KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
VIDEOD: Triobet Aastalõputurniiri Premium liiga turniiri kokkuvõtted

2016. aasta lõppes Tartus A. Le Coq Sport spordimajas Triobet Aastalõputurniiri Premium liiga turniiriga. Põnev võistlus lõppes FC Levadia võiduga.

Teise kohaga leppinud FC Infonet kogus sarnaselt FC Levadiaga 22 punktiga, kuid omavahelises kohtumises oli Levadia parem tulemusega 2:1.

Kolmas koht kuulus 17 punktiga Tartu JK Tammekale, neljas oli 15 punktiga JK Sillamäe Kalev ning tabeli esimese poole lõpetas Paide Linnameeskond 13 punktiga.

Kuues oli 11 punktiga FC Flora, kes edestas ühe punktiga Narva Transi. Nõmme Kalju FC oli kaheksa punktiga kaheksas, üheksanda ja kümnenda koha said Pärnu Linnameeskond ja Rakvere JK Tarvas vastavalt viie ja ühe punktiga.

Kokku sai Premium liiga turniiril jala valgeks 69 mängijat. Parim väravakütt oli kuue tabamusega Pavel Marin FC Levadiast (pildil).

Triobet Aastalõputurniiri Premium liiga turniiri mängude kokkuvõtted:*

I VOOR
15:00 Pärnu Linnameeskond – Rakvere JK Tarvas 1:0
Väravad: 1:21 Toomas Pent

 

15:20 Tallinna FC Infonet – JK Narva Trans 6:3 
Väravad: 3:08, 11:14 Timur Bulavkin, 3:56 Vladimir Avilov, 4:39 Denis Maksimenko, 10:02, 13:17 Kirill Nesterov - 1:38 Artjom Škinjov, 5:34 Viktor Plotnikov, 8:16 Ruslan Slinko

 

15:40 Tartu JK Tammeka – Nõmme Kalju FC 3:2
Väravad: 3:55 Jürgen Lorenz, 9:56 Marti Pähn, 14.24 Silver Grauberg - 8:19 Vlasiy Sinyavskiy, 16:08 Märten Kuusk

 

16:00 Tallinna FC Levadia – JK Sillamäe Kalev 4:1
Väravad: 1:04 Martin Käos, 6:05 Pavel Marin, 11:14, 15:58 Rimo Hunt - 16:52 Denis Vnukov

 

16:20 Paide Linnameeskond – Tallinna FC Flora 3:3 
Väravad: 7:41 Michael Lilander, 12:55 Marten Saarlas, 16:12 Märten Pajunurm - 1:00 Rauno Sappinen, 3:57 Jan Kokla, 11:43 Mihkel Ainsalu

 

16:40 Rakvere JK Tarvas – Tallinna FC Infonet 0:1 
Väravad: 5:30 Kirill Nesterov

 

17:00 Nõmme Kalju FC – Pärnu Linnameeskond 1:1 
Väravad: 3:21 Igor Subbotin - 0:28 ov. Märten Kuusk

 

17:20 JK Sillamäe Kalev – Tartu JK Tammeka 0:1 
Väravad: 13:51 ov. Dmitri Kovtunovich 

 

17:40 JK Narva Trans – Tallinna FC Flora 2:1 
Väravad: 3:04 Artjom Škinjov, 12:44 Ruslan Slinko - 12:19 Zakaria Beglarišvili

 

18:00 Paide Linnameeskond – Tallinna FC Levadia 2:1 
Väravad: 4:32 Rasmus Tomson, 15:45 Ander Ott Valge - 13:12 Gando Biala

 

18:20 Tallinna FC Infonet – Pärnu Linnameeskond 3:0 
Väravad: 3:24 Eduard Golovljov, 14.55 Eddie Ever, 16:59 Kirill Nesterov

 

18:40 Rakvere JK Tarvas – Nõmme Kalju FC 0:2
Väravad: 1:48 Vlasiy Sinyavskiy, 6:26 Martin Mägi

 

19:00 JK Narva Trans – Paide Linnameeskond 1:1 
Väravad: 14:48 Artem Vološin - 12:36 Henri Hanson

 

19:20 Tallinna FC Flora – JK Sillamäe Kalev 0:1 
Väravad: 12:32 pen. Iraklii Torinava

 

19:40 Tartu JK Tammeka – Tallinna FC Levadia 4:4 
Väravad: 7:26, 16:50 Andre Paju, 9:51 Erki Mõttus, 11:41 Randin Rande - 2:08, 5:14 Pavel Marin, 8:00 Vladimir Vassiljev, 12:58 Gando Biala

20:00 Rakvere JK Tarvas – JK Narva Trans 2:2 
Väravad: 3:31 Taavi Münter, 5:05 Juhan Jograf Siim - 2:55, 8:40 Svjatoslav Jakovlev

20:20 Paide Linnameeskond – Nõmme Kalju FC 2:2 
Väravad: 1:53 Tristan Koskor, 7:44 Joosep Juha - 0:19 Carlos Perreira, 16:32 ov. Rasmus Tomson




20:40 JK Sillamäe Kalev – Tallinna FC Infonet 0:2 
Väravad: 5:06 Vladimir Avilov, Eduard Golovljov



21:00 
Tallinna FC Flora – Tartu JK Tammeka 3:3 
Väravad: 0:29 Henri Järvelaid, 7:19 Mihkel Ainsalu, 10:42 Rauno Sappinen - 8:02 Erki Mõttus, 13:30 Reio Laabus, 14.25 Artur Uljanov

21:20 Tallinna FC Levadia – Pärnu Linnameeskond 5:0 
Väravad: 2:14, 9:21 Rimo Hunt, 7:08 Tabi Manga, 10:54 Vladimir Vassiljev, 12:49 Pavel Marin

21:40 JK Sillamäe Kalev – Paide Linnameeskond 1:0 
Väravad: 7:03 Denis Vnukov

22:00 Tartu JK Tammeka – Tallinna FC Infonet 1:1 
Väravad: 11:16 Marti Pähn - 2:23 Eduard Golovljov

22:20 Pärnu Linnameeskond – Tallinna FC Flora 0:2 
Väravad: 10:56 Gert Kams, 13:51 Joseph Saliste


Turniiri teine mängupäev. Reede, 30. detsember 

15:00 Nõmme Kalju FC – JK Narva Trans 0:2
Väravad: 0:45, 8:15 pen. Viktor Plotnikov

 

15:20 Tallinna FC Levadia – Rakvere JK Tarvas 1:0
Väravad: 0:17 Mark Oliver Roosnupp

 

15:40 Pärnu Linnameeskond – Tartu JK Tammeka 1:6
Väravad: 3:32 Karmo Valk - 1.30 Reio Laabus, 4:21 Silver Grauberg, 5.06 Martin Aasmäe, 8.48 Randin Rande, 15:18 Martin Jõgi, 16:24 ov. Hendrik Vainu

 

16:00 Nõmme Kalju FC – JK Sillamäe Kalev 4:1
Väravad: 0:16, 13:12 Märten Kuusk, 3:00 Robert Kirss, 16:08 Marcus Suurväli - 2:11 Artjom Davõdov

 

16:20 Tallinna FC Infonet – Paide Linnameeskond 3:2
Väravad: 0:18 Aleksandr Kulinitš, 5:57 Roman Nesterovski, 7:14 Timur Bulavkin - 2:45, 16:13 Randy Padar

 

16:40 Tallinna FC Flora – Rakvere JK Tarvas 2:0
Väravad: 12:13 Joseph Saliste, 15:30 Rauno Sappinen

 

17:00 JK Narva Trans – Tallinna FC Levadia 1:2
Väravad: 0:24 Svjatoslav Jakovlev - 2:30 Mark Oliver Roosnupp, 10:12 Martin Käos


17:20 Paide Linnameeskond – Tartu JK Tammeka 1:1
Väravad: 1:54 Randy Padar - 7:06 Martin Aasmäe

 

17:40 Rakvere JK Tarvas – JK Sillamäe Kalev 0:3
Väravad: 5:01 Mihail Slastsev, 9:08, 13:07 Denis Vnukov

 

18:00 JK Narva Trans – Pärnu Linnameeskond 1:1 
Väravad: 10:30 Svjatoslav Jakovlev - 14:42 Toomas Pent

 

18:20 Tallinna FC Flora – Tallinna FC Infonet 1:2 
Väravad: 0:36 Zakaria Beglarišvili - 3:52 Roman Nesterovski, 16:44 Eduard Golovljov

 

18:40 Tallinna FC Levadia – Nõmme Kalju FC 3:0
Väravad: 6:49 Tabi Manga, 9:16 Rimo Hunt, 15:07 Markus Lokk
16:53 tõrjus Sergei Lepmets Kermo Pihelgase löödud penalti

19:00 Paide Linnameeskond – Rakvere JK Tarvas 5:0
Väravad: 1:54 Rasmus Tomson, 4:27 Henri Hanson, 5:10 Marten Saarlas, 9:03 Märten Pajunurm, 11:18 Randy Padar

 

19:20 Tartu JK Tammeka – JK Narva Trans 2:2
Väravad: 8:25 Martin Aasmäe, 12:31 Silver Grauberg - 4:37, 16:09 Pavel Marushko

 

19:40 Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Flora 0:5 
Väravad: 3:17 Rauno Alliku, 4:04, 4:46, 12:16 Zakaria Beglarišvili, 14:18 Henri Järvelaid

20:00 JK Sillamäe Kalev – Pärnu Linnameeskond 4:0
Väravad: 1:33 Dmitri Kovtunovich, 4:46 Emmanuel Gurtckaia, 9:49 Iraklii Torinava, 14:39 Denis Vnukov

20:20 Tallinna FC Infonet – Tallinna FC Levadia 1:2
Väravad: 12:34 Aleksandr Kulinitš - 3:03 Pavel Marin, 8:17 Tabi Manga

 

20:40 Tartu JK Tammeka – Rakvere JK Tarvas 1:0
Väravad: 11:16 Martin Jõgi

21:00 Pärnu Linnameeskond – Paide Linnameeskond 0:5
Väravad: 1:01 Rasmus Tomson, 4:49 Henri Hanson, 10:17 Alex Sander Sepp, 11:45 ov. Henrik Vainu, 14:43 Tristan Koskor

 

21:20 JK Narva Trans – JK Sillamäe Kalev 1:2
Väravad: 5:29 German-Guri Lvov - 10:29 Mihail Slastsev, 12:17 Iraklii Torinava

 

21:40 Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Infonet 1:3 
Väravad: 6:17 Robert Kirss - 6:50 Timur Bulavkin, 8:38 Aleksandr Kulinitš, 13:06 Eduard Golovljov

 

22:00 Tallinna FC Flora – Tallinna FC Levadia 1:3
Väravad: 15:50 Rauno Sappinen - 5:25 Artjom Artjunin, 10:31 Mark Oliver Roosnupp, Pavel Marin

*Mängudest, mis toimusid Tallinna TV uudiste ajal (18:00-18:10 ja 20:00-20:00), (täispikkasid) kokkuvõtteid ei ole

09.01.2017 13:57








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.