KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Sportlandi B-klassi turniiri võitis Tallinna FC Flora I
Teisipäeva hommikupoolel oli EJL-i Aastalõputurniiril Kalevi Spordihallis kavas B-klassi meeskondade turniir Sportlandi auhindadele. Alagruppidest pääsesid edasi Tallinna FC Flora I, Viljandi JK Tulevik, FC Levadia I ja Tallinna JK Kotkad.

Kui esimeses poolfinaalis oli FC Flora I kindlalt üle JK Kotkad meeskonnast tulemusega 3:0, siis teine oli tõeline väravate tulevärk. Normaalaeg rahunes 4:4 viigiks ja järgnenud penaltiseerias alistas FC Levadia I Viljandi JK Tuleviku 5:4.

Kolmanda koha pälvis lõpuks Tallinna JK Kotkad, kes alistasid poolfinaalis endast kõik andnud viljandlased 1:0. Esikohamäng vanade rivaalide FC Flora ja FC Levadia esindusrivistuste vahel lõppes floralaste 2:1 võiduga. Treener Zaur Tšilingarašvili võidutses oma õpilastega tänavusel Aastalõputurniiril juba kolmandat korda!

Turniiri pärim väravalööja oli Artur Rättel Levadiast, parim väravavaht Vadim Gurnik Florast ja parimaks mängijaks nimetati Mikk Metsa Viljandi Tulevikust.

Teisipäev, 22.detsember kell 8:00 - 15:00
Sportlandi B-klassi turniir

Mänguaeg 1 x 12 min

A - 1. Tallinna FC Flora I  7p, 2. JK Tallinna Kalev 6p, 3. FC Levadia III 4p, 4. Haapsalu FC Flora 0p
B - 1. Viljandi JK Tulevik 9p, 2. SC Bercy 4p,3. FC Levadia II 2p,  4. Tallinna FC Flora II 1p
C - 1. Tallinna JK Kotkad 7p, 2. FC Nõmme United 6p, 3. Tallinna FC Flora III  4p, 4. PJK/Vaprus 0p
D - 1. FC Levadia I 4p, 2. TJK Legion 2p, 3. Paide Linnameeskond 1p. Jõhvi SK ei ilmunud kohale.

Alagrupimängud
08:00 A Tallinna FC Flora I - FC Levadia III  3:3
08:15 B Tallinna FC Flora II - SC Bercy  0:1
08:30 C Tallinna FC Flora III - FC Nõmme United  1:2
08:45 D FC Levadia I - TJK Legion  2:2
09:00 A Haapsalu FC Flora - JK Tallinna Kalev  0:4
09:15 B FC Levadia II - Viljandi JK Tulevik  1:5
09:30 C PJK/Vaprus - JK Kotkad  0:1
10:00 A FC Levadia III - JK Tallinna Kalev  1:2
10:15 B SC Bercy - Viljandi JK Tulevik  0:2
10:30 C FC Nõmme United - JK Kotkad  0:1
10:45 D TJK Legion - Paide Linnameeskond  1:1
11:00 A Tallinna FC Flora I - Haapsalu FC Flora  3:0
11:15 B Tallinna FC Flora II - FC Levadia II  2:2
11:30 C Tallinna FC Flora III - PJK/Vaprus  2:1
11:45 D FC Levadia I - Paide Linnameeskond  3:0
12:00 A JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora I  0:2
12:15 B FC Levadia II - SC Bercy  1:1
12:30 C PJK/Vaprus - FC Nõmme United  2:4
13:00 A FC Levadia III - Haapsalu FC Flora  2:0
13:15 B Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora II  3:0
13:30 C JK Kotkad - Tallinna FC Flora III  0:0

Poolfinaalid
14:00 A1 Tallinna FC Flora I - C1 JK Kotkad  3:0
14:15 B1 Viljandi JK Tulevik - D1 FC Levadia I  4:4, pen. 4:5

Kohamängud
14:30 III - IV koha mäng  Tallinna JK Kotkad - Viljandi JK Tulevik  1:0
14:45 Finaal Tallinna FC Flora I - Tallinna FC Levadia I  2:1

I koht: Tallinna FC Flora I - Vadim Gurnik, Mikk Sander, Elton Brauer, Märten Pajunurm, Oskar Kaldvee, Ivo-Henri Pikkor, Bert Klemmer, Hannes Anier, Karl Ivar Maar, Brent Lepistu, Kewin Mataloja, Taavi Trasberg.

II koht: Tallinna FC Levadia I - Sander Jenk, Andreas Raudsepp, Kevin Ingermann, Artur Rättel, Mati Oolo, Valjo Kütt, Tiit Liblik, Juhan Jakobson, Jaan Sinka, Martin Ustaal, Frank-Leander Saunanen, Nikita Martõnov, Sergei Sorokin, Endrik Raun.

III koht: Tallinna JK Kotkad - Silver Saluste, Rasmus Varvik, Mihkel Karlson, Rasmus Värk, Kaarel Treubladt, Andre Arus, Kenneth Kalaus, Kaspar Lõhmus, Karl Erik Laanet.

Parim väravalööja: Artur Rättel ( Tallinna FC Levadia I)  
Parim väravavaht: Vadim Gurnik (Tallinna FC Flora I)  
Parim mängija:Mikk Metsa (Viljandi JK Tulevik)  
  
Väravalööjate edetabel:
6 Artur Rättel, Tallinna FC Levadia I
4 Mario Laansoo, Viljandi JK Tulevik
4 Hannes Anier, Tallinna FC Flora
3 Sander Lepik, FC Nõmme United
3 Norman Põder, Tallinna FC Levadia III
3 Mikk Metsa, Viljandi JK Tulevik
3 Bert Klemmer, Tallinna FC Flora I
2 Nikita Koger, Tallinna FC Levadia III
2 Reber Gruzdev, JK Tallinna Kalev
2 Leo Piel, Tallinna FC Levadia II
2 Martin Ustaal, Tallinna FC Levadia I
2 Robert Kirss, PJK Vaprus
2 Björn Berggren, Viljandi JK Tulevik
2 Martin Allik, Viljandi JK Tulevik
1 Mauri Levandi, Tallinna FC Levadia III
1 Kert Lillemets, Tallinna FC Flora III
1 Alan Voodla, FC Nõmme United
1 Oliver Aasmäe, FC Nõmme United
1 Dmitri Koltšov, TJK Legion
1 Artjom Balahnitšjov, TJK Legion
1 Martin Kase, JK Tallinna Kalev
1 Johannes Kukebal, JK Tallinna Kalev
1 Taavi Viikna, JK Tallinna Kalev
1 Rasmus Sinivee, JK Tallinna Kalev
1 Jevgeni Berdinskih, Tallinna FC Levadia III
1 Karl Erik Laanet, Tallinna JK Kotkad
1 Andre Arus, Tallinna JK Kotkad
1 Rene Puhke, Paide Linnameeskond
1 Dzavid Ibragimli, TJK Legion
1 Märten Pajunurm, Tallinna FC Flora I
1 Erik Tamre, Tallinna FC Flora II
1 Toomas Kristal, Tallinna FC Flora II
1 Silver Anso, Tallinna FC Flora III
1 Hans-Gabriel Siim, Tallinna FC Flora III
1 Mikk Sander, Tallinn FC Flora I
1 Juhan Jakobson, Tallinna FC Levadia I
1 Oskar Kaldvee, Tallinna FC Flora I
1 Sander Samberg, Tallinna FC Levadia II
1 Innar Paal, FC Bercy
1 Tauno Tekko, PJK Vaprus
1 Magnus Muidik, FC Nõmme United
1 Karol Mets, Viljandi JK Tulevik
1 Karl Ivar Maar, Tallinna FC Flora I
1 Andreas Raudsepp, Tallinna FC Levadia I
1 Kaarel Treubladt, Tallinna JK Kotkad
1 Brent Lepistu, Tallinna FC Flora I
ov Erik Kallas, Tallinna FC Levadia III
ov  Tallinna FC Levadia I 
21.12.2009 23:19








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.