KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Laupäeval toimub FC Elva Indoor Cup

Traditsiooniline saalijalgpallisari FC Elva Indoor Cup toob 14. jaanuaril Nõo Spordihoone põrandatele tublid amatööridest koosnevad võistkonnad.

Teist aastat järjest tuuakse turniir koostöös Baltic Broadcastingu, Delfi TV ja Globalsoccerstore.com-iga otseülekandes jalgpallisõpradeni kogu maailmas. Samuti on kõigil võimalik mängude statistikat jälgida SIIN.

„Eelmisel aastal jälgisid meie turniiri üllatuslikult ligi 2500 silmapaari ja nende hulgas Soome eestlased, kes sellel aastal on üle lahe kohale sõitnud ning võistlevad koguni Soome lipu all." tutvustas huvi kasvu korraldaja Marek Naaris.

Turniiril osaleb tänavu 10 meeskonda, neist seitse Eestist (FC Elva, Tartu JK Tammeka U19, FC Tarvastu, Tõrva JK, FC Otepää, Eesti Sultan, VVP), kaks Lätist (FK AUDA ja FK Carnikava) ja üks Soomest (Dynamo EstoFut).

„Võistkondade liigade tase on erinev. Kui võtta aluseks 2016. aasta meistrivõistlused, siis FC Elva ja FK AUDA peaks kõigist selgelt üle olema, aga imesid on varemgi juhtunud. Keegi ei saa alahinnata viimase kahe hooaja võitjat Tõrvat ja eks paistab, millises vormis on teised madalamate liigade võistkonnad. Kindlasti tuleb palju väravaid ja kohamängude vahel pakuvad mängijatele ning fännidele silmailu FC Elva tantsutüdrukud." lisas Naaris.

Turniiri avavile kõlab 14. jaanuaril kell 9.

Pildil möödunud kahe hooaja võitja Tõrva JK

 

09.01.2017 14:56
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.