Tuleviku jalgpallurid selgitasid parima lauatennisemängija

Pühapäeval selgus Esiliiga klubi Viljandi JK Tulevik parim lauatennisist, kelleks on Sander Loigo.

Viljandi Tuleviku tegevjuht Rain Tölpus ütles portaalile jalgpall.ee, et mõte sellise turniiri korraldamiseks tekkis tal pärast seda, kui käis koos sõpradega ajaviiteks lauatennist mängimas.

„Kui rääkisin sellest Raiko Mutlele, siis käis ta välja mõtte korralda lauatenniseturniir ka oma klubis,“ lausus Tölpus, kelle sõnul on igasugune vaheldus teretulnud, sest tavaliselt saadakse kokku ainult treeningutel ja mängudel.

Turniir finaalis võitis Sander Loigo Karel Kübara 2:0. Kolmanda koha saavutas Rain Tölpus, kes alistas pronksmedali kohtumises Rabert Taari.

Viljandi Spordihoones toimunud JK Tuleviku klubi liikmetele mõeldud turniiril osales üle kolmekümne noorema ja vanema mängumehed, naised, treenerid ja meeskonna füsioterapeut.

Osalejad loositi alagruppidesse ning mängiti kahe seti võiduni, edasipääses igast alagrupist kaks paremat. Välja mängiti kõik kohad ning toimus ka miinusringi finaalkohtumine, kus vastamisi läksid äärekaitsja Siim Saar ja äärepoolik Rasmus Luhakooder. Võitjana väljus sealt vasakujalgne ja -käeline Saar.

Esimeses poolfinaalis alistas äärepoolik Sander Loigo keskpooliku Robert Taari, teises poolfinaalis võitis keskpoolkaitsja Karel Kübar Rain Tölpuse. Finaalis pidi tänavu esindusmeeskonnas palju väravasööte jaganud Karel Kübar tunnistama Sander Loigo paremust. See tähendas, et 2013. aata parim Viljandi JK Tuleviku lauatennisist on Sander Loigo.

Rain Tölpus ütles, et mängijate tase oli täiesti arvestatav ja konkurents oli korralik. „Proffidele me muidugi vastu ei saaks, aga mängud olid pingelised,“ rääkis tegevjuht.

Tölpuse sõnul said nad õnnestunud turniirist innustust ja tulevikus soovitakse veel midagi taolist korraldada. „Hetkel pole me konkreetset ala veel välja valinud, aga midagi kindlasti teeme,“ lausus Rain Tölpus.

Foto: JK Tulevik

13.05.2013 06:24