KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Jalgpalliliit ootab enda sekka saalijalgpalli kohtunikke

Teist aastat järjest koolitab Eesti Jalgpalli Liit (EJL) uusi saalijalgpalli kohtunikke. Koolitusele on oodatud litsentsiga jalgpallikohtunikud ning praegused ja endised saalijalgpallurid.

Saalijalgpalli kohtunike kool koguneb novembris Tallinnas EJLi ruumes neljal korral. Esimene loeng toimub neljapäeval, 10. novembril kell 18-21, laupäeval (12.11) ja pühapäeval (13.11) toimuvad loengud kell 10-13. Kool lõpeb viimase loengu ja litsentside väljastamistega teisipäeval, 15. novembril kell 18-21.

„Jalgpall ja saalijalgpall teevad Eestis koostööd ning kindlasti oleks igal kohtunikul midagi kasulikku võtta kaasa saalijalgpallist n-ö suurde jalgpalli – saalijalgpalli kohtunikutöö nüansid on ääretult kaasahaaravad ning sealt saadavad kogemused on võimalik mängu panna kevadel. Kuna saalijalgpallis liigub kohtunik sarnaselt suure jalgpalli abikohtunikule, on võimalik juba tuttavast positsioonist rohkem mängu juhtida ja kiirelt sekkuda. Samuti võib mõni kohtunik leida, et just saalijalgpall on see, kus ta näeb end tulevikus rohkem tegutsevat,“ sõnas EJLi kohtunike koolitusjuht Hannes Kaasik. „Samuti julgustan saalijalgpallureid registreerima, sest reeglite hea tundmine ei jookse kunagi mööda külgi maha ning kindlasti näeb mõni mängija end tulevikus kohtunikuna,“ lisas ta.

Kohtunike kooli saab end registreerida SIIN. Juba litsentseeritud jalgpallikohtunikele on kursus tasuta, kohtunikulitsentsi mitteomavatele saalijalgpalluritele maksab koolitus 25 eurot. Lisaküsimuste korral saab kirjutada Hannes Kaasikule e-posti aadressil hannes@jalgpall.ee.

 

01.11.2016 14:14
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.