KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Maailma parim rannajalgpallur tuleb eestlastele näpunäiteid jagama

Mullu maailma parimaks rannajalgpalluriks tunnistatud João Victor Saraiva, mängijanimega Madjer, tuleb juunikuus Eestisse, kus toimub 30 rannajalgpalli treeneri osavõtul FIFA seminar.

„Eestis on entusiastlikke rannajalgpalli treenereid, kuid nad kõik on nii-öelda iseõppinud. 9.-13. juunini toimuv koolitus Madjeri juhtimisel aitab kindlasti meil astuda järjekordset sammu õiges suunas,“ rõõmustas Eesti Jalgpalli Liidu peasekretär Anne Rei.

Koolitus praegustele ja tulevastele rannajalgpalli treeneritele toimub Eesti Jalgpalli Liidu ruumides ning praktiline osa viiakse läbi Nõmme Spordikeskuses. „Oleme avanud registreerimise meistriliiga ja esiliiga klubildele – kõrgliigas mängivatel meeskondadel on võimalus välja panna kaks potentsiaalset treenerit, esiliiga meeskondadele on ette nähtud üks koht,“ lisas Rei.

Madjer käis Eestis ka mullu augustis, kui Pärnu võõrustas rannajalgpalli Euroliiga superfinaali. Ründaja krooniti Portugali koosseisus toona ka A-divisjoni turniiri võitjaks. Lisaks on Madjeri auhinnakapis arvukalt individuaalseid auhindu – kahekordne maailma- ja viiekordne Euroopa meister on valitud maailma parimaks rannajalgpalluriks ning kroonitud lausa kolmel MMil parimaks väravakütiks.

Pildil FIFA rannatreenerite koolitajad Angelo Schirinzi ja Madjer (paremal) mänguhoos
Foto: Triin-Heleri Letner, Eesti Rannajalgpalli Liit

10.05.2016 14:33
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.