KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
FC Pjarnu hakkab toetajate toel mängima ranna- ja saalijalgpalli

Uute toetajate toel hakkab seni FC pjarnu nime all tegutsenud meeskond mängima suvel Pjarnu/Tradhouse nime all rannajalgpalli esiliigas ja talvel FC Pjarnu Danspin nime all saalijalgpalli.

Partnertehinguteni jõuti heade tulemuste ja meeskonnaliikme Taavi Tamme kaudu. „Kindlasti andis toetajate lisandumine meile indu juurde, et saaksime uuel hooajal paremaid tulemusi teha ja pingutame, et meie toetajad ei peaks meis pettuma,“ rääkis klubi juht Sten Kõvatoomas. „Koostööni jõudsime tänu headele tulemustele ja nüüd ei pea mängijad millegi pärast muretsema. Meie eesmärk on mängida võimalikult ilusat jalgpalli.“

Rannajalgpalli esiliigas mängimiseks ühendas FC pjarnu jõud eelmise aasta esiliiga BSC Karma klubiga, olles ValiceCari duubelmeeskond. Saalijalgpallis osaleti talvel seitsmel karikaturniiril ja ühel rahvusvahelisel turniiril saadi viies koht.

„Oleme meeskond, mis sai alguse, kui meie treener Tiit Raudnagel lõpetas PJK 92 vanusegrupi treenimise ja panime parimate sõpradega uuesti oma meeskonna kokku,“ märkis Sten Kõvatoomas.

„Lõime meeskonna et poisid, kes ei pääse kõrgliigasse, ei peaks putsasid nurka viskama vaid saaksid jalgpalli edasi nautida ja nii alustasime turiiridel osalemisega. Kogusime häid tulemusi ja nüüd on meie meeskond täienenud mitmete nimekate mängijatega, kes on mänginud nii meistriliigas kui ka Eesti koondises.“

Foto: Gertrud Alatare


10.05.2016 10:54
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.