KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Teise liiga teise turniiri Triobeti karikale võitis Kiviõli Tamme Auto II
Peale Maakoolide turniiri lõppu jooksid Kalevi spordihalli rohelisele kunstmurule teise liiga Teisel turniiril osalevad meeskonnad. Nelja parema hulka pääsesid Valga FC Warrior II, Tallinna FC Atletik, Raasiku FC Joker ja Kiviõli Tamme Auto II.

Esimeses poolfinaalis võitis Tallinna FC Atletik Valga FC Warriori II 2:0. Teises poolfinaalis selgus võitja pika penaltiseeria järel. Kiviõli Tamme Auto II võitis 6:5 Raasiku FC Jokerit. Finaalis alistas Tamme Auto II Tallinna FC Atletiku 3:0. Kolmandaks tuli Raasiku FC Joker.

Parimaks väravalööjaks osutus Tarmo Kink 4 väravaga. Parimaks mängijaks nimetati Madis Lange, parimaks väravavahiks Kirill Andrejev.

Laupäev, 26.detsember kell 15:00 - 22:00
Triobeti II liiga teine turniir 

Mänguaeg 1 x 12 min 

A: 1. Valga FC Warrior II 7p, 2. Keskerakonna JK 6p, JK Tondi 4p, Põhja-Tallinna JK 0p
B: 1. Raasiku FC Joker 7p, 2. Tallinna JK Kaitseliit Kalev 7p, 3. Tartu FC Metec 1p, 4. FC Concordia Audentes 1p
C: 1. Tallinna FC Atletik 4p, 2. Pärnu JK Vaprus II 4p, 3. FC Ajax Veteranid 4p, 4. Tabasalu Palliklubi 4p
D: 1. Kiviõli Tamme Auto II 9p, 2. Rummu Dünamo 3p, 3. Võru JK 3p, 4. Tartu FC HaServ 3p

Alagrupimängud
15:00 A Keskerakonna JK - JK Tondi  3:0
Väravad: Aleksei Tšeremhov 2, Pavel Glebov
15:15 A Põhja-Tallinna JK - Valga FC Warrior II  1:3
Väravad: Kalvi Viidas - Artjom Tšernõhh 2, Marek Naal
15:30 C Pärnu JK Vaprus II - FC Ajax Veteranid  2:1
Väravad: Ranet Lepik, Indres Põder - Sergei Ivanov
15:45 C Tabasalu Palliklubi - Tallinna FC Atletik  0:2
Väravad: Dmitri Njatin, Oleg Semjonov
16:00 A JK Tondi - Valga FC Warrior II  2:2
Väravad: Aleksandr Embrich, Juri Korotkov - Kristjan Rõivassepp, Tiit Tjulkin
16:15 A Keskerakonna JK - Põhja-Tallinna JK  4:0
Väravad: Aleksei Tšeremhov 2, Pavel Glebov, Dmitri Denissov
16:30 C FC Ajax Veteranid - Tallinna FC Atletik  2:1
Väravad: Maksim Pervušin, Vjatšeslav Moltšanov - Aleksandr Altosar pen.
16:45 C Pärnu JK Vaprus II - Tabasalu Palliklubi  0:1
Värav: Risto Tämmo
17:00 A Põhja-Tallinna JK - JK Tondi  0:2
Väravad: Danil Pavljutšenko, Andrei Kossarev
17:15 A Valga FC Warrior II - Keskerakonna JK  3:0
Väravad: Tiit Tjulkin, Artjom Tšernõhh 2
17:30 C Tabasalu Palliklubi - FC Ajax Veteranid  0:0
17:45 C Tallinna FC Atletik - Pärnu JK Vaprus II  1:1
Väravad: Aleksandr Altosar - Egert Sults
18:00 B Tallinna JK Kaitseliit Kalev - Raasiku FC Joker  0:0
18:15 B Tartu FC Metec - FC Concordia Audentes  0:0
18:30 D Kiviõli Tamme Auto II - Rummu Dünamo  2:0
Väravad: Vladimir Voskoboinikov, Tarmo Kink
18:45 D Võru JK - Tartu FC HaServ  3:1
Väravad: Tarvo Kunz, Jüri Artemkin 2 - Aleksandr Pruttšenko
19:00 B Raasiku FC Joker - FC Concordia Audentes  3:0
Väravad: Rene Lill, Hardo Riiberg, Madis Lange
19:15 B Tallinna JK Kaitseliit Kalev - Tartu FC Metec  3:0 
Väravad: Sven-Jarno Lullu, Riho Juurik, Anton Kuznetsov
19:30 D Rummu Dünamo - Tartu FC HaServ  1:2 
Väravad: Jevgeni Merkurjev - Denis Serikov, Dmitri Fjodorov
19:45 D Kiviõli Tamme Auto II - Võru JK  5:1
Väravad: Tarmo Kink 2, Boriss Poddubnõi, Kirill Vinogradov, Nikolai Lõsanov - Lauri Kunz
20:00 B Tartu FC Metec - Raasiku FC Joker  1:3
Väravad: Aleksei Lavjagin - Madis Lange, Rene Lill, Hardo Riiberg
20:15 B FC Concordia Audentes - Tallinna JK Kaitseliit Kalev  0:2 
Väravad: Erik Toom 2
20:30 D Võru JK - Rummu Dünamo  0:1 
Värav: Stanislav Hmeljov
20:45 D Tartu FC HaServ - Kiviõli Tamme Auto II  0:2 
Väravad: Ilja Antonov, Maksim Lipin

Poolfinaalid:
21:00 A1 Valga FC Warrior II - C1 Tallinna FC Atletik*  0:2 
Väravad: Vladimir Ljahhovetski, Jevgeni  Tšigrinov
21:15 B1 Raasiku FC Joker - D1 Kiviõli Tamme Auto II*  0:0, pen 5:6  
Väravad: -
Eemaldamine: Vladimir Voskoboinikov

Kohamängud:
21:30 III - IV koha mäng Valga FC Warrior II - Raasiku FC Joker*  0:1
Väravad: Andre Ilves
21:45 Finaal Tallinna FC Atletik - Kiviõli Tamme Auto II*  0:3 
Väravad: Tarmo Kink, Boriss Poddubnõi, Maksim Lipin
Eemaldamine: Aleksandr Altosar

I koht Kiviõli Tamme Auto II - Mark Boskin, Anatoli Lõsanov, Pavel Apalinski, Nikolai Lõsanov, Rameš Mamedov, Vladimir Voskoboinikov, Ats Purje, Tarmo Kink, Boriss Poddubnõi, Maksim Lipin, Ilja Antonov, Rustam Gurbanov, Kirill Vinogradov, Aleksei Filimonov, Vsevolods Beržinš, Tural Gurbanov, Kirill Kitai, Eduard Brõzgalov.

Võitjameeskonna foto - Egon Tintse

II koht Tallinna FC Atletik - Kirill Andrejev, Jevgeni Grapski, Evgeny Spiridonov, Dmitri Njatin, Jevgeni Ginzburg, Vladimir Ljahhovetski, Aleksander Altosar, Ilja Zigalov, Deniss Demko, Jevgeni Tšigrinov, Ivan Tšigrinov, Vladimir Batanov, Oleg Kost, Oleg Semjonov, Vjatseslav Smirnov, Deniss Sõtsõv, Aleksander Pustov.

III koht Raasiku FC Joker - Ott Reinike, Madis Susi, Rauno Reiman, Madis Lange, Marko Nahkor, Sander Sepp, Hardo Riiberg, Rauno Pruuli, Andre Ilves, Rene Lill, Rando Randjõe, Priit Betlem, Rainer Mägi, Rando Ilves, Jaan Jalas, Vaiko Eggert.

Parim väravalööja: Tarmo Kink (Kiviõli Tamme Auto II)
Parim väravavaht: Kirill Andrejev (Tallinna FC Atletik)
Parim mängija: Madis Lange (Raasiku FC Joker)

Väravalööjate edetabel:
4 Aleksei Tšeremhov, Keskerakonna JK
4 Artjom Tšernõhh, Valga FC Warrior II
4 Tarmo Kink, Kiviõli Tamme Auto II
2 Aleksandr Altosar, FC Atletik
2 Pavel Glebov, Keskerakonna JK
2 Tiit Tjulkin, Valga FC Warrior II
2 Juri Artemkin, Võru JK
2 Rene Lill, Raasiku FC Joker
2 Hardo Riiberg, Raasiku FC Joker
2 Madis Lange, Raasiku FC Joker
2 Erik Toom, Tallinna JK Kaitseliit Kalev
2 Boriss Poddubnõi, Kiviõli Tamme Auto II
2 Maksim Lipin, Kiviõli Tamme Auto II
1 Sergei Ivanov, FC Ajax Veteranid
1 Maksim Peruusin, FC Ajax Veteranid
1 Vjatslav Moltšanov, FC Ajax Veteranid
1 Dmitri Njatin, FC Atletik
1 Oleg Semjonov, FC Atletik
1 Aleksandr Pruttšenko, FC HaServ Tartu
1 Aleksandr Embrich, JK Tondi
1 Juri Korotkov, JK Tondi
1 Andrei Kossarev, JK Tondi
1 Danil Pavljutšenko, JK Tondi
1 Dmitri Denissov, Keskerakonna JK
1 Vladimir Voskoboinikov, Kiviõli Tamme Auto II
1 Kalvi Viidas, Põhja - Tallinna JK
1 Ranet Lepik, Pärnu JK Vaprus II
1 Indres Põder, Pärnu JK Vaprus II
1 Egert Sults, Pärnu JK Vaprus II
1 Risto Tämmo, Tabasalu Palliklubi
1 Marek Naal, Valga FC Warrior II
1 Kristjan Rõivassepp, Valga FC Warrior II
1 Tarvo Kunz, Võru JK
1 Sven- Jarno Lullu, Tallinna JK Kaitseliit Kalev
1 Riho Juurik, Tallinna JK Kaitseliit Kalev
1 Anton Kuznetsov, Tallinna JK Kaitseliit Kalev
1 Jevgeni Merkurjev, Rummu Dünamo
1 Denis Serikov, FC HaServ Tartu
1 Dmitri Fjodorov, FC HaServ Tartu
1 Lauri Kunz, Võru JK
1 Kirill Vinogradov, Kiviõli Tamme Auto II
1 Nikolai Lõsanov, Kiviõli Tamme Auto II
1 Aleksei Lavjagin, Tartu Fc Metec
1 Stanislav Hmeljov, Rummu Dünamo
1 Ilja Antonov, Kiviõli Tamme Auto II
1 Vladimir Ljahhovetski, FC Atletik
1 Jevgeni Tšigrinov, FC Atletik
26.12.2009 21:23








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.