikopolje 3, Rait Sõrmus 2, Aleksei Galkin 2, Martin Partsioja 1, Taavi Midenbritt 1, Rait Sõrmus 1, Kaarel Kaarlimäe 1

Viljandi JK Tulevik II: (24) - Raido Roman 4, Tanel Melts 3, Ervin Kõll 3, Eerik Reinsoo 3, Rasmus Luhakooder 2, Janek Kalda 2, Ants Stern 1, Janar Toomet 1, Jaanus Sirel 1, Rain Tölpus 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Albert Taar 1
omavärav: Vadim Gritsjuk (FC Lootus)

Valga FC Warrior: (22) - Erkki Junolainen 6, Jaan Leimann 3, Elvis Liivamägi 3, Karl-Ivar Maar 2, Kaspar Kaldoja 2, Madis Rajando 1, Jaan Kekišev 1, Nikita Baranov 1, Sander Rõivassepp 1, Toomas Pent 1, Siim Tukk 1

Rakvere FC Flora: (21) - Esko Brandt 5, Joonas Ljaš 4, Tarmo Rebane 3, Alar Petrovits 3, Elar Tovstik 2, Mihkel Saar 1, Siim Rannamäe 1
omaväravad: Karol Mets (JK Tulevik II), Deniss Suvorikov (FC Ajax)

Lasnamäe FC Ajax: (19) - Pavel Iljuhhin 6, Deniss Skobelev 2, Šahriar Abdullajev 2, Sergei Kononov 2, Aleksei Zotov 1, Valentin Fuksov 1, Deniss Suvorikov 1, Vitali Mihhasev 1, Andrei Borissov 1, Sergei Tasso 1, Deniss Kovtun 1

Tallinna FC Flora II: (14) - Andreas Aru 5, Ken Kallaste 3, Sergei Mošnikov 2, Joel Indermitte 2, Joonas Tamm 1, Karl Palatu 1
31.05.2009 19:12