KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Eesti maavõistlustel jätkab liidrina Harjumaa

Eesti Jalgpalli Liit koos maakondlike spordiliitude ja kohalike eestvedajatega korraldas juba viiendat korda Eesti maavõistluseid, kus kaheksas kohtumises olid vastamisi 15 maakonna ning pealinn Tallinna koondised. Viie vooru järel jäi liidriks Harjumaa, kes kaotas tänavu esmakordselt punkte.

Kärdla linnastaadionil toimunud Hiiumaa – Harjumaa kohtumises läksid külalised kohtumist juba 9. minutiks 2:0 juhtima, kui täpsed olid Siim Urva ja Ergo Teino. Teisel poolajal oli hiidlaste ridades aga kahel korral täpne Tõnis Koppel ning kohtumise normaalaeg lõppes 2:2 viigiga, mis tähendas reeglite kohaselt tabelisse mõlema meeskonna jaoks viigipunkti. Mäng lõpetati aga penaltiseeriaga, mille võitsid külalised Harjumaalt tulemusega 5:3. Seni 16. kohal olnud Hiiumaa jaoks tähendas lisapunkt tõusu 12. kohale.

Päeva kolmandat kohalt alustanud Viljandimaa koondis pidi koduväljakul tunnistama Tallinna koondise 2:1 paremust, Ida-Virumaa võttis kindla 5:1 võidu Raplamaa üle. Teistes 16:00 alanud kohtumistes oli Järvamaa 3:1 parem Lääne-Virumaast ning Saaremaa alistas tulemusega 11:1 Läänemaa. Saarlaste ridades tegid kübaratriki nii Mikk Rajaver kui ka Sander Laht, Maarek Suursaare arvele jäi kaks väravat.

Kell 18:00 Jõgeval toimunud kohtumises jäi kodumeeskond Jõgevamaa 2:3 alla Võrumaa koondisele. Kõige hilisemates, 19:00 alanud mängudes alistas Tartumaa 3:0 Pärnumaa ning Põlvamaa kaotas kodus 3:7 Valgamaale..

Infot varasemate aastate tulemustest, väravalööjatest ja koosseisudest leiab SIIT.

Eesti maavõistlused 22. juunil:

22. juunil kell 16:00 Viljandi linnastaadionil
VILJANDIMAA - TALLINN  1:2 (0:2)
ametlik protokoll
Väravad: 64. Kristen Kähr - 14. Eduard Golovljov, 39. Roman Sobtšenko
Hoiatused: -

Viljandimaa: 12-Ergo Hünerson (46. 30-Rait Oja), 18-Martin Allik, 10-Gerdo Juhkam, 13-Kaarel Henn (46. 2-Raiko Mutle), 15-Martin Taska, 3-Karel Kübar, 11-Robert Taar, 7-Sander Kapper (71. 9-Rasmus Alles), 4-Indrek Ilves (46. 17-Rainer Peips), 8-Tiit Tikenberg (36. 21-Kristen Kähr), 20-Ivar Sova (46. 6-Siim Saar).
Varus: 30-Rait Oja, 21-Kristen Kähr, 6-Siim Saar, 2-Raiko Mutle, 9-Rasmus Alles, 17-Rainer Peips.
Treenerid Tarmo Rüütli ja Aivar Lillevere.

Tallinn: 1-Matvei Igonen (46. 12-Maksim Zelentsov), 2-Denis Maksimenko, 6-Vladimir Avilov, 5-Klimentii Boldõrev, 17-Aleksandr Kulinitš, 14-Denis Vnukov, 13-Pavel Dõmov (46. 10-Timur Bulavkin), 21-Edgar Tur, 7-Roman Sobtšenko (82. 18-Sergei Bragin), 11-Vadim Šalabai (63. 16-Juss Tamming), 9-Eduard Golovljov.
Varus: 10-Timur Bulavkin, 12-Maksim Zelentsov, 18-Sergei Bragin, 16-Juss Tamming.
Treener Aleksandr Puštov.
 
Pealtvaatajaid: 86
Peakohtunik: Reelika Turi
Abikohtunikud: Silver Sepp, Danel Udu


22. juunil kell 16:00 Sillamäe Kalevi staadionil
IDA-VIRUMAA - RAPLAMAA  5:1 (1:1)
ametlik protokoll
Väravad: 16., 83. Maksim Bazjukin, 53. Vladislav Ivanov, 65. Aleksei Tihhonov, 75. Artur Korepanov - 29. Alo Bärengrub
Hoiatused: -

Ida-Virumaa: 16-Viktor Gusev (46. 31-Aleksei Olijevski), 3-Aleksei Tihhonov, 4-Denis Lukin, 21-Nikita Savenkov, 22-Artur Korepanov, 12-German Narnitski, 9-Gleb Sinitsin (46. 5-Nikolai Martšuk), 15-Maksim Bazjukin, 8-Svjatoslav Jakovlev, 18-Aleksandr Hlobõstin (46. 19-Sergei Kapustin), 17-Vladislav Ivanov.
Varus: 31-Aleksei Olijevski, 19-Sergei Kapustin, 5-Nikolai Martšuk.
Treener Igor Shashkov.

Raplamaa: 1-Kristjan Pallav, 17-Alo Bärengrub, 23-Rauno Tutk, 5-Tanel Oeselg, 4-Kalev Kungla, 13-Janar Soomre, 11-Hendrik Väli, 6-Ken Krister Maalinn, 26-Priit Põldmaa, 22-Riho Koplimets (59. 8-Egon-Eret Rinaldo), 7-Teet Kallaste.
Varus: 8-Egon-Eret Rinaldo, 12-Karl Tamme.
Treenerid Taavi Tüvist ja Rein Pajunurm.

Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik: Roman Treial
Abikohtunikud: Igor Kübarsepp, Karolin Kaivoja


22. juunil kell 16:00 Paide linnastaadionil
JÄRVAMAA - LÄÄNE-VIRUMAA   3:1 (2:0)
ametlik protokoll
Väravad: 4. Alar Arula, 35. Andre Mägi, 52. Lauri Varendi - 61. Henri Hang
Hoiatused: -

Järvamaa: 92-Allar Toom (46. 1-Mattias Sepp), 17-Andre Mägi (57. 14-Uku Lattik), 8-Raido Kangur, 15-Maidu Jamnes, 19-Andrei Veis (46. 5-Rauno Tikko), 2-Kristo Kiik (57. 3-Kaur Lillevälja), 21-Martin Saar (46. 23-Rait Õlge), 10-Rauno Kiisk (46. 20-Jürmo Jürgen), 13-Alar Arula (46. 22-Kert Kendaru), 11-Lauri Varendi, 6-Juri Jevdokimov.
Varus: 3-Kaur Lillevälja, 5-Rauno Tikko, 22-Kert Kendaru, 1-Mattias Sapp, 23-Rait Õlge, 14-Uku Lattik, 20-Jürmo Jürgen.
Treenerid: Rauno Kald ja Liivo Leetma.

Lääne-Virumaa: 25-Martin Bastig, 69-Mihkel Gull, 4-Kristo Remmelgas, 18-Mihkel Saar, 2-Peeter Siak, 12-Mikk Mehike (46. 21-Mario Kuokkanen), 27-Taavi Trasberg, 55-Mihkel Lõhe (67. 32-Dmitri Polištšuk), 23-Madis Reimal (67. 34-Martti Reimal), 91-Henri Hang, 7-Rando Duder (61. 13-John-Eric Juht).
Varus: 32-Dmitri Polištšuk, 13-John-Eric Juht, 34-Martti Reimal, 21-Mario Kuokkanen, 9-Sergei Akimov.
Treenerid Kalmer Klettenberg ja Reijo Kuusik.
 
Pealtvaatajaid: 70
Peakohtunik: Dmitri Kirilov
Abikohtunikud: Kirill Andreev, Andrei Saveljev


22. juunil kell 16:00 Kärdla linnastaadionil
HIIUMAA - HARJUMAA   2:2 (0:2), pen. 3:5 
ametlik protokoll
Väravad: 64., 68. Tõnis Koppel - 3. Siim Urva, 9. Ergo Teino
Hoiatus: 88. Algis Kelder

Hiiumaa: 1-Jaan Rebel, 24-Janno Johanson, 17-Algis Kelder, 11-Aivo Jõeleht, 13-Andreas Elštein (46. 27-Guido Kutser), 10-Hendri Tärnu, 2-Karl Johan Kastein, 3-Tõnis Koppel, 20-Steven Saarnak (66. 12-Timo Vares), 22-Andreas Peetre, 5-Kert Kuusalu (82. 31-Heimar Havik).
Varus: 31-Heimar Havik, 12-Timo Vares, 27-Guido Kutser.
Treenerid: Mario Degtjov ja Georg Linkov.

Harjumaa: 1-Jaan Jalas, 2-Madis Rosar, 11-Tormi Ohtla, 15-Kaspar Ait, 7-Lucas Liiva, 5-Alex Sander Sepp, 19-Rauno Pruuli, 13-Ergo Teino, 17-Siim Urva (46. 20-Artem Kravets), 16-Roland Aguraijuja, 8-Rando Randjõe.
Varus: 20-Artem Kravets.
Mängiv treener Jaan Jalas.
 
Pealtvaatajaid: 121
Peakohtunik: Martti Pukk
Abikohtunikud: Tanel Klee, Marko Pruunlepp


22. juunil kell 16:00 Muhu Krundi Sporditalu staadionil
SAAREMAA - LÄÄNEMAA  11:1 (4:1)
ametlik protokoll
Väravad: 7., 18., 29. Mikk Rajaver, 32. pen. Mario Pruul, 46., 65. Maarek Suursaar, 54., 57., 82. Sander Laht, 66. Sander Seeman, 70. ov. Bert Roberg - 19. Artur Matto
Hoiatused: -

Saaremaa: 44-Enri Nurmik, 22-Alari Saar, 39-Elari Valmas, 17-Mario Pruul, 15-Urmas Rajaver (46. 25-Märten Opp), 29-Karmo Paju, 20-Margus Rajaver, 8-Mikk Rajaver, 26-Sander Laht, 23-Sander Seeman, 13-Maarek Suursaar.
Varus: 25-Märten Opp.
Treener Jan Važinski.

Läänemaa: 48-Siim Pikkaro, 17-Andro Aavik, 9-Rasmus Nikkel, 15-Bert Rotberg, 11-Raivo Moorlat, 2-Morten Saar, 6-Artur Matto, 16-Talis Tamm, 14-Karmo Einmann, 4-Kristo Enn, 10-Reilo Mark.
Varus: 5-Rene Busch (juunior).
Treenerid Igor Prins ja Aavo Tomingas.

Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud: Roland Kütt, Argo Pruul


22. juunil kell 18:00 Jõgeva Aleviku staadionil
JÕGEVAMAA - VÕRUMAA  2:3 (1:2)
ametlik protokoll
Väravad: 31. Kaarel Põldma, 61. Kristjan Kuldmägi - 18. Kait Hinn, 28. Arsen Katšmazov, 67. Lauri Pilv
Hoiatused: 73. Nikolai Roop, 76. Rauno Pikver - 86. Lauri Pilv, 90.+2. Margus Tukk

Jõgevamaa: 1-Karli Kütt, 5-Jürgen Hiljurand, 7-Nikolai Roop, 6-Kaarel Põldma, 11-Priit Jõeäär (81. 13-Eduard Lehtmets), 17-Kristjan Kuldmägi, 24-Rauno Pikver, 23-Aivar Anniste, 12-Tauno Anvelt (83. 15-Vladimir Ingver), 77-Andro Lepp (46. 14-Mikk Kesküla), 10-Mario Tikerberi.
Varus: 15-Vladimir Ingver, 13-Eduard Lehtmets, 14-Mikk Kesküla.
Treenerid Igor Orlov ja Silver Luht.

Võrumaa: 1-Valeri Dobrovolski, 15-Janek Siska (70. 9-Erkki Vaheoja), 7-Tauri Maidla, 3-Margus Tukk, 80-Ken Metsla, 6-Reijo Künnapuu (55. 94-Artur Palok), 84-Arsen Katšmazov, 17-Kert Joakit (66. 22-Eduard Desjatski), 2-Lauri Pilv, 10-Kait Hinn (62. 11-Gaspar Vainula), 23-Veiko Maidla.
Varus: 22-Eduard Desjatski, 94-Artur Palok, 11-Gaspar Vainula, 9-Erkki Vaheoja, 13-Sander Taan.
Treener Jaanus Vislapuu.

Pealtvaatajaid: 65
Peakohtunik: Maikel Mikson
Abikohtunikud: Egerd Pajustik, Jaanus Allas


22. juunil kell 19:00 Tartu Tamme staadionil
TARTUMAA - PÄRNUMAA  3:0 (1:0)
ametlik protokoll
Väravad: 29. Aleksei Mamontov, 51. Kaarel Kallandi, 81. Mikk Valtna
Hoiatused: 84. Timo Teniste - 64. Martin Mardiste

Tartumaa: 1-Edgar Leht, 13-Siim Valtna, 4-Kaarel Kallandi, 19-Ando Hausenberg, 5-Kenn Laas (46. 20-Andrei Tjunin), 9-Rasmus Tomson (67. 8-Marko Sonn), 3-Taavi Vellemaa, 11-Siim Tenno (72. 12-Timo Teniste), 17-Mikk Laas (46. 6-Marti Pähn), 7-Kristjan Tiirik (65. 22-Mihkel Mikheim), 14-Aleksei Mamontov (46. 10-Mikk Valtna).
Varus: 22-Mihkel Mikheim, 8-Marko Sonn, 6-Marti Pähn, 20-Andrei Tjunin, 10-Mikk Valtna, 12-Timo Teniste.

Pärnumaa: 77-Joel Vabrit (46. 1-Hendrik Vainu), 5-Joosep Sarapuu, 20-Martin Mardiste (73. 23-Gert Olesk), 4-Magnus Villota, 29-Jako Kanter, 8-Tauno Tekko, 31-Rasmus Ilves, 16-Greger Könninge, 11-Martin Pärn (46. 41-Aleksander Algo), 21-Marco Lukka (46. 15-Ranet Lepik), 28-Risto Pärnat (64. 9-Henri Hanson).
Varus: 1-Hendrik Vainu, 15-Ranet Lepik, 9-Henri Hanson, 41-Aleksander Algo, 23-Gert Olesk.
Treenerid Gert Olesk ja Ruslan Mironov.

Pealtvaatajaid: 43
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Riivo Stolts, Neeme Neemlaid


22. juunil kell 19:00 Põlva Lootospargis
PÕLVAMAA - VALGAMAA  3:7 (3:1)
ametlik protokoll
Väravad: 25., 29., 33. Priit Rahuelu - 9., 51., 87. Priit Lehismets, 55., 60. Oliver Suur, 65. Raiko Valk, 70. Raul Lehismets
Hoiatused: -

Põlvamaa: 16-Rene Sütt (70. 1-Roomet Kõiv), 2-Jürgen Juks, 17-Janar Tamm (61. 6-Tambet Toim), 4-Remi Oper, 10-Tarvin Kaldvee (59. 3-Kert Hüdsi), 8-Ranno Liivago, 20-Oliver Jõgeva, 11-Temari Nuuma, 7-Priit Rahuelu, 9-Miko Saarniit, 19-Helander Vist (69. 5-Sander Sellis).
Varus: 1-Roomet Kõiv, 3-Kert Hüdsi, 5-Sander Sellis, 6-Tambet Toim.
Treenerid: Kaido-Meinhard Kukli, Avo Jakovits, Margus Nemvalts.

Valgamaa: 1-Ermo Ojaste, 7-Aleksei Larin, 17-Juhan Kondike, 18-Alvar Kasak, 5-Hans Valeri Järvmägi, 2-Jarmo Aaviste (38. 11-Raiko Valk), 12-Priit Lehismets, 22-Martin Teder (82. 4-Denis Vorobei), 28-Taavi Laul (46. 25-Raul Lehismets), 27-Sander Rõivassepp (80. 10-Andry Toomis), 23-Oliver Suur.
Varus: 11-Raiko Valk, 10-Andry Toomis, 4-Denis Vorobei, 25-Raul Lehismets.
Treener Meelis Kuivits.

Pealtvaatajaid: 123
Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Juta Saan, Johann Kuldmäe


Turniiritabel pärast 2016. aasta mänge:

1.  Harjumaa 5   4   1   0     22:8 13
2.  Ida-Virumaa 5   4   0   1     24:12 12
3.  Valgamaa 5   3   1   1     17:11 10
4.  Võrumaa 5   2   1   1     13:10 10
5.  Järvamaa 5   3   1   1     19:18 10
6.  Saaremaa 5   3   0   2     17:11 9
7.  Tartumaa 5   3   0   2     11:7 9
8.  Tallinn 5   3   0   2     12:10 9
9.  Viljandimaa 5   3   0   2     12:13 9
10.  Jõgevamaa 5   1   1   3     9:11 4
11.  Põlvamaa 5   1   1   3     9:16 4
12.  Hiiumaa 5   1   1   3     5:12 4
13.  Raplamaa 5   1   1   3     5:13 4
14.  Pärnumaa 5   1   1   3     12:17 4
15.  Lääne-Virumaa 5   1   0   4     4:9 3
16.  Läänemaa 5   1   0   4     11:24 3


Kõik väravalööjad (2012-2016):


IDA-VIRUMAA (24)
Vladislav Ivanov 4, Kirill Nesterov 3, Vadim Mihhailov 2, Svjatoslav Jakovlev 2, Artjom Škinjov 2, Maksim Bazjukin 2, Vladislav Fjodorov 1, Konstantin Sarajev 1, Vitaly Kutuzov 1, Aleksandr Volkov 1, German-Guri Lvov 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Eduard Kolpakov 1, Aleksei Tihhonov 1, Artur Korepanov 1
HARJUMAA (22)
Rando Leokin 3, Hannes Anier 2, Pelle Pohlak 2, Martin Kase 2, Mihhail Srubkovski 2, Andre Ilves 1, Marek Mäekala 1, Priidu Ahven 1, Henry Rohtla 1, Priit Danelson 1, Kaspar Kaldoja 1, Rene Aljas 1, Alexander Petrov 1, Ott Reinike 1, Siim Urva 1, Ergo Teino 1
JÄRVAMAA (19)
Alar Arula 3, Juri Jevdokimov 2, Silver Neemelo 2, Andres Luga 1, Tarmo Neemelo 1, Andrei Veis 1, Timo Lomp 1, Marion Adusoo 1, Leino Avi 1, Arto Saar 1, Sander Paalpere 1, Urmas Raaper 1, Andero Lipping 1, Andre Mägi 1, Lauri Varendi 1
VALGAMAA (17)
Sander Rõivassepp 3, Priit Lehismets 3, Marek Naal 3, Oliver Suur 2, Aleksei Demutski 1, Roman Raevski 1, Kaspar Rõivassepp 1, Mark Ivanov 1, Raiko Valk 1, Raul Lehismets 1
SAAREMAA (17)
Sander Laht 5, Mikk Rajaver 3, Maarek Suursaar 2, Sander Viira 1, Märt Kluge 1, Elari Valmas 1, Artur Rihvk 1, Mario Pruul 1, Sander Seeman 1, Läänemaa ov
VÕRUMAA (13)
Jüri Artemkin 4, Kristjan Moks 2, Jürgen Kolk 2, Lauri Pilv 2, Kait Hinn 1, Arsen Katšmazov 1, Valgamaa omavärav
TALLINN (12)
Trevor Elhi 3, Tarmo Kink 3, Karl Mööl 2, Dmitri Kulikov 1, Raiko Karpov 1, Eduard Golovljov 1, Roman Sobtšenko 1
PÄRNUMAA (12)
Tanel Melts 3, Ranet Lepik 2, Robert Kirss 1, Indrek Zelinski 1, Risto Pärnat 1, Kaarel Kaarlimäe 1, Anton Issakov 1, Daniil Ratnikov 1, Tallinna omavärav
VILJANDIMAA (12)
Tiit Tikenberg 5, Erko Saviauk 1, Rasmus Luhakooder 1, Rain Tölpus 1, Ivar Sova 1, Oskar Kivilaan 1, Kaimar Saag 1, Kristen Kähr 1
LÄÄNEMAA (11)
Aleksandr Vassiljev 4, Mark Kolosov 4, Vladislav Sikirjavõi 2, Artur Matto 1
TARTUMAA (11)
Aleksei Mamontov 3, Aleksandr Pruttšenko 1, Heiko Tamm 1, Hannes Tiru 1, Kristjan Tiirik 1, Siim Tenno 1, Siim Roops 1, Kaarel Kallandi 1, Mikk Valtna 1
JÕGEVAMAA (9) 
Aivar Anniste 3, Mairo Tikerberi 2, Margo Parkala 2, Kaarel Põldma 1, Kristjan Kuldmägi 1
PÕLVAMAA (9)
Priit Rauelu 4, Alar Alve 3, Tarvin Kaldvee 1, Erki Mõttus 1
RAPLAMAA (5)
Taavi Laurits 1, Janar Soomre 1, Karl Ivar Maar 1, Karl Tamme 1, Alo Bärengrub 1
HIIUMAA (5) 
Tõnis Koppel 2, Martti Pukk 1, Ken Pähn 1, Heimar Havik 1
LÄÄNE-VIRUMAA (4)
Jaanus Kaasik 2, Alari Aunapuu 1, Henri Hang 1

Maavõistluste mängu reglement:
1. Mäng kestab 90 minutit jalgpallireeglite järgi.
2. Viigi puhul lisaaega ei tule, vaid lüüakse kohe penalteid, et selgitada konkreetse mängu võitja, kuid maavõistluste tabelisse läheb normaalaja viigiline tulemus.
3. Hoiatuskaartide puhul käib mäng jalgpallireeglite järgi. Kui on eemaldamine, siis jääb võistkond vähemusse.
4. Vahetusi võib teha nii palju kui vahetusmehi protokollis on. Sisse-välja vahetused pole lubatud.


22.06.2016 15:42








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.