Triobet saaliliiga liidri kapten: hea algus on k├Áigile ├╝llatuseks olnud

Triobet saaliliigat juhib kuue vooru järel esimest hooaega kõrgseltskonnas palliv Sillamäe JK Dina. Portaal jalgpall.ee rääkis võistkonna kapteni Andrei Gorneviga.

Kas hea algus on olnud Teie jaoks üllatus?
Ma usun, et see on olnud üllatus kõigi jaoks.

Millised eesmärgid on Dina selleks hooajaks endale seadnud?
Algselt oli meie eesmärgiks säilitada koht kõrgliigas, aga tundub, et selle ülesande oleme täitnud. Aga nagu öeldakse: süües kasvab isu. Proovime minna väljakule iga kohtumist võitma.

Milline on võistkonna ambitsioon pikemas perspektiivis?
Eesmärk on üks – võita meistritiitel. Selle ellu viimiseks peame saama juurde võimalusi, et säilitada meeskonna tuumik.

Millised on meeskonna suurimad tugevused ja nõrkused?
Nõrkustest ma pigem ei räägiks. Võistkonna suurimaks tugevuseks pean meeskonnasisest atmosfääri. Me proovime alati teineteist aidata nii väljakul kui ka selle kõrval.

Mida arvate Triobet saaliliiga tasemest?
On selge, et oleme hetkel kaugel maas suurtest liigades ja mängijad on kasvanud üles saalijalgpalli fännide seast. Aga tase paraneb iga aastaga ja loodan, et ka meie võistkond suudab anda oma panuse mängude paranevasse tasemesse.

Kõrgliiga kaheksast meeskonnast on Dinal kõige vähem mängijaid registreeritud (10). Kas näete seda probleemina, kui vigastused peaksid segama hakkama?
Jah, hooaja alguses oli meil meeskonna komplekteerimisega probleeme. Aga nüüd on soovi avaldanud 13 mängijat ja teeme pidevalt tööd meeskonna täiendamisega (võistkonda saab taas registreerida mängijaid pärast 7. vooru – toim). Meie kontseptsioon näeb ette, et tahame mängitada mehi kodulinnast (Sillamäelt – toim), aga mängijate valik pole väga lai.

Foto: Erakogu

03.12.2014 11:51