Esiliiga XIII vooru eelvaated

Esiliiga 13. vooru mängud toimuvad kolmapäeva õhtul. Esimesed neli mängu algavad kell 19:00.

FC Kuressaare võõrustab liidrikohal jätkavat Tallinna FC Florat, Pärnus toimub miniderbi Linnameeskonna ja Vändra JK Vapruse vahel, Tallinna FC Puuma vastane on Kiviõli FC Irbis, Viljandi JK Tulevikul aga Nõmme Kalju FC II.

Rakveres kavas olnud Tarva ja Tallinna FC Levadia II vaheline mäng jääb ära, sest Rakveret tabas tõeline paduvihm.

Esiliiga XIII vooru mängud 21. mail:

21. mail kell 19:00 Salme staadion (Salme vald, Saaremaa)
FC KURESSAARE - TALLINNA FC FLORA II

FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak:"Peame tõestama, et esimese omavahelise mängu tulemus ei näita meie reaalset taset. Poisid on tahtmist täis kodus hea tulemus teha!"

Hiidlasest poolkaitsja Karl Johan Kastein: "Mängud duublitega ei ole kunagi kerged. Aga oleme tahtmist täis ning kodupubliku ees tahame kindlasti Flora poistele kevadise kaotuse eest kätte maksta ja kodus kaotusteta seeriat jätkata."

FC Flora II peatreener Jürgen Henn: "Tundub, et Kuressaare on lõpuks oma mängu käima saanud ja kindlasti on nad selline võistkond, kes igal juhul tuleb kodus täiega andma. Seega tuleb valmistuda korralikuks võitluseks ja ilmselt Kuressaare teab Flora kohta ka üht-teist nii et saab huvitav olema."

Väravavaht Magnus Karofeld: "Mäng Kuressaarega tuleb kindlasti huvitav ja võitluslik. Anname endast parima, et võtta kolm punkti ja säilitada liidripositsioon."

Peakohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud: Lauri Põld, Argo Pruul


21. mail kell 19:00 Pärnu Kalevi staadion (Ranna pst 2, Pärnu)
PÄRNU LINNAMEESKOND - VÄNDRA JK VAPRUS

Pärnu LM peatreener Gert Olesk: Kaks mängu oleme jälle peksa saanud ja nüüd siis nn Pärnumaa derbi, kus kumbki võistkond ei taha kaotada ja tahab näidata, et just nemad on Pärnumaa parimad. Motivatsiooni puudust sellisel mängul olla küll ei tohiks. Loodan, et suudame näidata head, võitluslikku jalgpalli ja lõpetada positiivses meeleolus. 

JK Vapruse peatreener Ranet Lepik: Kahjuks ei ole juba mitu mängu punktilisa tulnud ja see teeb meeskonda järjest näljasemaks. Ei saa salata, et ülitihe mängudegraafik jätab oma jälje, kuid raskused on selleks, et neid ületada. Pärnu on tugev meeskond, kus on head mängijad, aga neil on ka omad nõrkused. Vastasel on kaotada rohkem, kui meil, seega meie mängime pingevabalt. Selge favoriit on kodumeeskond, kuid väike Vändra soovib oma mänguga järgmiseks omavaheliseks kohtumiseks selle koorma julgelt enda kanda võtta. Läheb kuidas läheb, aga järjekordne ajalugu saab kolmapäeva õhtul teoks! Edu vastasele!

Mängija Maigo Vaakmann: Esimene Pärnumaa derbi siis sellel aastal. Tuleb kindlasti väga võitlusrohke mäng ning võidab see meeskond, kes seda võitu rohkem tahab. Meie tahame rohkem!

Peakohtunik: Tomi Rahula
Abikohtunikud: Triinu Laos, Nils Grün


21. mail kell 19:00 Lasnamäe SPK kunstmurustaadion (Peterburi 15, Tallinn)
TALLINNA FC PUUMA - KIVIÕLI FC IRBIS

FC Puuma peatreener Vitali Kobašov: Kahjuks siiamaani ei mängi meeskond stabiilselt. Korra näitame head mängu, korra laseme palju väravaid lüüa. Alati analüüsime seda. Proovime mängida seda jalgpalli, mis toob tulemust. Seisu saame teada pärast mängu ja kas meie taktika töötas. Hooaeg on pikk ja küll me leiame edu võtme.

Mängija Vlasiy Sinyavskiy: Meeskond valmistub mänguks. Tuleme väljakule hea tujuga, vaatamata viimasele tulemusele. Tahame tõestada, et mängud, kus me näitasime halba tulemust, on möödas. Ootame poolehoidjaid staadionile.

FC Irbise peatreener Erik Šteinberg: "Kahes viimases mängus oleme tugevate meeskondadega viiki mänginud, aga need viigid pole meid rõõmustanud - mõlemad olid täiesti võidetavad mängud. Nüüd Tallinnas FC Puuma vastu püüame võidupunktid kätte saada. Moraal meie viimasest mängust on see, et kindlad võimalused ja penaltid tuleb lihtsalt ära lüüa ja nii lihtne see ongi."

Mängija Maksim Babjak: "Meeskonnal on viimastes voorudes hea hoog sisse tulnud, võitudest on napilt puudu jäänud. Viimases kolmes mängus oleme mänginud liiga tugevamate vastu ja täiesti võrdselt, nüüd ei tohi Puumal lasta ennast üllatada. Raske mäng muidugi tuleb, mängime ikkagi võõral väljakul".

Peakohtunik: Denis Petrov
Abikohtunikud: Risto Eelmaa, Taavi Puuorg


21. mail kell 19:00 Viljandi linnastaadion (Ranna pst 1)
VILJANDI JK TULEVIK - NÕMME KALJU FC II

JK Tuleviku peatreener Aivar Lillevere: Pääsesime Vändrast väga vajalike punktidega tulema. Kalju on kindlasti tugev vastane, aga loodame siiski kodus võidu peale mängida, et oma tabeliseisu kindlustada.

Mängija Siim Saar: Tulemas on järjekordne kodumäng, kus tahame näidata publikule ilusat jalgpalli ja jätta punktid koju. Mäng tuleb kindlasti väga raske ja võitluslik, sest Nõmme on väga agressiivne ja ründav võistkond ning tahab samuti võitu. Mäletame viimast omavahelist mängu hästi ja peame sellest parandused tegema. Kui oleme mängus kohe algusest sees ja mängime kaitses distsiplineeritult ning ründes realiseerime oma võimalused ära, siis ei tohiks olla võit midagi võimatut.

Kalju FC II peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Taaskord sama probleem, mis on meid juba mitu mängu vaevanud: me ei löö oma võimalusi piisavalt hästi ära, seega eesolevas kohtumises tahame seda parandada."

Mängija Norman Vihul: "Kolmas järjestikune viik. Kindlasti tahame järgmises mängus Viljandi vastu hästi mängida ning oma võimalusi paremini realiseerida."

Peakohtunik: Kert Küttis
Abikohtunikud: Rando Kesküla, Roman Laidinen


21. mail kell 19:30 Rakvere linnastaadion (Kastani pst. 12) - MÄNG LÜKKUB EDASI!
RAKVERE JK TARVAS - TALLINNA FC LEVADIA II

JK Tarva peatreener Reijo Kuusik: "Tulemas on väga raske mäng tabeli tipuvõistkonnaga. Peame mänguks olema täielikult valmis ja väljakul tegutsema targalt ja kannatlikult. Kui suudame hoida mängudistsipliini on lootust ilusale mängule."

Mängija Joonas Ljaš: "Kodumäng, kodupublik. Tahame seda mängu väga võita ja anname endast kõik, et soovitud tulemus saada."

FC Levadia II peatreener Vladimir Vassiljev: "Viimane mäng Rakvere Tarvasega on meil hästi meeles - siis jäid Maarjamäel võitluslikus kohtumises väravad löömata. Nüüd sõidame Virumaale ja üritame seal kolm punkti kätte saada."

Kaitsja Mark Dubinin: "Eesmärgiks on kohtumine võita ja tabelis liidrikohale lähemale liikuda."
 
Peakohtunik: Siim Rinken
Abikohtunikud: Riivo Stolts, Jaanus Allas

21.05.2014 11:44