Jätkuvad piirkondlikud treeningud tüdrukutele

Järgmisel nädalal toimuvad järjekordsed piirkondlikud trennid tüdrukutele, kui 12. augustil kogunevad Pärnu ja Kuressaare tüdrukud ning 15. augustil peavad ühistreeningu Rakvere ja Ida-Virumaa piirkonna tüdrukud.

Pärnu ja Kuressaare 2. piirkondlik treening toimub Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadionil ja algab kell 16:30. Treeningule on kutsutud 19 mängijat:

Sös Maria Kristensen (17.12.2004) – Pärnu JK
Rebeka Luks (25.06.2004) – Pärnu JK
Marian Mandre (15.01.2004) – Pärnu JK
Elise Pani (28.12.2003) – Pärnu JK
Anette Parik (16.03.2003) – Pärnu JK
Berit Pohlak (2003) – Pärnu JK
Mia Põldots (13.10.2004) – Pärnu JK
Aiki Suits (28.06.2003) – Pärnu JK
Helena Triin Toodu (13.01.2004) – Pärnu JK
Kaili Lillest (2004) – FC Kuressaare
Annabel Metsalu (2004) – FC Kuressaare
Helina Tarkmeel (2005) – FC Kuressaare
Kristina Teern (13.11.2004) – FC Kuressaare
Victoria Vihman (05.08.2004) – FC Kuressaare
Anna-Maria Laev (2004) - Lõuna-Läänemaa JK
Amy-Christina Mölder (2003) - Lõuna-Läänemaa JK
Kristel Oosim (2004) - Lõuna-Läänemaa JK
Marleen Põld (2004) - Lõuna-Läänemaa JK
Karolin Smõtskov (2003) - Lõuna-Läänemaa JK

Rakvere ja Ida-Virumaa noorte jalgpallurite jaoks leiab aset viies piirkondlik treening. See toimub Rakvere kunstmurustaadionil ning algab kell 9:30. Treeningule on kutsutud 25 mängijat:

Elise Erm (03.09.2003) – Rakvere JK Tarvas
Maris Kuhlbach (15.08.2003) – Rakvere JK Tarvas
Annemai Lutter (21.12.2004) – Rakvere JK Tarvas
Maia Länik (23.04.2004) – Rakvere JK Tarvas
Agne Pillesaar (12.09.2004) – Rakvere JK Tarvas
Mia Proover (25.05.2003) – Rakvere JK Tarvas
Hannaliisa Rebane (08.06.2003) – Rakvere JK Tarvas
Kristi-Liis Selgmäe (21.03.2003) – Rakvere JK Tarvas
Melita Malõseva (17.10.2003) – Viru-Nigula SK
Sabina Tšitseerina – Viru-Nigula SK
Hanna-Laura Vaher (30.03.2003) – Viru-Nigula SK
Eleri Afanasjev (18.09.2003) – Paide Linnanaiskond Tapa
Lisette Liige (13.08.2003) – Paide Linnanaiskond Tapa
Kerli Nõlvak (16.07.2002) – Paide Linnanaiskond Tapa
Luise Margharete Ulrike Grave (19.09.2003) – Paide Linnanaiskond Tapa
Liisbet Uutar (23.01.2003) – Paide Linnanaiskond Tapa
Viktoria Aristarhova – JK Narva Trans
Anžela Logvinenko (27.05.2003) – JK Narva Trans
Kristina Mikhelson (30.12.2004) – JK Narva Trans
Diana Ramona (05.08.2002) – JK Narva Trans
Vika Sokolova (20.12.2002) – JK Narva Trans
Sonya Zamorskaya (19.01.2003) – JK Narva Trans
Sonya Chichkina (12.08.2004) – JK Narva Trans
Anastassija Yakovleva (23.04.2004) – JK Narva Trans
Mari-Liis Poobus – Kohtla-Järve JK Järve

 

08.08.2016 15:16