Läinud nädalavahetusel toimus Otepää Cup

Otepääl toimus 26.-28. juulil juba neljandat korda laste jalgpalliturniir Otepää Cup, mis oli tänavu esmakordselt rahvusvaheline.

Kolmel päeval astus võistlustulle neli vanuseklassi ja kokku 36 võistkonda Eestist, Lätist ja Venemaalt. Lätist külastas Otepääd kahe vanusega FK Valka Junior ja Venemaalt 2003. sündinud vanuseklassis DFK Parus Ivangorodist, kes saavutas ka kõrge kolamnda koha.

Kõigis vanuseklassides osales ka kohalikest Otepää piirkonna lastest koosnev FC Otepää võistkond, kes saavutas erinevates vanuseklassides 6., 11., 6. ja 5. koha. Kõrgemad kohad saavutasid Harju Jalgpallikool (2006), Pärnu Kalev (2005), Tallinna Kalev I (2004) ja Pärnu Jalgpalliklubi I (2003).

Turniiril käisid võistlustules pisut üle 400 noore jalgpallisõbra. Korraldajatele kui ka kindlasti osalejatele endile pakkusid suurt rõõmu ja lisaenergiat kohale tulnud fänniarmeed, kelle häälekad kaasaelamised iga aastaga aina elavamaks on muutunud.

Otepää Cup on kõikidel aastatel pööranud suurt tähelepanu nii jalgpalli võistlusmomendile, kui ka kõigele platsivälisele alates toitlustusest kuni meelelahutusprogrammini. Viimasest said osa kõik, kes turniiril osalesid - kas mängijatena, pealtvaatajatena või kaasaelajatena. Samuti kingiti noorpalluritele turniirimeene hindamaks kõikide noorte jalgpallisõprade pingutust.

Täname Otepää Cup 2013 toetajad ja kaaskorraldajad: disainibüroo Neway AD, Adidas, Oti pubi, Otepää Seikluspark, Värska Vesi, Normandia Ehitus, FC Elva, Eesti Kultuurkapital ja Otepää vald.

Täpsemate tulemuste ja muu turniiri infoga saab tutvuda turniiri koduleheküljel cup.fcotepaa.ee.

Foto: Jaana Prants

30.07.2013 10:43