KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Selgunud on Eesti vastaste koosseisud neidude EM-valikturniiril

Neidude U19 koondis alustab teisipäeval, 18. oktoobril kodust EM-valikturniiri, kui avamängus minnakse vastamisi Šveitsi koondisega. Kaks päeva hiljem kohtutakse Tšehhiga ning turniiri viimases mängus on Eesti vastaseks Horvaatia. Eesti vastased avaldasid enda koosseisud, millega tullakse Tallinnasse edasipääsu püüdma.

Valikturniiril osaleb kokku 44 riiki, kes on jagatud 11 alagruppi. Järgmisesse ringi pääsevad alagruppide võitjad ja lisaks kümme paremat teise koha omanikku.

Tšehhi koondis:

Väravavahid
16 - Gabriela Lipková (20.07.1999) - 1. FC Slovácko
1 - Michaela Radová (30.04.1998) - FC Viktoria Plzeň

Kaitsjad
17 - Sára Barnetová (19.11.1998) - 1. FC Slovácko
13 - Nela Čížková (09.11.1998) - FK Dukla Praha
6 - Natálie Kavalová (07.04.1999) - AC Sparta Praha
5 - Markéta Klímová (8.06.1999) - 1. FC Slovácko
3 - Tereza Krištofová (01.09.1998) - Horní Heršpice
15 – Veronika Dvorská (29.07.1998) - FK Dukla Praha

Poolkaitsjad
10 - Kamila Dubcová (17.01.1999) - 1. FC Slovácko
2 - Eliška Janíková (11.07.1998) - 1. FC Slovácko
7 - Kristýna Příkaská (03.03.1999) - 1. FC Slovácko
14 - Kateřina Vojtková (01.08.1999) - 1. FC Slovácko

Ründajad
22 - Hana Ducháčková (05.06.1998) - Horní Heršpice
8 - Lenka Karasová (14.09.1998) - FC Viktoria Plzeň
18 - Tereza Molková (12.11.1998) - 1. FC Slovácko 
9 - Denisa Skálová (25.10.1998) - SK Slavia Praha
11 - Denisa Veselá (08.01.1998) - SK Slavia Praha
12 - Klára Waltrová (02.07.1998) - 1. FC Slovácko

Peatreener: Petr Vlachovský

Šveitsi koondis:

Väravavahid
1 - Nadja Furrer (30.04.1998) - Grasshopper Club Zürich
12 - Noémi Stadelmann (15.02.1998) - FC Basel 1893

Kaitsjad
15 - Sina Hirschi (08.04.1999) - FC Basel 1893
5 - Fiona Hubler (29.07.1999) - Grasshopper Club Zürich
13 - Naomi Mégroz (06.08.1998) - FC Zürich Frauen
3 - Annina Rauber (15.04.1999) - FC Zürich Frauen
16 - Eline Schuling (01.05.1999) - BSC Young Boys
2 - Chantal Wyser (22.04.1999) - FC Luzern

Poolkaitsjad
4 - Leandra Schegg (22.08.1999) - FC Luzern
17 - Yara Hofmann (29.09.1998) - FC Zürich Frauen
7 - Thais Hurni (22.07.1998) - FC Yverdon Féminin
8 - Lara Jenzer (05.08.1998) - FC Aarau
10 - Alisha Lehmann (21.01.1999) - BSC Young Boys
14 - Géraldine Reuteler (21.04.1999) - FC Luzern

Ründajad
6 - Mimoza Hamidi (28.04.1998) - BSC Young Boys
9 - Vanesa Hoti (03.08.1998) - FC Basel 1893
11 - Emanuela Schürch (05.02.1998) - FC Luzern
18 - Camille Surdez (13.01.1998) - FC Yverdon Féminin

Peatreener: Nora Häuptle

Horvaatia koondis:

Väravavahid
12 - Lara Hanaček (03.02.2000) – ŽNK Dinamo Zagreb
1 - Sanja Sabo (14.03.1998) – ŽNK Agram

Kaitsjad
18 - Sara Bučić (19.10.1999) - ŽNK Agram
4 - Dora Pušelj Drezga (23.11.1998) – SYC Stampede
3 - Katarina Ljubić (25.11.1998) – ŽNK Široki Brijeg
13 - Melani Mihić (18.06.1998) - ŽNK Agram
2 - Karla Resanović (18.08.1999) - ŽNK Agram
5 - Lea Zdunić (10.12.1998) - ŽNK Agram

Poolkaitsjad
16 - Slavica Glavota (17.08.1998) - ŽNK Široki Brijeg
8 - Maria Kunštek (06.11.1998) – ŽNK Osijek
14 - Sarah Pavičić (09.02.1999) – 1. FC Union Berlin e.V.
7 - Petra Pezelj (28.10.1998) - ŽNK Agram
15 - Katica Jo-Ann Radoš (11.01.1998) – FC Victoria Highlanders
10 - Ivana Slipčević (23.08.1998) – FC Bayern München
6 - Doris Tomić (04.03.1998) - ŽNK Agram

Ründajad
9 - Lorena Balić (28.02.1998) – ŽNK Viktorija
11 - Sara Schaefer-Hansen (17.09.1998) – SV Bramfelder
17 - Julija Kvesić (18.071999) - ŽNK Široki Brijeg

Peatreener: Marija Margareta Damjanović

Turniiri ajakava:

Teisipäev, 18. oktoober
kell 15:00 Horvaatia - Tšehhi, Kadrioru staadion
kell 18:00 EESTI - Šveits, A. Le Coq Arena

Neljapäev, 20. oktoober
kell 15:00 Šveits - Horvaatia, Kadrioru staadion
kell 18:00 EESTI - Tšehhi, A. Le Coq Arena

Pühapäev, 23. oktoober
kell 15:00 Tšehhi - Šveits, Kadrioru staadion
kell 15:00 EESTI - Horvaatia, A. Le Coq Arena

Päevapääsmed hinnaga 2 eurot on saadaval kohapeal. LHV Jalgpallikaardi või Jalgpallihaigla liikmekaardi esitamisel sissepääs tasuta! 2010. aastal ja hiljem sündinud pääsevad mängule tasuta!

Eesti koondise mängudest teeb otseülekanded Õhtuleht.

 

17.10.2016 17:44








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.