KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
VIDEO: IV liiga ja Rahvaliiga turniiri võitis Tartu JK Welco III

20. detsembri õhtul oli Tartus Annelinnas asuv A. Le Coq Sport Spordimaja Rahvaliiga ja IV liiga meeskondade päralt. Päev kulmineerus finaaliga, kus Tartu JK Welco III oli penaltiseerias üle JK Kabalast. Vaata videokokkuvõtet finaalist siit uudisest!

16 osalevat meeskonda olid jaotatud nelja alagruppi. Igast grupist pääses poolfinaali võitja. Ühe mängu pikkuseks on 12 minutit.

I koht: Tartu JK Welco III 
II koht: JK Kabala 
III koht: Tori Põrgulised 
  
Parim väravalööja: Raido Laidam, JK Kabala
Parim väravavaht: Toomy Tooming, JK Welco III
Parim mängija: Dmitrii Baikov, JK Kabala



Teisipäev, 20. detsember – IV liiga ja Rahvaliiga turniir:

A-alagrupp: FC Helios Tartu, JK Rapla Lokomotiiv, Rasmus Värki Jalgpallikool, Tartu Taara
B-alagrupp: Tallinna JK Jalgpallihaigla, Tori Põrgulised, FC Audru, FC Peedu
C-alagrupp: Tartu Taara II, JK Kabala, Rõngu United, Padise Valla Jalgpalliklubi
D-alagrupp: Tallinna FC Reaal, FC Jõgeva Wolves II, FC Zapoos, Tartu JK Welco III

Ajakava:
15:00 FC Helios Tartu - Tartu Taara (A) 2:0
15:15 JK Rapla Lokomotiiv - Rasmus Värki Jalgpallikool (A) 1:2
15:30 Tartu Taara II - Padise Valla Jalgpalliklubi (C) 3:2
15:45 JK Kabala - Rõngu United (C) 2:2
16:00 Tartu Taara - Rasmus Värki Jalgpallikool (A) 1:2
16:15 FC Helios Tartu - JK Rapla Lokomotiiv (A) 2:1
16:30 Padise Valla Jalgpalliklubi - Rõngu United (C) 0:3
16:45 Tartu Taara II - JK Kabala (C) 0:3
17:00 JK Rapla Lokomotiiv - Tartu Taara (A) 3:2
17:15 Rasmus Värki Jalgpallikool - FC Helios Tartu (A) 2:0
17:30 JK Kabala - Padise Valla Jalgpalliklubi (C) 5:1
17:45 Rõngu United - Tartu Taara II (C) 2:1
18:00 Tallinna JK Jalgpallihaigla - FC Peedu (B) 1:2
18:15 Tori Põrgulised - FC Audru (B) 1:0
18:30 Tallinna FC Reaal - Tartu JK Welco III (D) 0:1
18:45 FC Jõgeva Wolves II - FC Zapoos (D) 2:3
19:00 FC Peedu - FC Audru (B) 0:1
19:15 Tallinna JK Jalgpallihaigla - Tori Põrgulised (B) 1:1
19:30 Tartu JK Welco III - FC Zapoos (D) 1:1
19:45 Tallinna FC Reaal - FC Jõgeva Wolves II (D) 2:0
20:00 Tori Põrgulised - FC Peedu (B) 2:0
20:15 FC Audru - Tallinna JK Jalgpallihaigla (B) 1:0
20:30 FC Jõgeva Wolves II - Tartu JK Welco III (D) 1:3
20:45 FC Zapoos - Tallinna FC Reaal (D) 0:3
Poolfinaalid
21:00 A1 - C1 Rasmus Värki Jalgpallikool - JK Kabala 0:0, pen. 2:3
21:15 B1 - D1 Tori Põrgulised - Tartu JK Welco III 0:3
Kohamängud
21:30 III-IV koha mäng Rasmus Värki Jalgpallikool - Tori Põrgulised 1:1, pen. 2:3
21:45 Finaal JK Kabala - Tartu JK Welco III 1:1, pen. 3:4

Kõik väravalööjad

1. Raido Laidam Jk Kabala 4
2. Dmitrii Baikov Jk Kabala 4
3. Tarvi Suvi FC Helios Tartu 3
4. Rauno Tutenpal Padise Valla Jalgpalliklubi 3
5. Andres Reiljan Tartu JK Welco III 3
6. Marko Sonn Tartu JK Welco III 3
7. Andreas Holst FC Zapoos 2
8. Juss Tamming Tallinna FC Reaal 2
9. Tarvo Padar Tartu Taara II 2
10. Ants Oscar Pertelson Rõngu United 2
11. Rene Teresk Tallinna JK Jalgpallihaigla 2
12. Priit Strandberg Tallinna FC Reaal 2
13. Alar Veberson Tori Põrgulised 2
14. Karl Henri Rebane Rasmus Värki Jalgpallikool 2
15. Germo Sivard Jk Kabala 2
16. Mart Raamat Tartu JK Welco III 2
17. Vaido Velt Rasmus Värki Jalgpallikool 2
18. Kaspar Kants Rõngu United 2
19. Andres Bõkarev Rõngu United 2
20. Lauri Ojapalu JK Rapla Lokomotiiv 1
21. Mattias Oga FC Peedu 1
22. Kaivo Sang FC Jõgeva Wolves II 1
23. Marko Murumaa FC Jõgeva Wolves II 1
24. Gerrerth Kaur Rasmus Värki Jalgpallikool 1
25. Paavo Randma Tartu Taara 1
26. Tenver Ilistom JK Rapla Lokomotiiv 1
27. Üllar Soom Tartu Taara II 1
28. Markus Somp FC Zapoos 1
29. Anzelo Kutepov FC Audru 1
30. Indrek Toomas Tartu JK Welco III 1
31. Tanel Kask Tori Põrgulised 1
32. Janno Artov JK Rapla Lokomotiiv 1
33. Jorma Hiisku Jk Kabala 1
34. Toomas Tikerpalu JK Rapla Lokomotiiv 1
35. Kuldar Kõiv Tartu Taara 1
36. Robert Roode Rasmus Värki Jalgpallikool 1
37. Tevol Tamm Rõngu United 1
38. Raul Adams Tori Põrgulised 1
39. Kevin Tamm FC Jõgeva Wolves II 1
40. Taavi Tagam Tori Põrgulised 1
41. Hendrik Patrail Tartu Taara II 1
42. Oliver Andrei Fokin FC Helios Tartu 1
43. Sander Niit JK Rapla Lokomotiiv 1
44. Ragnar Piir Rasmus Värki Jalgpallikool 1
45. Markus Sabiin FC Peedu 1
46. Erik Janop FC Audru 1
47. Markus Mägi Tallinna FC Reaal 1
48. Kristo Piiroja Tartu Taara 1



 

20.12.2016 22:12








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.