Saalijalgpalli Superkarikas kuulub FC Anžile

Täna kohtusid Viimsi Keskkooli spordisaalis Tallinna FC Anži ning SK Augur Enemat, et selgitada välja saalijalgpalli Superkarika võitja.

Pingelisel avapoolajal jäid väravad löömata, kuid teisel poolajal pani FC Anzi oma paremuse tulemusega 2:0 maksma. Väravate autoriteks Rafael Kušnir ja Jevgeni Merkurjev.

See oli esimeseks saalijalgpalli kohtumiseks tänavusel hooajal. Kõrgemates liigades pannakse pall mängu novembri esimesel nädalavahetusel.

Saalijalgpalli Superkarikas 2013

23. oktoobril kell 20:30 Viimsi Kooli Spordikompleks
TALLINNA FC ANŽI - SK AUGUR ENEMAT  2:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 34. Rafael Kušnir, 38. Jevgeni Merkurjev
Hoiatused: -
Eemaldamine: 38. Magnus Martinson

FC Anži: 22-Dmitri Renin, 17-Jevgeni Merkurjev, 6-Dmitri Kulikov, 15-Dmitri Skiperski, 21-Rafael Kušnir; 3-Irfan Ametov, 5-Anton Smetanin, 16-Yury Pronin, 4-Sergei Kostin, 15-Vladislav Tšurilkin, 14-Jevgeni Kurjanov.

SK Augur Enemat: 28-Madis Rajando, 3-Mait Anton, 13-Marko Arge, 5-Roman Minlibajev, 11-Rasmus Munskind; 1-Grigori Ošomkov, 27-Martin Taska, 29-Magnus Martinson, 7-Aleksandr Starodub, 9-Ragnar Rump, 22-Antti Arst, 4-Robert Veskimäe.

Pealtvaatajaid: 127
Peakohtunik: Aivar Israel
Abikohtunikud: Margus Kotter, Gunnar Nuuma
Neljas kohtunik: Roland Meritee

Mängu eelvaade:

SK Augur/Enemat treener Antti Arst: “Ootame mängu suure põnevusega, et järjekordne saalihooaeg käima lükata. Trenni oleme teinud hoolega ning meeskond on valmis lahingut andma. Favoriidi koorma ulatame vastasmeeskonnale ning omalt poolt oleme tahtmist täis, et SK Auguri saalihooaega karikaga alustada.

Mängija Marko Arge: “Kõikidel meestel on füüsiline vorm hea - edukas rannahooaeg on seljataga ning suures jalgpallis kõigil viimased voorud käsil. Nüüd oleme oluliseks lahinguks valmis, et Auguri ilusale hooajale panna väärikas lõpp ning keskenduda saalihooajale. Tuleb võimas andmine igipõlise rivaali vastu!”

FC Anži treener Anton Smetanin: “Ootame huvitavat mängu.”

Kogenud Dmitri Kulikov: “Superkarikas on hea võimalus panna enda valmidus hooajaks proovile. Mäng on saalijalgpalli huvilistele kindlasti atraktiivne, kuna kohtuvad vanad vastased. Kutsun kõiki Viimsi kooli mängu vaatama.”

Foto: Lembit Peegel

23.10.2013 17:53