Pohlak arutas Viisitammega Pärnu jalgpalli arendamist
Täna toimus Pärnus kohtumine Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) presidendi Aivar Pohlaku ja linnapea Mart Viisitamme vahel, kus kõneldi Pärnu jalgpalli hetkeseisust ja arendamisest.

„Selgus, et juba kohtumise eel oli nii minul kui Pärnu linnapeal asjast ühine arusaam: Pärnu jalgpalli kunagine hiilgus on mõistlik taastada,“ märkis Pohlak. „Kõnelesime ka EJLi ja Pärnu linna koostööst Pärnu jalgpalli infrastruktuuri arendamisel lähiaastatel. Samuti saadan homme Pärnu linnavalitsusse avalduse ettepanekuga leida Pärnut tippjalgpalli tasemel esindava JK Vapruse Eesti Esiliigas mängimise tagamiseks puuduolev pool miljonit krooni sellisel moel, et pool puuduvast summast katab EJL ja pool Pärnu linn.“

Lisaks korraldab EJL 5. märtsil algusega kell 11:00 Pärnu Scandic Rannahotellis konverentsi kõikidele Pärnu jalgpalliklubidele eesmärgiga töötada välja klubide ühine tegevusplaan Pärnu jalgpalli üksmeelseks arendamiseks tulevikus.

„Kuna kohtusin linnapeaga esmakordselt, pean vajalikuks mainida, et ta on hoopis teistsugune inimene kui pilt, mille meedia on temast loonud, mis minu jaoks kinnitab veelgi Eestis üha võimenduvat protsessi: läbi üksteise mahategemise meie rahva hävitamist,“ lisas Aivar Pohlak.
29.01.2009 15:45