KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Viimsi ja Keila madistavad omavahel

Esiliiga B tänavu kaheksanda kohaga lõpetanud Viimsi JK jagab maid Keila JK-ga, kes kindlustas II liiga klubide duellis õiguse liikuda edasi üleminekumängudele.

Viimsi kogus 36 vooruga 51 punkti ning saavutas Esiliiga B-s kaheksanda koha. Koht eespool lõpetanud Raasiku Joker jäi vaid ühe punkti kaugusele. Seega tuleb Viimsil heidelda selle nime, et ka järgmisel aastal samas liigas jätkata.

Keila alistas üleminekumängudele saades kindlalt II liiga klubi duellides Jõhvi FC Lokomotivi.

Keila JK – Viimsi JK
12. november kell 13:00 Keila staadioni kunstmuruväljak (Ehitajate tee 13)

Keila peatreener Tiit Tikenberg on mängu eel enesekindel: “Pikk hooaeg on jõudmas lõpusirgele ning tahame kodus näidata oma parimat mängu. Meeleolu on üleval ja oleme enesekindlad. Viimsi mängijatel on kvaliteeti ja kogemust, kuid sellest hoolimata arvan, et oleme favoriidid.”

Keila treener Tauri Tamkivi analüüsib vastaste võimalikku taktikat: “Eeldada võib, et Viimsi langeb kaitsefaasis väga sügavale oma värava alla ja hakkavad nõelama kiirete vasturünnakutega. Peame kiiresti reageerima pallikaotustele ja pallivõitmistele, et vastavalt vältida ja luua arvulises ülekaalus olukordi. Meie eeliseks on suurepärane toetajaskond, kes annavad meeletult "tuhhi" juurde.”

Mängu peakohtunikuks on Eiko Saar, abikohtunikud on Rein Väin ja Marto Kiisk. Inspektoriks on Aleksandr Staruhhin.

Foto: Keila JK Facebooki lehekülg

 

11.11.2016 15:45

LIIGAD
Üleminekumängud
12.11 13:00Keila JK Viimsi JK2 : 1
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.