KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Kultuurkapital tunnustas SK Suure-Jaani inimesi

Viljandimaa Kultuurkapitali eestvõttel korraldatud „Pärlipeol” jagus teiste pärjatute hulgas auhindu ja stipendiume ka kolmele SK Suure-Jaani Unitedi liikmele.

Eesti Kultuurkapitali Viljandimaa ekspertgrupi aastapreemia pühendunud jalgpallitreeneritöö eest sai klubi treener Sergei Vassiljev. „Selline tunnustus oli ootamatu," tunnistas ta. „Kindlasti on meeldiv, kui sinu tegemisi on tähele pandud, aga eks ma töötan ikka samamoodi edasi kui seni ja püüan nii palju teha, kui suudan."

Viljandimaa ekspertgrupi tunnustuse sai ka kolmandas liigas meeste võistkonnas mängiv Vallo Kirs uute teatri- ja kultuurisündmuste korraldamise eest.

Klubi naiskonna mängija Mari-Liis Lillemäe sai Kultuurkapitali ekspertgrupi stipendiumi noorele ja andekale Viljandimaa sportlasele. „Mari-Liis on tubli neiu, kes õpib Tallinnas Arte Gümnaasiumis, on Eesti noortekoondise liige ja suure tõenäosusega hakkab mängima FC Floraga meistriliigas," rääkis Sergei Vassiljev, lisades, et tunnustuse eest ollakse südamest uhked ja tänulikud.

11.01.2017 13:23
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.