KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Lõppes hooaeg saalijalgpalli Meistriliigas
Viimase vooru kolmes viimases mängus enam midagi muutuda ei saanud ja eeldatavad tugevamad võtsid ka võidu. Meister Sillamäe JK alistas FC Flora Futsali 14:8, Rummu Dünamo Rapla Atli 9:4 ja Betoon Võru JK 10:5. Sillamäelane Sergei Popov lõi Florale 8 väravat ja tõusis liiga parimaks väravalööjaks 36 tabamusega.

Meistriliiga eelviimane Võru JK jääb nüüd ootama vastast üleminekumängudeks, kuid kuna Esiliigas on ees veel 2 vooru ja play-off mängud otse MLi pääseja selgitamiseks, siis on esimene üleminekumäng kavas alles 29. märtsil! Esiliiga piirkondade tulevaste võitjate suurimateks soosikuteks on A&A Kinnisvara/AEG ja FC Mainor, kuid võimalusi on ka konkurentidel.

SAALIJALGPALLI MEISTRILIIGA

Viimane, 14. voor
17.02. kell 20:30 Tallinna FC Anzhi - Tallinna FC Ararat 7:8 (5:4)
Väravad: Evgeni Kurjanov 4, Ilja Krivoðein 2, Sergei Kostin - Vitali Ivahnenko 4, Avetis Harutunjan 2, Juri Amosov 2
Hoiatused: Anton Smetanin 2, Rafael Kuðniir - Avetis Harutunjan
Eemaldamine: Anton Smetanin

20.02. kell 20.30 Betoon - Võru JK 10:5 (3:0)
Väravad: Indrek Mälton 3, Märt Kosemets 2, Risto Sarapik 2, Priit Murumets 2, Antti Arst - Vaimar Vill 2, Lauri Kunz 2, Reijo Künnapuu
Hoiatus: Urmas Kaal (Betoon)

22.02. kell 16.00 Sillamäe JK - Tallinna FC Flora Futsal 14:8 (10:3)
Väravad: Sergei Popov 8, Andres Külle 2, Roman Treial, Mark Orikov, Renat Osmanov, Oleg Treial - Rivo Reinson 3, Henry Person 2, Mikk Tuisk, Raido Kuurmaa, Vassili Malgin
Hoiatus: Aleksandr Aleksandrov (Sillamäe JK)

22.02. kell 17.00 Rummu Dünamo - Rapla JK Atli 9:4 (4:1)
Väravad: Jevgeni Merkurjev 3, Stanislav Hmeljov 3, Vitali Kosterev 2, Konstantyn Logvin - Oleg Glivenko 2, Janar Jõgimaa, Teet Kallaste
Hoiatus: Vitali Kosterev
Eemaldamine: Konstantyn Logvin

Väravaküttide paremusjärjestuse TOP 10:
36 - Sergei Popov (Sillamäe JK)
29 - Evgeni Kurjanov (FC Anzi)
26 - Vitali Ivahnenko (FC Ararat)
22 - Vadim Dolinin (FC Ararat)
19 - Indrek Rist (FC Flora Futsal)
16 - Indrek Siska (Betoon)
16 - Rivo Reinson (FC Flora Futsal)
15 - Roman Treial (Sillamäe JK)
13 - Dmitri Kulikov (FC Flora Futsal)
13 - Siim Salandu (Võru JK)

SAALIJALGPALLI ESILIIGA PÕHI-IDA

16. voor
21.02. kell 14.00 Aseri SK - FC Kiiu 16:7
21.02. kell 15.00 Tallinna JK Dünamo - FC 91 +:-
21.02. kell 18.00 Sparta SK - FC A&A Kinnisvara/AEG 5:12

SAALIJALGPALLI ESILIIGA PÕHI-LÕUNA

16. voor
18.02. kell 21.00 Saku JK - Unibet Nõmme Kalju 3:9
21.02. kell 12.00 JK Palamuse - FC Mainor Tallinn 4:25
21.02. kell 17.00 JK Tondi - Saaremaa JK Aameraas 11:9
22.02. kell 16.00 Tallinna JK Piraaja - Kiili SK 3:9
22.02.2009 19:30








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.