KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
IV liiga Teise turniiri KH Energia Konsult karikatele võitis FC Abja
Teise turniirina oli Aastalõputurniiril kavas IV liiga Teine turniir KH Energia Konsult auhindadele. 16 meeskonna seast pääsesid nelja tugevama FC Majandusmagister, Lõuna-Läänemaa JK, FC Abja ja FC Lelle.

Esimesena mängis end finaali Lõuna-Läänemaa JK, kes oli FC Majandusmagistrist üle peale 1:1 viigilist normaalaega penaltidega 3:2. Teine poolfinaal oli ühepoolsem, FC Abja võitis FC Lellet 3:0.

Kohamängudes pälvis Majandusmagister kolmanda koha, olles FC Lellest üle tulemusega 2:0. Finaalis mängisid Lõuna-Läänemaa JK ja FC Abja. 1:1 viigi järel löödi penaltisid ja Abja oli selles vallas edukam 3:1, pälvides sellega ka esikoha.

Turniiri parimaks mängijaks nimetati Lõuna-Läänemaa JK mängija Madis Sibul. Parim väravavaht oli FC Abja Marko Tenno ja ka parim väravakütt oli võitjameeskonnast - Tanel Tverdohleb.


Aastalõputurniir 18. detsember kell 15:00 - 22:00  
KH Energia Konsult IV liiga Teine turniir

Mänguaeg 1 x 12 min   
A-alagrupp: 1. FC Majandusmagister 9p, 2. Kristiine JK 4p, 3. Tallinna JK Piraaja II  4p, 4. Rapla JK Atli II 0p  
B-alagrupp: 1. FC Abja 9p, 2. FC Eston Villa 6p, 3. Emmaste JK Dagöplast 3p, 4. Tallinna FC Hansanet.ee 0p
C-alagrupp: 1. Lõuna-Läänemaa JK 7p, 2. Tartu SK 10 Premium II 6p, 3. Tallinna FC Anzhi II 2p, 4. Tallinna FC Reaal 1p
D-alagrupp: 1. FC Lelle 7p, 2. JK Jalgpallihaigla 6p, 3. FC Kiiu 3p, 4. Pärnu WC Guwalda 1p

Alagrupimängud
15:00 A Kristiine JK - FC Majandusmagister  1:2
15:15 A Rapla JK Atli II - Tallinna JK Piraaja II  0:1
15:30 C Tallinna FC Anzhi II - Lõuna-Läänemaa JK  1:1
15:45 C Tartu SK 10 Premium II - Tallinna FC Reaal  5:3
16:00 A FC Majandusmagister - Tallinna JK Piraaja II  2:0
16:15 A Kristiine JK - Rapla JK Atli II  1:0
16:30 C Lõuna-Läänemaa JK - Tallinna FC Reaal  6:1
16:45 C Tallinna FC Anzhi II - Tartu SK 10 Premium II  0:1
17:00 A Rapla JK Atli II - FC Majandusmagister  0:1
17:15 A Tallinna JK Piraaja II - Kristiine JK  0:0
17:30 C Tartu SK 10 Premium II - Lõuna-Läänemaa JK  0:1
17:45 C Tallinna FC Reaal - Tallinna FC Anzhi II  0:0
18:00 B FC Abja - Tallinna FC Hansanet.ee  2:0
18:15 B FC Eston Villa - Emmaste JK Dagöplast  4:2
18:30 D FC Lelle - Pärnu WC Guwalda  2:2
18:45 D JK Jalgpallihaigla - FC Kiiu  1:0
19:00 B Tallinna FC Hansanet.ee - Emmaste JK Dagöplast  1:2
19:15 B FC Abja - FC Eston Villa  2:0
19:30 D Pärnu WC Guwalda - FC Kiiu  0:3
19:45 D FC Lelle - JK Jalgpallihaigla  3:0
20:00 B FC Eston Villa - Tallinna FC Hansanet.ee  2:1
20:15 B Emmaste JK Dagöplast - FC Abja  1:2
20:30 D JK Jalgpallihaigla - Pärnu WC Guwalda  4:0
20:45 D FC Kiiu - FC Lelle  0:1

Poolfinaalid
21:00 A1 FC Majandusmagister - C1 Lõuna-Läänemaa JK  1:1, pen. 2:3
21:15 B1 FC Abja - D1 FC Lelle  3:0

Kohamängud
21:30 III-IV koha mäng  FC Majandusmagister - FC Lelle  2:0
21:45 Finaal  Lõuna-Läänemaa JK - FC Abja  1:1, pen. 1:3

I koht - FC Abja: 1-Marko Tenno, 5-Tanel Tverdohleb, 25-Mauno Tammsalu, 4-Viktor Mattikainen, 11-Rando Laisaar, 9-Gert Seegel, 16-Margus Terras, 10-Keith Maiste. Treener Kaido Luide.

II koht - Lõuna-Läänemaa JK

III koht - FC Majandusminister

Parim mängija: Madis Sibul (Lõuna-Läänemaa JK)
Parim väravavaht: Marko Tenno (FC Abja)
Resultatiivseim mängija: Tanel Tverdohleb (FC Abja)

Kõik väravalööjad
5 Tverdohleb Tanel, Abja FC
5 Tomson Mikk, Majandusmagister FC
5 Vänt Reigo, Lõuna-Läänemaa JK
4 Saaremets Kaarel, Lelle FC
3 Raudsepp Anton, SK 10 Premium
3 Matt Kristian, Eston Villa
2 Uuk Kristian, SK 10 Premium
2 Tamming Juss, Reaal FC
3 Sibul Madis, Lõuna-Läänemaa JK
2 Sepp Tõnis, Emmaste JK Dagoplast
2 Nurk Tõnis, Emmaste JK Dagoplast
3 Seegel Gert, Abja FC
2 Kivistik Keio, Kiiu FC
1 Rõõmussaar Rain, Kristiine JK
1 Narusberk Oskar, Majandusmagister FC
1 Celik Mustafa, Piraaja JK II
1 Groshev Aleksandr, Andzi II
1 Tomingas Gert, SK 10 Premium
1 Taul Karl, Reaal FC
1 Puusepp Rauno, SK 10 Premium
1 Kõlar Juko-Mart, Reaal FC
1 Keltjärv Reiko, Kristiine JK
1 Smõtskov Janar, Lõuna-Läänemaa JK
1 Plaas Rander, Lõuna-Läänemaa JK
1 Libeon Rainer, Majandusmagister FC
1 Johansson Janno, Emmaste JK Dagoplast
1 Ploom Tristian, Eston Villa
1 Paljasmaa Hendri, Eston Villa
1 Meresmaa Villu, Lelle FC
1 Pulk Rain, WC Guvalda
1 Järvelaht Rando, WC Guvalda
1 Allmere Sander, HansaNet.ee FC
1 Sigur Lauri, Kiiu FC
1 Lips Tanel, Lelle FC
1 Pari Mati, Eston Villa
1 Rõõs Neeme, HansaNet.ee FC
1 Tammsalu Mauno, Abja FC
1 Selišek Dejan, Jalgpallihaigla JK
1 Grün Verner, Jalgpallihaigla JK
1 Sinihallik Joel, Jalgpallihaigla JK
1 Kuusemaa Otomar, Lõuna-Läänemaa JK
1 Maamägi Indrek, Majandusmagister FC
1 Terras Margus, Abja FC
ov Nikker Kristjan, Kiiu FC
ov  WC Guvalda
18.12.2009 19:40








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.