Esiliiga X vooru tulemused

Esiliiga X vooru esimene mäng toimus neljapäeval, kui Pärnu Kalevi staadionil oli kohalik Linnameeskond 3:1 üle Kiviõli FC Irbisisest.

Reedel alistas FC Kuressaare Viljandi JK Tuleviku 2:1 ning Vändra JK Vaprus Tallinna FC Puuma 6:0. Vändras toimuvas mängust tehti internetiülekanne SIIT. Ülekande teostaja oli Rockstick Production.

Pühapäeval sai väärt 3:1 võidu Nõmme Kalju FC II Tallinna FC Levadia II üle. Tallinna FC Flora II ja Rakvere JK Tarvas tegid väravateta viigi.

Esiliiga aprilli parim treener ja mängija valiti Tallinna FC Flora II meeskonnast, vastavalt Jürgen Henn ja Erkki Kubber.

Esiliiga X vooru mängud 1., 2. ja 4. mail:

1. mail kell 19:00 Pärnu Kalevi staadion (Ranna pst 2, Pärnu)
PÄRNU LINNAMEESKOND - KIVIÕLI FC IRBIS  3:1 (3:1)
ametlik protokoll
Väravad: 17. Kristen Saarts, 26. pen. Rasmus Peetson, 28. Henri Hanson - 43. Tõnis Starkopf
Hoiatused: 53. Marek Šatov, 70. Stanislav Russakov, 75. Andrei Tjunin

Pärnu LM: 1-Vainu, 28-Pärnat, 3-Mäeots, 4-Kitsel, 12-Sabiin (74. 5-Aavik), 19-Vihmoja (90. 27-Midenbritt), 7-Lauter (46. 13-Velikoplje), 15-Hanson (79. 23-Põldsaar), 11-Kaarlimäe (90. 16-Lepik), 8-Peetson, 10-Saarts.
Varus: 27-Midenbritt, 13-Velikopolje, 5-Aavik, 18-Sarapuu, 9-Pent, 16-Lepik, 23-Põldsaar.

FC Irbis: 99-Rubtsov, 5-Russakov, 10-Kirilov (89. 14-Moskaljov), 8-Suvorikov, 18-Pruttšenko, 11-Starkopf, 9-Torinava, 7-Tjunin, 27-Saks, 39-Šatov, 23-Makarov.
Varus: 14-Moskaljov.

Mänguolud: +5, pilves vihmane ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 110
Peakohtunik: Ago Kärtmann
Abikohtunikud: Reigo Teearu, Ranet Leets


2. mail kell 19:00 Salme staadion (Salme vald, Saaremaa)
FC KURESSAARE - VILJANDI JK TULEVIK  2:1 (1:0)
ametlik protokoll
Väravad: 34. Marek Suursaar, 73. Tõnis Koppel - 90.+2. Kalev Marten Raave
Hoiatus: 8. Märten Pajunurm

FC Kuressaare: 1-Hansen, 33-Pajunurm, 4-Kluge, 15-U. Rajaver, 19-Alt, 20-Margus Rajaver, 11-Koppel (90. 22-Erlenbach), 23-Luup, 10-Seeman, 26-Laht, 13-Suursaar (76. 21-Tiirats).
Varus: 22-Erlenbach, 21-Tiirats, 7-A. Saar.

JK Tulevik: 1-Nõmm, 6-S. Saar, 22-Hanson, 13-Henn, 3-Berggren, 2-Mutle (81. 8-Tölpus), 34-Kivilaan (86. 18-Raave), 15-Lang, 4-Ilves, 10-Teor, 17-Peips.
Varus: 8-Tölpus, 18-Raave.

Mänguolud: +8, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 79
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Risto Eelmaa, Lauri Põld


2. mail kell 19:00 Vändra staadion (Kalda 6, Vändra)
VÄNDRA JK VAPRUS - TALLINNA FC PUUMA  6:0 (1:0)
ametlik protokoll
Väravad: 45. Toomas Eier, 56. Ranet Lepik, 68., 79. Greger Könninge, 81. Kris Korn, 84. pen. Marco Lukka
Hoiatused: 75. Toomas Mangusson - 82. Vitas Mališauskas, 90.+1. Randy Padar
Eemaldamine: 82. Rameš Mamedov
alates 83. minutist seisis Puuma väravas Bilinski, sest Mališauskas lahkus omavoliliselt väljakult

JK Vaprus: 45-Naano, 12-Kravtšenko, 18-Midenbritt, 16-Eier, 15-A. Ojala, 5-O. Ojala (79. 6-Oja), 19-A. Vesselov, 10-Paabut (52. 21-Lukka), 17-Mangusson (75. 91-Korn), 11-Jürgenstein (46. 3-Könninge), 27-Lepik (75. 9-Sõrmus).
Varus: 35-Põldemaa, 20-Valma, 21-Lukka, 6-Oja, 3-Könninge, 9-Sõrmus, 91-Korn.

FC Puuma: 71-Mališauskas, 6-Karpõtšev, 3-Mamedov, 13-Kuznetsov, 5-Tilga, 24-Mõttus, 14-Sinyavskiy (70. 7-Helaia), 21-Padar, 2-Castelnovo (78. 16-┼Żakin), 22-Monakov, 17-Vinogradov (52. 19-Bilinski).
Varus: 19-Bilinski, 7-Helaia, 16-┼Żakin.

Mänguolud: +7, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 246
Peakohtunik: Andrei Karhu
Abikohtunikud: Martin Lember, Kristjan Kärt


4. mail kell 19:00 Hiiu kunstmurustaadion (Pidu tn 11, Tallinn)
NÕMME KALJU FC II - TALLINNA FC LEVADIA II  3:1 (1:0)
ametlik protokoll
Väravad: 33., 50. Peeter Klein, 69. Hindrek Ojamaa - 54. pen. Henry Rohtla
Hoiatused: 8. Anti Karumaa, 61. Hindrek Ojamaa, 65. Sören Kaldma

Kalju FC II: 96-Vahi, 77-Liiva, 4-Pürg, 6-Rodrigues, 24-Ojamaa, 13-Karumaa (70. 99-Vihul), 9-Klein (89. 8-Ild), 12-Papaz (46. 16-Järva), 5-Kummer, 23-Ainsalu (90.+1. 75-Krusel), 18-Kaldma.
Varus: 75-Krusel, 16-Järva, 8-Ild, 99-Vihul.

FC Levadia II: 30-Tsvetkov, 4-Kulinitš, 2-Volchkov, 3-Vihmann, 17-Dzumadil, 6-Jegorov (73. 15-Makarov), 27-Brõlin, 9-Aallikko, 19-Preiman (55. 18-Iljin), 7-Rohtla (76. 23-Prunn), 10-Reinvald (55. 11-Tiru).
Varus: 1-Tamme, 11-Tiru, 5-Kaldoja, 23-Prunn, 16-Lazarev, 15-Makarov, 18-Iljin.

Mänguolud: +5, vahelduv pilvisus; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 90
Peakohtunik: Kert Küttis
Abikohtunikud: Lauri Salei, Kaur Lillipuu


4. mail kell 19:00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c)
TALLINNA FC FLORA II - RAKVERE JK TARVAS  0:0 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad: -
Hoiatused: 35. Mikk Mehike, 89. Kaarel Saar

FC Flora II: 33-Prins, 34-Mataloja, 37-Sinisalu (53. 26-Piir), 5-Õunap, 13-Juha, 23-Šlein (69. 41-Maar), 30-Kubber, 17-Sobtšenko (90.+2. 32-Sepp), 27-Saliste, 19-Riiberg (77. 18-Paavo), 11-Sappinen.
Varus: 1-Karofeld, 18-Paavo, 26-Piir, 32-Sepp, 77-Lootus, 28-Rande, 41-Maar.

JK Tarvas: 30-Susi, 69-Gull, 4-K. Saar, 6-Vahero, 10-Kalda, 11-Kiis, 19-Rebane, 18-M. Saar, 92-Valk (88. 32-Sahkur), 14-Mehike, 45-Küngas.
Varus: 35-Kuusik, 32-Sahkur.

Mänguolud: +6, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 44
Peakohtunik: Rauno Kald
Abikohtunikud: Artur Telling, Jagnar Jakobson

Liiga tabel 4. mai seisuga:
1 Tallinna FC Flora II 10 7 2 1 32:13 23
2 Nõmme Kalju FC II 9 6 1 2 20:10 19
3 Tallinna FC Levadia II 9 5 3 1 21:10 18
4 Viljandi JK Tulevik 10 4 3 3 15:12 15
5 FC Kuressaare 9 4 1 4 14:21 13
6 Pärnu Linnameeskond 9 4 1 4 32:25 13
7 Rakvere JK Tarvas 10 2 5 3 13:17 11
8 Vändra JK Vaprus 7 2 1 4 13:10 7
9 Kiviõli FC Irbis 7 0 3 4 7:17 3
10 Tallinna FC Puuma 10 0 2 8 7:39 -1
04.05.2014 18:45