Täna lõpetati noorte jalgpallihooaeg
Täna toimus Tallinnas kinos Kosmos Eesti Jalgpalli Liidu pidulik noorte hooaja lõpetamine, kus autasustati kõigi noorte liigade parimaid ning vaadati ühiselt ka perefilmi Punane koer.

Autasustamist viisid läbi koondislased Artur Kotenko, Karl Palatu ja Igor Morozov ning endine tippjalgpallur Marko Kristal. U-19 Eliitliiga võitjakarika teenisid Tallinna JK Legion noored, kes edestasid ühe punktiga FC Florat ja üheksa silmaga JK Sillamäe Kalevit. 13 tabamusega oli parim väravakütt Karl Ivar Maar (FC Flora).

U-17 Eliitliigas saavutas esikoha FC Infonet, kellest jäi vaid ühe punkti kaugusele Tartu JK Tammeka, neli punkti vähem kogus Pärnu Linnameeskond. Parimateks väravalööjateks olid Kaspar Paur (Tartu JK Tammeka) ja Rauno Sappinen (FC Flora) 17 tabamusega.

Tüdrukute A-klassis võidutses Tallinna FC Flora, edestades FC Levadiat ja Nõmme JK Kaljut, B-klassi konkurentsis osutus võitmatuks Pärnu JK, kellele järgnesid Tartu SK 10 Premium ja Tallinna JK Legion. A-klassi parimad väravakütid olid Kadre Päri ja Ragne Hindrimäe Nõmme JK Kaljust 14 väravaga, B- klassis aga oli edukaim Cathreen Selgis (SK 10 Premium) 24 tabamusega.

Noorte meistrivõistlustel osales 285 võistkonda.

Vaata noorte liigade lõpptulemusi: http://www.jalgpall.ee/youngleagues.php?b=U&page_id=40
27.11.2011 19:16