KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Rannajalgpalli meistriliiga avaetapi läbisid puhaste paberitega BSC Peugeot ja FC ValiceCar

Eesti parimad rannajalgpalliklubid alustasid Pärnu rannas uuel RannaSpordi Areenil teekonda meistritiitli poole, kui nädalavahetusel peeti sarja avaetapp.

Unibet RannaLiiga avaetapilt lahkusid maksimaalse üheksa punktiga nii BSC Peugeot kui ka FC ValiceCar. Nõmme BSC OlyBet kogus kogus sarnaselt BSC Cosmos/Alpha Innotecile kuus punkti.

Järgmine Unibet RannaLiiga meistriliiga arvestuses toimub juba 23. juulil Pärnu uuel RannaSpordi Areenil.

Avaetapi tulemused:
FC Narva United – BSC Cosmos/Alpha Innotec 3:5
Bõstrov x2, Pavlov, Raspopov (ov) - Kalnitski, Kudu, Šrubkovski x2

SK Augur Enemat – FC ValiceCar 1:4
Munskind - Šurmilo x2, Molseenkov, Sedrik

Nõmme BSC OlyBet – Saue JK 8:0
Tammeväli, Saharov x2, Stüf, Sooaluste x2, Toom, Aniko

BSC Peugeot – FC Üksjalgvärav/Vitamin Well 2:1
Truusalu, Tammo - Anissimov

BSC Santeh – IAFA 10:0
Kigaste, Knjazev, Koks x3, Numrik, Remmelgas x2, Sütt, Gruuse

FC ValiceCar – FC Narva United 7:1
Frischer, Mjassojedov, Sivakov, Filippov x2, Šurmilo x2 - Voronovich

Saue JK – SK Augur Enemat 3:2
Mõistus, Nool x2 - Minlibajev, Marmor

FC Üksjalgvärav/Vitamin Well – BSC Cosmos/Alpha Innotec 5:4
Kiigajaan x2, Issakov, Olesk (ov), Midenbritt, Mengel - Kalnitski, Šrubkovski x2

IAFA – BSC Peugeot 1:13
Viikmäe, Kingmaa (ov) - Truusalu x2, Teino x2, Rump, Teever, Tammo, Purje x5

BSC Santeh – Nõmme BSC OlyBet 1:6
Remmelgas (ov), Kigaste - Mäeorg, Stüf, Sooaluste, Aniko, Markson

FC ValiceCar – Saue JK 3:1
Šurmilo x3 - Liiv

FC Narva United – FC Üksjalgvärav/Vitamin Well 4:4 (lisaaeg 0:0), penaltid 1:3
Bõstrov x2, Voronovitš - Kiigajaan, Minenbritt x2, Novikov, Novikov (ov)

BSC Cosmos/Alpha Innotec – IAFA 9:0
Kalnitski x2, Luik, Antonenko, Kudu x4 - Aleksejev (ov)

SK Augur Enemat – Santeh 6:2
Munskind x2, Marmor, Minlibajev, Sööt x2 - Remmelgas, Knjazev

BSC Peugeot – Nõmme BSC OlyBet 2:1
Rump x2 – Mäeorg

Unibet RannaLiiga edetabel meistriliiga arvestuses:
1. BSC Peugeot 9p
2. FC ValiceCar 9p
3. Nõmme BSC OlyBet 6p
4. BSC Cosmos /Alpha Innotec 6p
5. FC Üksjalgvärav /Vitamin Well 4p
6. SK Augur Enemat 3p
7. SanTeh 3p
8. Saue JK 3p
9. FC Narva United 0p
10. IAFA 0p

Foto: Eesti Rannajalgpalli Liit

11.07.2016 09:36








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.