KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
3 aastat tagasi Andorra vastu mänginud Ivanov: mäletan, et pea kõik mängijad olid vasakjalgsed

Eesti saalijalgpallikoondis kohtub uue nädala alguses kodus kahel korral Andorraga. Eesti mängis külalisega võõral väljakul ka kolm aastat tagasi, toonasest koosseisust võivad esmaspäeval väljakule joosta ka Andrei Antonov ja Igor Ivanov. Ivanov mäletab, et tegu oli väga tehniliste mängijatega.

2013. aastal peetud valikmängus vandus Eesti vastasele alla tulemusega 3:4. „Kõik nende mängijad olid hea tehnikaga ning pigem kogenud, vanuseliselt umbes 30-aastased,“ meenutas koondislane Igor Ivanov. „Ligi 80% mängijatest olid ka vasakjalgsed, mis oli kuidagi ebamugav. Pigem olen harjunud, et vastas on 1-2 vasakjalgset mängijat, aga seal leidus neid väga palju.“

Teisel jõulupühal oma 27. sünnipäeva tähistav Ivanov usub, et Eesti saalijalgpall on viimase kolme aastaga kõvasti arenenud ja nüüd minnakse väljakule eesmärgiga võita. „Eks praegu on keeruline öelda, kui tugevad meie vastased täpselt on, aga kindlasti loodan, et poisid annavad endast väljakul kõik ja saame oma asjadega hakkama!“

Tallinna SK Augur Enemati mängija leiab, et koondis jõuab iga aastaga jälle uuele tasemel. „Olen Dimaga (koondise peatreener Dmitri Skiperski – toim.) täiesti nõus, mida tema intervjuudes välja on öelnud. Oleme pühendanud rohkem aega standardolukordadele, mõnikord kulub nende tarbeks terve treening. Viimati lõime ka värava just standardist (Balti turniiril Leedu vastu, autoriks Ivanov – toim.). Iga standardolukord võib lõppeda väravaga ja see on väga oluline. Meie tase on tõusuteel ning igal aastal näeme koondises uusi mängijaid. Kui kaks või kolm aastat tagasi oli meil näiteks Läti või Leeduga väga raske, siis nüüd on meil olnud väga häid võimalusi neid ka võita. Midagi jääb veel puudu, aga töötame nende asjade kallal,“ arutles Ivanov.

Eesti – Andorra lähevad esmalt vastamisi 19. detsembril kell 19:30 Kristiine Spordihallis (Forelli 12, Tallinn). Teine mäng toimub päev hiljem, 20. detsembri kell 20 Viimsi Kooli Spordikompleksis. Pilet ühele kohtumisele maksab 2 eurot (tasumine sularahas). Tasuta pääseb mängule LHV jalgpallikaardi või Jalgpallihaigla liikmekaardi ettenäitamisel, lisaks on sissepääs prii 2010. või hiljem sündinutele.

Koondise nimekirjaga saab tutvuda SIIN.

Foto: Läti Jalgpalli Liit

17.12.2016 14:43
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.