KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Dmitri Skiperski: head meelt valmistasid standardolukorrad

Eesti saalijalgpallikoondis lõpetas Lätis Jelgavas toimunud Balti turniiri 1:1 viigiga Leedu vastu. Eile kaotas Eesti Lätile 0:2, lõppkoht selgub homme Läti – Leedu mängu järel. Koondise peatreener Dmitri Skiperski sai anda mänguaega kõigile, kes koondisega turniiril sõitsid. Lisaks jäi meeskonna juhendaja rahule mängijate tegutsemisega standardolukordades.

„Mäng oli selline, et oleksime võinud võita või kaotada, eriti viimasel minutil. Mängu lõpus oli näha, et hakkame vaikselt väsima. Eilne mäng [Lätiga] oli jalgades, polnud nii palju aega taastumiseks,“ sõnas Skiperski pärast kohtumise lõppu videointervjuus Eesti saalijalgpalli Facebooki leheküljele

„Mängu alguses olime domineerivam pool. Aga leedukate puhul paistis silma, et tegu on individuaalselt väga heade mängijate, kes liigutavad palli kiiresti,“ kiitis Skiperski vastaseid. „Mängu alguse värav lõi plaani natuke sassi, aga head meelt valmistas see, et meie standardolukorrad olid korralikud. Viigivärava lõime samuti standardist,“ analüüsis peatreener.

Samuti kiitis Skiperski Balti turniiril oma esimesed koondisemängud kirja saanud nelja debütanti – Erik Grigorjevit, Aleksei Paninit, Oleg Kaljurandi ja Eerik Reinsood. „Eile oli võib-olla natuke närviline [mängida esimest korda] sellisel tasemele, aga nad olid väga tublid.“

Eesti mängitas turniiril kolme nelikut. „Tahtsin anda mänguaega ja -praktikat kõigile, kes siia tulid. Lisaks soovisime hoida mängutempot kõrgel,“ lisas Skiperski.

Eestit ootab järgmisena ees kaks maavõistlust kodus Andorraga. „Järjekordne etapp ettevalmistuseks jaanuarikuiseks valikturniiriks. Võimalik, et kaasame ka sinna uusi mängijaid. Kui jõuame tagasi Eestisse, siis eks näeb, kuidas praegustel mängijatel tervisega on,“ ütles ta lõpetuseks.

Eesti – Andorra kohtuvad esimest korda esmaspäeval, 19. detsembril kell 19:30 Kristiine Spordihallis. Kaks meeskonda lähevad vastamisi ka 20. detsembril kell 20 Viimsi Kooli Spordikompleksis.

10.12.2016 16:46
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.