Esiliigas on pühapäeval kaks varem edasilükatud mängu

Pühapäeval mängitakse Esiliigas ära kaks varem edasi lükatud mängu, mis mõlemad algavad õhtul kell 19:00.

Kiviõlis vöörustab kohalik FC Irbis avavooru mängus Nõmme Kalju FC II-st, Salme staadionil aga FC Kuressaare viienda vooru mängus Vändra JK Vaprust.

Foto: Alver Kivi

Esiliiga I ja V vooru mängud 18. mail

18. mail kell 19:00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI FC IRBIS - NÕMME KALJU FC II

FC Irbise peatreener Erik Šteinberg: Eelmine mäng Kuressaarega tõestas, et rünnakul oleme mängu käima saanud, aga probleemid on endiselt taga. Kui me kaitses ikka pidama ei saa, siis head nahka ka ei tule. Ja järgmine vastane, Nõmme Kalju II, on teadagi väga tugev. Aga kodupubliku ees tahame hästi mängida ja punkte võtta."

Mängija Aleksandr Pruttšenko: "Tulemas on järjekordne koduväljaku mäng. Siin me sel hooajal veel võitnud polegi. Kalju II vastu läheme igal juhul võitluslikult mängima ja loodame võita - tahame oma rahvale üle pika aja ka rõõmu valmistada. Aga võidu võti on loomulikult heas kaitsemängus."

Kalju FC II peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Me oleme teinud kaks järjestikust viiki, kus kõige suurem probleem on olnud võimaluste mitte äralöömine. Järgmises mängus peame olema kliinilisemad."

Mängija Aleksei Filimonov: "Kiviõli Irbis on üks võistkond, kellega me tänavu veel jõudu katsuda pole saanud. Eelmises mängus lõid nad Kuressaarele neli väravat, seega midagi kerget oodata pole, kuid mängime võidule."

Peakohtunik: Denis Petrov
Abikohtunikud: Roman Laidinen, Anton Biktimirov


18. mail kell 19:00 Salme staadion (Salme vald, Saaremaa)
FC KURESSAARE - VÄNDRA JK VAPRUS

FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak: "Nüüd on vaja ründavalt kaitsta selleks, et kaitse pidama saada. Vändra vastu pole see kindlasti lihtne, aga me peame proovima selleks, et tulevik oleks helgem."

Poolkaitsja Amor Luup: "Selle hooaja ja üldse ajaloo esimene mäng Vändraga. Raske öelda veel, mismoodi nad mängivad ja mis saama hakkab, aga usun, et kodupubliku toetusel oleme voimelised voidu koju jätma."

JK Vapruse peatreener Ranet Lepik: Hetkel kõiguvad tulemused üles ja alla. Ilmselt on see tingitud ülitihedast graafikust ja taastumisest. Kui vaadata kõverat, siis peaks justkui võit tulema, kuid ennekõike sõidame Salmele oma tahet näitama. Kui oleme taas sats, kes ühise asja nimel väljas ja annab endast kõik, siis ei kahtle ka meeskonna edus. Samuti ei ole Vändra sellel staadionil varem kunagi kaotanud. Suhtume vastasesse lugupidamisega, kuid kindlasti me neid ei karda! Oleme pettunud, kui ei tule punktilisa!

Anonüümseks jääda soovinud mängija: FC Kuressaare täiesti uus vastane meie jaoks ja kerget mängu sellest ei tule. Viimases mängus saime Viljandi käest valusa kaotuse, nüüd sõidame Saaremaale, et 3 punkti koju tuua!

Peakohtunik: Rauno Kald
Abikohtunikud: Kristo Värva, Priit Jõeäär


16.05.2014 22:09