Esiliiga V vooru eelvaated

Esiliiga viienda vooru avamängus kohtuvad laupäeval, 29. märtsil kell 19:00 Sportland Arenal Tallinna FC Flora II ja Kiviõli FC Irbis.

Kolm järgmist mängu toimuvad pühapäeval kell 13:00, kui Pärnu Linnameeskond võõrustab Nõmme Kalju FC II, Rakvere JK Tarvas Tallinna FC Puumat ja Viljandi JK Tulevik Tallinna FC Levadia II.

Kohtumine FC Kuressaare ja Vändra JK Vapruse vahel on edasi lükatud 18. maile.

Esiliiga V vooru mängud 29. ja 30. märtsil:

29. märtsil kell 19:00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA II - KIVIÕLI FC IRBIS

FC Flora II peatreener Jürgen Henn: "Kiviõli on selline ettearvamatu vastane, kes oskab lohakust väga hästi ära kasutada. Soovime kindlasti palliga domineerida, kuid samas on eesmärk selles mängus kaitse korras hoida ja vastane nulli peal hoida. Õnneks meil vigastustega probleeme pole nii et usun, et oleme mänguks kenasti valmis."

Mängija Gerdo Juhkam: „Ma ootan, et me võidaks Kiviõli ja meeskonnalt head mängu ning, et Kiviõli ei suudaks meid enam üllatada. Peame hoidma taga null ja oma mängu mängima.“

FC Irbise peatreener Erik Šteinberg: "Flora II on loomulikult tugev vastane, meeskond asub ka tabeli tipus. Meile lisas kindlasti positiivsust viik Rakveres, nii et läheme võitlema ja punkte saama. Loodan, et meeskond mängib just kaitses tugevalt, tundub, et ründes oleme päris teravad. Aga tavaliselt just väga tugevate vastastega just selgubki, mis seisus meie meeskond praegu on."

Mängija Dmitri Kirilov: "Läheme võitlema ja võitma. Võrreldes möödunud aastaga on meeskonnal tuju ja vorm kindlasti paremad ning loodame kõigile vastastele kõva lahingu anda."

Peakohtunik: Kert Küttis
Abikohtunikud: Marto Kiisk, Artur Telling


30. märtsil kell 13:00 Pärnu kunstmurustaadion (Mai 3, Pärnu)
PÄRNU LINNAMEESKOND - NÕMME KALJU FC II

Pärnu LM peatreener Gert Olesk: Loodame viimase mängu vigu vältida ja saada tagasi võidu lainele. Eelmine hooaeg läks Nõmme duubli vastu meil päris hästi ja loodaks seda seeriat jätkata. Loodame, et ilm on ilus ja ka rahvast tuleb meile kaasa elama.

Mängija Henri Hanson: Eelmisel hooajal olid omavahelised mängud väga rasked, ent kolmel korral neljast suutsime võitjatena lahkuda meie. Nüüd on uus hooaeg ning nüüd tuleb teha seda neljal korral.

Kalju FC II peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Meie eesmärk on oma mängu veelgi parandada ning pakkuda pealtvaatajatele showd. Kui seda suudame, tuleb tulemus kindlasti."

Mängija Martin Mägi: "Eesseisev vastane on tugev ja võitluslik meeskond. Tulemas on raske mäng, kuid meeskond on valmis ja motiveeritud ning loodame jätkata häid tulemusi."

Peakohtunik: Ago Kärtmann
Abikohtunikud: Triinu Laos, Nils Grün


30. märtsil kell 13:00 Rakvere kunstmurustaadion (Võidu 67)
RAKVERE JK TARVAS - TALLINNA FC PUUMA 

Tarva peatreener Reijo Kuusik: "Oleme kogunud juba liiga palju viike ja meie fännid muutuvad juba rahutuks. Anname endast kindlasti parima, et fännid saaksid lõpuks rõõmustada. Tuleb jällegi kunstmurule omane võitluslik mäng ja võidab see, kes teeb vähem vigu ja suudab oma mängu rohkem peale suruda."

Mängija Toomas Kiis: "Peame eelolevaks mänguks äärmiselt tõsiselt valmistuma, sest hooaeg on meie jaoks keeruliselt alanud. Tahame mängust Puumaga võiduarve avada ja meie fännidele head mängu näidata!"

FC Puuma peatreener Vitali Kobašov: "Hooaja algus meil ei õnnestunud. Alustades mängijatest lõppedes juhtkonnaga, annavad kõik aru probleemi tõsidusest. Proovime seda lahendada iga mänguga. Rakvere mänguks on kokkuvõte meie apsakatest tehtud. Tulemust saame näha pärast mängu Rakverega. Eesmärk on rõõmustada meie poolehoidjat ilusa ja sisulise mänguga, aga tulemus muidugi on peamine faktor eelseisvates mängudes. Meie ülesanne hetkel lahkuda ohtlikust tsoonist, kus me praegu oleme. Loodame positiivse tulemusele."

Mängija Anatoli Lõsanov: "Meeskond on noor ja ambitsioonikas, sellega sõidame Rakverre kolme punkti järgi."

Peakohtunik: Tomi Rahula
Abikohtunikud: Marger Pormann, Anni Rahula


30. märtsil kell 13:00 Viljandi kunstmurustaadion (Ranna pst 1)
VILJANDI JK TULEVIK - TALLINNA FC LEVADIA II

Tuleviku peatreener Aivar Lillevere: Levadia on hooaega väga hästi alustanud ja neil on väga hästi komplekteeritud meeskond. Peame keskenduma kaitsetööle ja kõvasti pingutama, et viik välja võidelda.

Mängija Karel Kübar: Levadia duubliga mängud on alati väga rasked. Neil on väga head noored ning kasutavad aeg-ajalt ka esindusmeeskonna mängijaid. Kuid oleme valmis andma lahingut ning kindlasti tekib ka meil võimalusi, et pöörata mäng enda kasuks.

FC Levadia II peatreener Vladimir Vassiljev: "Viljandi just tuli turniirilt esimese kohaga. See peaks tähendama, et meeskond on praegu hästi motiveeritud ja tahab edaspigi võidelda Esiliiga esikoha eest. Meid eraldavad nendest hetkel ainult 2 punkti. Mängud Viljandi Tulevikuga olid alati rasked. Eriti esimesed poolajad. Kui meie suudame kiiresti väravat lüüa ja esimesel poolajal taga nulli hoida siis arvan, et võit peaks tulema!"

Mängija Nikita Brõlin: "Oleme seni võitnud kõik neli liigamängu oma koduväljakul, nüüd üritame ka võõrsilt esimesed punktid koju tuua. Vastane on tugev ja mäng kujuneb väga võitluslikuks, meie eesmärgiks on hea tulemus."

Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Tiit Pruuli, Riivo Stolts

28.03.2014 00:30