Esiliiga XVIII vooru eelvaated

Esiliiga XVIII vooru mängud toimuvad kõik reedel, kusjuures Tartus Tamme staadionil on kavas koguni kaks mängu järjest, kell 18:00 alustavad seal Tartu JK Tammeka II ja Tallinna FC Levadia II.

Teine Tamme staadioni mäng on algusega kell 20:30, kui vastamisi lähevad Tartu SK 10 ja Tallinna FC Flora II. Peamine soov oleks vist see, et Tartus paduvihmane ilm ei oleks.

Ülejäänud kolm vooru mängu algavad kell 19:30. Kiviõlis võõrustab FC Irbis tabelijuht Jõhvi FC Lokomotivi, Vändras Vaprus Rakvere Tarvast ning Tallinnas FC Puuma Viljandi Tulevikku.

Foto: Edgar Kriisk

Esiliiga XVIII vooru mängud 12. juulil

12. juulil kell 18:00 Tamme staadion (Kungla 1a, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA II - TALLINNA FC LEVADIA II 

Tammeka II peatreener Indrek Koser: "Hetkel on meil rasked ajad, kuna mäng Levadia II-ga on kolmas mäng seitsme päeva jooksul. Samuti ei ole eelnevad kaks mängu Jõhvi ja Elva vastu olnud lihtsate killast. Õnneks on mängijate valik piisav ja kõik on motiveeritud hästi esinema. Teame, et vastane on reedel tugev, kuid vaatamata sellele läheme kodupubliku ees võitma."

Mängija Silvio Philips: "Levadia II on väga tugev meeskond ja nende vastu on raske mängida. Neil on väga hea jalgpallikool. Ma loodan, et mängime nagu esimeses kahes mängus ja loodetavasti võtame võidu."

FC Levadia II peatreener Argo Arbeiter: "Teine ring on lõppemas. Võiduga Tammeka duubli üle tõuseksime tabelis kolmandaks ning liidrid ei jääks meist kaugele. Sarnaselt esindusmeeskonnaga peame ka meie oma väravavõimalusi paremini ära kasutama ning vältima vigu kaitses. Esiliigas on kõik vastased mängitavad ja võidetavad, kuid oma elu raskeks tehes võib kõike juhtuda. Olen reedeõhtuse mängu eel optimistlik ja loodan Tartust ilusat tulemust."

Poolkaitsja Kaspar Paur: "Tartus on alati tore mängida. Loodame kohtumises Tammega duubli vastu mängu domineerida, oma tahtmise vastasele peale suruda ning kolme punktiga koju tulla. Kuna meeskonnad paiknevad tabelis kõrvuti, siis võib oodata põnevat mõlemapoolsete võimalustega heitlust."

Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Veiko Mõtsnik, Jaanus Allas


12. juulil kell 19:30 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI FC IRBIS - JÕHVI FC LOKOMOTIV 

Irbise peatreener Erik Šteinberg: "Esiliiga liidriga tuleb raske mäng ning meil on meeskonnas ka olulisi kaotusi, aga punktide peale läheme mängima ikka. Mängu otsustab seegi kord asjaolu, kuidas kaitses hakkama saame".

Mängija Tõnis Starkopf: "Mäng tuleb väga tugeva vastasega, aga võita püüame ka selles mängus. Seekord mängime nendega kodupubliku ees ja loodetavasti koduseinad aitavad taas".

Lokomotivi peatreener Viktor Nesterenko: "Mäng Kiviõliga tuleb väga raske, sest meil on traumadega mehed väljas ja diskvalifitseeritud jalgpallurid, aga loodame, et saame raskustest jagu."

Mängija Valeri Smelkov: "Derbi kahe naaberlinna meeskonna vahel alati on printsipiaalne, oleme unustanud kõik möödunu ja läheme Kiviõlis võidu järele, punkte on meil hädasti tarvis."

Peakohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Erko Kookla


12. juulil kell 19:30 Lasnamäe SPK kunstmurustaadion (Peterburi 15, Tallinn)
TALLINNA FC PUUMA - VILJANDI JK TULEVIK 

Puuma peatreener Vitali Kobašov: "Pärast vaheaega esimene kodumäng, meeskond heas tujus pärast Ajaxi võitu. Loodame positiivsele tulemusele."

Väravavaht Aleksandr Boldõrev: "Viimastes mängudes parandas meeskond kaitsemängu, loodan, et sellles mängus see trend jätkub. Mängin nulli peale."

Tuleviku peatreener Rain Tölpus: "Järjekordne mäng võõrsil. Oleme tabeli tagumisele otsale üpris palju punkte loovutanud. Keegi ei garanteeri ka seekord meile võitu. Peame ise korralikult oma sooritusele keskenduma ja positiivse tulemuse saavutama."

Mängija Kaarel Henn: "Mäng Puuma vastu ei tule kindlasti lihtne. See ei loe, et nad hetkel tabelis viimasel positsioonil asuvad. Nende koduväljak ja mitte just kõige parem kunstmuru jätab otsad lahtiseks. Väravavõimalusi tuleb meil aga kindlasti ning peame keskenduma sellele, et need ka ära realiseerime. Kui suudame kaitses vältida rumalaid eksimusi ja eespool võimalused ära lööme,  suudame kolm võidupunkti koju tuua."

Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Roland Meritee, Marto  Kiisk


12. juulil kell 19:30 Vändra staadion (Kalda 6, Vändra)
VÄNDRA JK VAPRUS - RAKVERE JK TARVAS 

Vapruse peatreener Ranet Lepik: Kogu austusest vastase vastu ei oota eelseisvalt kohtumiselt midagi kerget, kuid hooaja eel arvasime just Tarvase kohta, et seda meeskonda tahaks kindlasti võita. Esimesel katsel oli seis küll tasavägine, kuid vastane oli ikka selgelt parem. Seekordseks mänguks oleme ka meie kosunud ja kaotus reedeses mängus oleks täielik pettumus. Kui tekib ohtralt võimalusi nagu Puumaga kohtudes, siis seekord lööme need ära ja jätame punktid koju. Kindlasti loodame ka oma uutele kogenud täiendustele ja võrratule publikule, kes on samuti viikide vahele väikese võidu ära teeninud. Anname ka parima, et kivikõvast mänguväljakust saaks reedeks korralik ja ilusat jalgpalli soosiv areen, sest seda viimast me pakkuma läheme! Edu Vastasele!

Mängija Marco Lukka: Seekordne vastane on kindlasti võidetav. Tuleb väga võitluslik mäng, aga loodan et jääme kodupubliku toel peale ja võtame endale punktid, mis eelmistest mängudest võtmata on jäänud.

Tarva peatreener Reijo Kuusik: "Eelmine mäng Vändraga kujunes meile väga raskeks. Usun, et seegi mäng tuleb väga võitluslik. Oleme valmis ja tahame kindlasti näidata oma parimat jalgpalli. Samal ajal kohtuvad tribüünidel ka liiga parimad fännid!"

Mängija Taavi Trasberg: "Loodan tulist lahingut ja kindlasti tahaks koju tagasi tulla kolme punktiga, et tabeliseisu parandada. "

Peakohtunik: Marek Lillmaa
Abikohtunikud: Rando Kesküla, Reelika Turi


12. juulil kell 20:30 Tamme staadion (Kungla 1a, Tartu)
TARTU SK 10 - TALLINNA FC FLORA II 

Flora II peatreener Norbert Hurt: "Eelmises mängus tuli küll kaotus, kuid teatud mänguliste ülesannetega, mille kallal oleme tööd teinud, said mängijad hakkama. Me teeme tööd meeskonna sooritusvõime tõstmise nimel. Reedel on eesmärk punktid koju tuua."

Mängija Märten Pajunurm: "Kuigi SK10 on tugev vastane ja näidanud kodus väga häid tulemusi, soovime treeningutel tehtud töö realiseerida heaks tulemuseks ning usun, et targa mänguga suudame Tamme staadionilt naasta kolme punktiga."

Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Kristo Värva, Egerd  Pajustik

11.07.2013 20:29