Esiliiga XIII vooru eelvaated

Laupäeval toimub Esiliigas kolm 13. vooru kohtumist. Hommikul kell 11:00 kõlab avavile mängus Tallinna FC Levadia II vs. Tallinna FC Flora II.

Kell 14:00 kohtuvad Viljandi JK Tulevik ja Tartu JK Tammeka II, kell 17:00 aga Kiviõli FC Irbis ja Vändra JK Vaprus.

Vooru viimane mäng on kavas pühapäeval kell 19:30 ja kohtuvad siis Jõhvi FC Lokomotiv ja Tallinna FC Puuma. 13. vooru esimeses mängus, mis toimus juba kolmapäeval alistas Tartu SK 10 Rakvere JK Tarva 4:0.

Foto: Edgar Kriisk

Esiliiga XIII vooru mängud:

25. mail kell 11:00 Maarjamäe kompleksi kunstmurustaadion (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - TALLINNA FC FLORA II 

FC Levadia II peatreener Argo Arbeiter: "Reedel kohtuvad Kadriorus FC Levadia ja FC Flora esindusmeeskonnad, laupäeva hommikul on Maarjamäel meie kord FC Flora duublile vastu astuda. Olen kindel, et Esiliiga Tallinna derbi kohtub sama tuliseks ja huvitavaks kui Premium Liiga vastasseis. Meie kindlaks sooviks on oma kaotuseta seeriat veelgi pikendada ning kolme punkti abil tabelis kõrgemale rühkida."

Mängija Alger D┼żumadil: "Levadia ja Flora vahelised mängud on alati põnevad, intrigeerivad ja erilised mistahes liigas. Valmistume väga tõsiselt, kedagi pole tarvis motiveerida. Läheme väljakule kindla eesmärgiga kohtumine võita."

FC Flora II peatreener Norbert Hurt: "Hetkel on meil käsil tihe mänguperiood ja kõige tähtsam on korralik taastumine. FC Levadiaga II-ga mängud on alati kõrge tempoga. Kui me suudame veel tõsta keskendumisvõimet ja mängida ülesandekeskselt, siis ma usun, et me oleme võimelised mängima edukalt."

Mängija Kevin Aloe: "Oleme saanud viimasel ajal võidulainele ja loodame jätkata võitmist Levadia vastu. Lihtne mäng ei tõota tulla, seega peame olema jõulised ning kaitses tugevad. Rünnakul peame olema teravad ning realiseerima oma võimalused."

Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Marto Kiisk, Heigo Paglant


25. mail kell 14:00 Viljandi linnastaadion (Ranna pst 1, Viljandi)
VILJANDI JK TULEVIK - TARTU JK TAMMEKA II 

JK Tuleviku president Raiko Mutle: Oleme küll teinud ilusa hooaja alguse, kuid pole ammu saanud oma kodupublikule võitu kinkida. Kahest raskest mängust oleme väärt viigid välja võidelnud, mis on andnud meile enesekindlust ja kasvatanud meeskonnavaimu. Nüüd on vaja kodukindluses oma kvaliteedis veelgi juurde panna, et viljandlasi maksimaalselt rõõmustada.

Mängija Indrek Ilves: Kodumäng ja loomulikult tahame hästi esineda. Võistkond näeb rasket vaeva treeningutel ja valmistub tõsiselt mänguks. Kahtlemata rahuldab meid ainult võit. Mäng näitab, kes on kes!

Tammeka II peatreener Indrek Koser: "Eelmise mängu kodus kaotasime Viljandile kuivalt 0:4. Seekord loodame asjad vastupidi sättida ja jätta Viljandi kodupubliku ees piinlikku olukorda. Kindlasti tuleb huvitav ja väravaterohke mäng ilusal staadionil ja rohke publiku ees."

Mängija Simo Tenno: "Vastaseks siin on Viljandi Tulevik, kes on hetkel teisel kohal 22 punktiga ja mäng toimub nende kodus. Tulemas on väga raske kohtumine ja mõlemad meeskonnad vajavad sellest kolme punkti. Kui me suudame ennast häälestada samamoodi nagu Flora mänguks, siis on kõik võimalik. Soovime nende kodus teha seda, mis jäi enda kodus tegemata ja selles mängus on miinimum üks punkt. Anname endast kõik, et kolm punkti koju tuleks."

Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Martin Lember, Riivo Stolts


25. mail kell 17:00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI FC IRBIS - VÄNDRA JK VAPRUS 

FC Irbise peatreener Erik Šteinberg: Sellest mängust loodame esimese võidu saada, seda enam, et mäng käib ka Keemikute Päeva karikale. Lootust annab seegi, et eelmises kodumängus Tartu Tammakaga saime viigi kätte. Ja kõige olulisem on ikka kaitse, siis võib ka heale tulemusele loota.

Mängija Dmitri Šelehhov: Tahame eelolevat mängu kindlasti võita. Meeskond on juba üksjagu kokku mänginud ning kodupublikut ei tahaks alt vedada ka. Mäng toimub ikkagi Keemikute Päeval.

JK Vapruse peatreener Ranet Lepik: Kuna mäng toimub karikale ja meil on riiulis üks koht veel tühi, siis me võidame selle mängu! Enam ei aita südikast esinemisest, punkte on vaja. Karikamängud käivad elu ja surma peale, seega tahame elusatena lahingust väljuda.

Mängija Karel Otto: Esiliigas kergeid mänge ei ole. Erand ei ole ka eesolev kohtumine Kiviõliga. Siiski loodame head mängu näidata ja üle pika aja taas võidurõõmu maitsta.

Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Marger Pormann, Kaido Lasberg


26. mail kell 19:30 Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
JÕHVI FC LOKOMOTIV - TALLINNA FC PUUMA 

FC Lokomotivi peatreener Viktor Nesterenko: Puuma ei ole kunagi nõrk, aga suudame seekord samuti domineerida nägu eelmises mängus Puumaga ja oma võimalused väravateks realiseerida. Anname endast parima ja loodame 3 punkti saada.

Mängija Boriss Gritsjuk: Ootan väljakumängijatelt kindlat mängu kaitses. Mängime kodus ja tahaks rõõmustada oma fänne väravatega.

FC Puuma peatreener Vitali Kobašov: Viimase mängu noorte mängijate sisseviimine põhikosseisu on ennast õigustanud. Nad ei vedanud all treeneri usaldust. Meeskond on heas tujus. Kõvasti tegime trenni. Loodame positiivsele tulemusele.

Mängija Arvidas Pankevitšjus: Minu debüüt Esiliigas õnnestus. Loodan, et tulevas mängus suudan aidata meeskonda ja löön värava.

Peakohtunik: Veiko Mõtsnik
Abikohtunikud: Andres Jahimaa, Risto Eelmaa

24.05.2013 19:20