KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Jätkusid mängud saalijalgpalli liigades
Meistriliigas seekord mänge ei toimunud. Seoses koondise treeningkogunemisega lükati ka ainus kavas olnud kohtumine FC Flora Futsali ja JK Sillamäe vahel edasi.

Täisvoor mänge peeti nädalavahetusel Esiliiga lõuna tsoonis, kus FC Kivicom Järva-Jaani alistas Kiili SK 8:4 ja Kohila Püsivus Raitwoodi 6:4, Rapla JK Atli alistus aga FC Faunale 4:6. Viigistasid Valga FC Warrior ja FC Raketa 6:6. Tabeliseis on hetkeseisuga väga tihe, keegi enam täiseduga pole. Ainuliidriks on 13 punktiga FC Raketa.

Kolm mängu mängiti Esiliiga idatsoonis. Loo JK alistus laupäeval Aseri SK-le ühepoolses ja väravaterohkes mängus 9:31. Päev hiljem võitis Raasiku FC Joker Fun Clubi 14:2 ja FC Maardu Starbunker võõrsil Kuusalu JK Rada 16:9. Nii Aserile, kui ka Starbunkerile oli see 4. võiduks 4-st mängust. 

Põhja piirkonnas kohtusid laupäeval Lasnamäe FC Ajax ja Tallinna JK Jalgpallihaigla. Kuna Ajaxi senine koduväljak ei vastanud nõuetele, leidsid nad omale uue kodu Keila Tervisekeskuse pallisaalis. Mäng lõppes väljakuperemeeste 18:6 võiduga. Edukamana lõi Andrei Kobjakov 6 väravat. Pühapäeval sai võidu juurde JK Tondi, olles võõras saalis 18:6 üle FC Ahtamarist. Maccabi kaotas Unibet/Nõmme Kaljule 3:4. Vooru avamäng toimus juba neljapäeval, kui Sparta võitis Keila 12:5.

Nii Tondi, kui Unibet jätkavad Esiliiga põhja piirkonnas täiseduga, ehk 15 punktiga.

Illustreeriv foto: Catherine Kõrtsmik
29.11.2009 15:56
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.