KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Triobet saaliliiga esikolmik sai võõralt väljakult võidupunktid kätte

Triobet saaliliigas peeti nädalavahetusel kuuenda vooru kohtumisi. Tabeli esimesed kolm rida hõivavad Narva United FC, Tallinna FC Rinopal ja SK Augur Enemat, kes suutsid viimati oma vastased võõral väljakul alistada.

Laupäeval toimus Sillamäe Spordikompleksis kaks kohtumist. Esmalt leppisid FC Molycorp Silmet – Tallinna FC Cosmos 2:2 viiki. Seejärel jäi kohalik JK Dina 2:3 alla Augur Enematile. Tallinna meeskonna võiduvärav sündis 23 sekundit enne lõpuvile, mil täpne oli tänavu meeskonnaga liitunud Vladislav Tšurilkin.

Kolmandas laupäeval peetud kohtumises oli Narva United FC kindlalt võõrsil üle Tallinna FC Ararat TTÜ-st, kui vastane alistati lausa 12:3. Eduard Bader lõi võitjate eest viis väravat, kaks tabamust said kirja Sergei Fedorov ja Vitaly Andreev. Fedorovi arvele jäi ka kolm resultatiivset söötu, kaks söödupunkti noppis Andreev.

Pühapäeval Kiili Spordihoones toimunud kohtumises jäi Nõmme BSC Olybet 2:10 alla FC Rinopalile, kelle ridades sai kaabutrikiga hakkama Artur Makarov. Jevgeni Merkurjev ja Aleksei Titenok lisasid kaks väravat.

Kuue vooru järel on Triobet saaliliiga liider Narva United, kes on kuuest matšist võitnud viis. Narva 15 punktile on FC Rinopalil ja Augur Enematil omalt poolt vastu panna 13 punkti, kahekohaline arv punkte (10) on koos ka Molycorp Silmetil. Viiendal real on üheksa punktiga FC Cosmos, võrdsed kolm punkti on kirjas FC Ararat TTÜ-l, SJK Dinal ja Nõmme BSC Olybetil.

 

05.12.2016 10:47
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.