Pühapäeval selgub Viljandis naiste karikavõitja
Pühapäeval, 9. oktoobril kell 14 toimub Viljandi linnastaadionil Eesti 2011. aasta naiste karikavõistluste finaal, kus lähevad vastamisi tänavune Eesti meister Pärnu JK ja meistrivõistlused kuuenda kohaga lõpetanud Nõmme JK Kalju. 

"Karikafinaalis saab olla eesmärgiks ainult võit ja sellega lõpetada väga edukas hooaeg. Tean, et nii mõtlevad ka mängijad ja loodame näidata finaalis ilusat mängu ning karika Pärnusse tuua," lausus Pärnu JK peatreener Jüri Saar. 

"Olenemata sellest, et viimases Meistriliiga voorus saime Nõmme JK Kaljult loobumisvõidu, ei alahinda me vastast ning loodame, et meile osutatakse tugevat vastupanu ning suudame pakkuda ilusat mängu treeneritele ja pealtvaatajatele, ise sealjuures mängu nautides," lisas Pärnu pallur Varje Tugim. 

Kalju peatreener Getulio Aurelio: "Pühapäeval mängib Nõmme Kalju naiskond Eesti karikavõistluste finaalis. Meil tuleb kohtuda Pärnu JK tugeva naiskonnaga, kes on ka Eesti meister. Kõik ütlevad, et Pärnu on selge favoriit, kuid me läheme sinna mängima suurepärast finaali, sest meie naiskond on võidelnud paljude raskustega, et olla selles finaalis. Keegi ei tea, mis võib juhtuda, sest võitja ei selgu enne, kui kõlab lõpuvile. Ma usaldan oma mängijaid ning tean, et nad annavad endast parima." 

Kalju kapten Ilona Toots: "Nõmme Kalju naiskond kutsub vastakaid emotsioone esile ning kindlasti väidab mõni, et meil on vedanud, et finaalis oleme. Kuid veab tugevamatel, ambitsioonikamatel, julgematel - ja just meie oleme finaalis! Meil ei ole kaotada midagi, ent võita ikkagi väga palju. Naiskonna nooremad ja vanemad mängijad moodustavad suurepärase ja energilise sümbioosi ning treener Getulio Aurelio süstib enesekindlust. Pärnu naiskonda suhtume loomulikult lugupidamisega, seega Nõmme Kalju naiskond läheb rõõmuga vastu sellele kohtumisele." 

Mängu peakohtunik on Ülo Kikas ning abikohtunikud Silver Sepp ja Mikk Palksaar. Pääse mängule maksab 2 eurot, LHV jalgpallikaardiga tasuta. 

Pärnu JK koosseis finaaliks: Berle Brant, Kätlin Hõbemägi, Olga Ivanova, Andra Karpin, Liisa Lilleste, Marve Markson, Elis Meetua, Anastassia Morkovkina, Nele Nittim, Kaire Palmaru, Anete Paulus, Heleri Saar, Saskia Sonnberg, Liivi Sõrmus, Varje Tugim, Liis Ude, Grete Ojala, Anastasija Rocane, Lea Saapar. 

Nõmme JK Kalju koosseis finaaliks: Maria Papunova, Gertrud Alatare, Teele Vilumets, Tuuli Pungas, Kadre Päri, Rage Hindrimäe, Saara-Merilin Ehman, Ragne Hindrimäe, Kristiina Allos, Marika Soosaar, Katrin Tuse, Merilin Pappel, Kärt Hallikas, Meline Sirkel, Ulrika Tülp, Liisa Ellermaa, Sirle Romanenko, Ilona Toots.
07.10.2011 11:00