KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U-15 koondis koguneb 5. veebruaril
Eesti U-15 jalgpallikoondis koguneb 5. veebruaril ühistreeninguks A. Le Coq Arenal, kuhu on oodatud 43 mängijat. Koondisesse kuuluvad 1996. aastal sündinud jalgpallurid.

Esialgsest nimekirjast valitakse 5. veebruari õhtuks välja 23 pallurit, kes jätkavad treeningutega ka 6. ja 7. veebruaril. Laagri viimasel päeval kohtub U-15 koondis FC Maardu 1995. aastal sündinud poiste võistkonnaga.

Ühtlasi oodatakse meeskondade treenereid 5. veebruaril kell 11.15 Eesti Jalgpalli Liidu suurde saali, et arutada U-15 koondise osalemist eliitliigas.

U-15 koondise nimekiri ühistreeninguks:
1. Martin Aidla, JK Tammeka
2. Mihkel Ainsalu, Nõmme JK Kalju
3. Vadim Aksjonov, FC Infonet
4. Azad Alizade, TJK Legion
5. Joonas Alliksaar, JK Viljandi Tulevik
6. Mathias Brodhag, Rot-Weiss Seebach (GER)
7. Denis Danilin, FC Infonet
8. Kirill Dmitrijev, SC Real
9. Silver Ehandi, Nõmme JK Kalju
10. Eddie Ever, Tallinna FC Levadia
11. Martin Gert, Pärli SK 10 Premium
12. Matvei Igonen, FC Infonet
13. Vladislav Iljin, Tallinna FC Levadia
14. Aleksei Ivanov, TJK Legion
15. Svjatoslav Jakovlev, JK Sillamäe/Zenit St. Petersburg (ei osale
16. Aleksei Jakunin, FC Infonet
17. Markus Jõgi, JK Tammeka
18. Andre Järva, SC Real
19. Magnus Karofeld, SC Real
20. Rasmus Kuber, Nõmme JK Kalju
21. Andry Liiva, SC Real
22. Kristjan Erik Liive, Tallinna FC Flora
23. Steven Lippmaa, Pärnu JK Vaprus
24. Daniil Mironov, JK Merkuur-Juunior
25. Martin Mägi, Nõmme JK Kalju
26. Paul Naaber, Operi JK Tartu
27. Stefan Ojassoo, Nõmme JK Kalju
28. Ervin Orav, JK Merkuur-Juunior
29. Tõnu Paavo, Tallinna FC Flora
30. Karl Johan Pechter, JK Tammeka
31. Pavel Petrov, TJK Legion
32. Eric Pärn, JK Tammeka
33. Nikita Reinthal, TJK Legion
34. Joosep Roosaar, JK Tammeka
35. Rauno Sappinen, Tallinna FC Flora
36. Sten Sinisalu, Tallinna FC Flora
37. Artjom Škinjov, JK Narva Trans
38. German Šlein, TJK Legion
39. Nikita Štšjolokov, TJK Legion
40. Nikita Tokaitšuk, JK Narva Trans
41. Edgar Tur, FC Infonet
42. Griss Valgur, JK Viljandi Tulevik
43. Norman Vihul, Nõmme JK Kalju
26.01.2010 09:22








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.