Esiliigas toimub täna XVII voor

Seekordne voor on erakordne selles mõttes, et kõik mängud toimuvad juba reedel algusega kell 19:30. Liider Jõhvi FC Lokomotiv võõrustab Tartu JK Tammeka duublit.

Teistes mängudes kohtuvad Rakvere JK Tarvas ja Kiviõli FC Irbis, Tallinna FC Flora II ja Viljandi JK Tulevik, Tallinna FC Levadia II ja Tartu SK 10 ning Vändra JK Vaprus ja Tallinna FC Puuma.

Foto: Edgar Kriisk

Esiliiga XVII vooru mängud 5. juulil

5. juulil kell 19:30 Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
JÕHVI FC LOKOMOTIV - TARTU JK TAMMEKA II 

Tammeka II peatreener Indrek Koser: "Mäng tabeli liidriga tuleb raske, kuna Jõhvi pole ammu kaotanud ja on väga tugev ja distsiplineeritud võistkond. Vaatamata sellele püüame anda oma parima ja soovime edu saavutada."

Mängija Rasmus Tauts: "Kuna eelmises mängus koduväljakul suutsime Jõhvi vastu viigi võtta, siis usun, et suudame nüüd sama või isegi võita. Kindlasti tuleb väga raske mäng, kuna Jõhvi on väga heas hoos ja meil on paar põhimeest puudu."

Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Dmitri Vinogradov


5. juulil kell 19:30 Rakvere linnastaadion (Kastani pst. 12)
RAKVERE JK TARVAS - KIVIÕLI FC IRBIS 

Tarva peatreener Reijo Kuusik: "Eelmises mängus Kiviõliga õnnestus meil peaaegu kõik. Loodame, et see ei olnud juhus ja me oleme ka seekord ülesannete kõrgusel. Kui oleme kaitses kindlad ja hoiame ära rumalad eksimused, siis võime punktid koju jätta. Usun, et meid on jällegi toetamas liiga parimad fännid."

Mängija Tarmo Rebane: "Hea on olla taas rivis. Vajame hädasti punkte, et esikolmikut püüda. Seega läheme mängule väga pühendunult ja meid ei rahulda miski muu, kui ainult võit!"

Irbise peatreener Erik Šteinberg: "Loodan, et pärast väikest vaheaega on poistel jõudu rohkem ning Rakvere vastu mängime võõrsil paremini kui viimati kodus, kus suure kaotuse saime. Peatähelepanu on ikka kaitsel".

Mängija Marek Šatov: "Arvatavasti tuleb taas tuline derby kahe naaberlinna meeskonna vahel. Oleme unustanud kõik möödunu ja läheme Rakverre võidu järele, punkte on meil hädasti tarvis".

Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Kaido Lasberg, Kalmer Klettenberg


5. juulil kell 19:30 EJL TNTK staadion (Kotka 12, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA II - VILJANDI JK TULEVIK 

Flora II peatreener Norbert Hurt: "Me oleme teinud tööd mängu erinevate ülesannetega. Poolaasta analüüs on tehtud ja me teame, kus me peame olema tugevamad. JK Tulevik on näidanud head distsiplineeritud mängu. Hea keskendumine ja analüüsivõime on määravad, et olla edukad selles mängus."

Mängija Andre Arus: "Mäng Viljandi Tulevikuga tuleb kindlasti väga põnev, sest kvaliteeti on mõlemas meeskonnas. Meie peamine eesmärk on hoida taga null ja loodetavasti ründefaasis oma väravad ära lüüa, et saaks sellest mängust võtta maksimaalsed kolm punkti. Peaks tulema nauditav jalgpallilahing."

Tuleviku peatreener Aivar Lillevere: "Pärast vaheaega esimene mäng ja kohe väga raske vastasega. Tean vastasmeeskonnast kõiki mängijaid ja minu arvates on nad Esiliiga üks tugevamaid meeskondi, nii et meil seisab ees väga raske kohtumine."

Mängija Tanel Lang: "Oleme saanud jalgpallist nüüd väheke puhata ja reedel tuleb alustada hooaja teist poolt samamoodi nagu esimest. On ette teada, et mäng tuleb väga raske, sest lähme võõrsile ja vastas on tehniliselt hea võistkond.  Kõik mängijad peavad keskenduma mänguks tõsiselt ja mängus andma endast maksimumi, siis on kõik võimalik. Eriti tuleb tähelepanu pöörata kaitsetegevusele."

Peakohtunik: Tomi Rahula
Abikohtunikud: Marto  Kiisk, Risto Eelmaa


5. juulil kell 19:30 Maarjamäe kompleksi kunstmurustaadion (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - TARTU SK 10 

Levadia II peatreener Argo Arbeiter: "Meid ootab ees väga võitluslik mäng. Anname endast parima ja üritame kolm vajalikku punkti koju jätta."

Ründaja Nikita Koger: "Tahame tartlasi võita ja kolm punkti juurde saada. Mäng kujuneb kindlasti väga võitluslikuks ja pingeliseks. Üritame väravaid lüüa ja oma paremuse maksma panna ning tabelikohta parandada."

SK 10 esindaja Eero Eessaar: “Levadia II on väga stabiilne ja tugev meeskond, kelle vastu on alati raske mängida. Üritame oma kogemuse maksma panna ja omavahel kohad vahetada.”

Mängija Tarvo Laurson: “Puhkus hakkab läbi saama ja ees ootab mäng tehnilise võistkonnaga mittenaturaalsel murul. Oleme valmis võitlema iga hinna eest, et positiivne tulemus saada.”

Peakohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Roman Laidinen, Rando Kesküla


5. juulil kell 19:30 Vändra staadion (Kalda 6, Vändra)
VÄNDRA JK VAPRUS - TALLINNA FC PUUMA

Vapruse peatreener Ranet Lepik: "Mängupilt hakkas juba enne puhkust ilmet võtma ja kogusime suure hulga oma senistest punktidest just viimase nelja mänguga. Nüüd on saadud puhata ja kasvatada isu, et uutele kohtumistele jälle vastu minna. Reedene kodumäng saab olema olulise tähtsusega mõlema satsi jaoks, seega tuleb üliraske ja võrdne, kuid loodan, et mitte närviline heitlus. Siiski usume, et suudame oma head seeriat jätkata ja vajalikud punktid taas koju jätta."

Mängija Artur Ojala: "Nendega oli hooaja esimene mäng ehk siis põhimõtteliselt mängisime antud vastasega talvel. Talvised mängud on alati midagi muud kui suvised, eriti amatöörjalgpallis. Seega saab huvitav olema. Loodame, et suudame ennast ja oma kogukonda rõõmustada, selleks tuleb aga palju higi valada!"

Puuma treener Vitali Kobašov: Ootame positiivset tulemust. Viimane mäng enne vaheaega andis head emotsioonid. Ootame uusi mängijad ja loodame, et see aitab.

Mängija Rameš Mamedov: Igas mängus proovime punkte võtta. Selles mängus kah. Meil on iga mäng nüüd 6 punkti eest.

Peakohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud: Andres Jahimaa, Andrei Karhu

05.07.2013 10:53